[sezon 6] Spekulacje użytkowników
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tego "I'dont love you" i tego, co z tego wyniknie trochę się obawiam w tym odcinku :|



_________________
Zapytaj mnie (anonimowo) o cokolwiek:
www.formspring.me/Miztlikatia

PostWysłany: Wto 13:45, 11 Maj 2010
Katia
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 01 Kwi 2009
Pochwał: 12

Posty: 840

Miasto: Warszawa
Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jaki by ten koniec nie był,kolejnych halucynacji Housa ja nie przeżyje. Ludzie ! Czekamy tyle lat żeby oni byli razem. Tyle załamań,łez czekania... Jak to ktoś już napisał House prawie nigdy nie był do końca szczęśliwy. Może prócz tych momentów w których myślał ,że on i Cuddy.... (koniec 5 sezonu) jaki będzie koniec? Jeśli House podda się teraz,to już ostatni raz. Nikt i nic nie pomoże,ten człowiek ma za sobą zbyt wiele złego. Cuddy nie może się w nieskończoność oszukiwać,a skoro właśnie przestanie czas by 6 sezon zakończył się czymś mega pozytywnym dla Huddy, tak mega żebyśmy wszyscy przegryźli piloty i klawiatury ze szczęścia i z niecierpliwości,co będzie dalej.



_________________
"Jaki ból sprawia uświadomienie sobie nicości i błahości celu naszych oczekiwań, gdy zostają wreszcie spełnione! Lepiej jest jest czekać, spodziewając się rzeczy nieosiągalnych nawet, niż mieć wiedzę, że się posiada nikły zaledwie cień dawnych pragnień"

PostWysłany: Wto 14:06, 11 Maj 2010
diabelek91
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 10 Lis 2009
Pochwał: 4
Ostrzeżeń: 1

Posty: 349

Miasto: Pionki
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cały finał ukazuje prawdziwą dramaturgie tego serialu!



_________________

PostWysłany: Wto 14:20, 11 Maj 2010
janeczka85
Stomatolog
Stomatolog



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

Posty: 576

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czemu to zawsze biedny Hałs musi gdzieś collapsnąć?
Żeby to Cuddy traktor przejechał(bo nie wie o co jej w życiu chodzi), a Łilsona to już sto razy (bo nie zasługuje na uwagę Grega, od ponad dwóch sezonów jest łajzem i nic, tylko sobie w PR bruździ).
Tak więc, aby uściślić-spekuluję traktor, bo wszystko inne byłoby niesprawiedliwością.
Raz na sześć sezonów los mógłby kogoś innego wreszcie pokarać.
Monotematyczność martyrologicznej sinusoidy Grzegorza sprawia, że już nawet parabole nie tańczą.
Ileż to razy może wciąż na finał padać słowo [i] miserable [\i], i całe szczęście, że angielski nie jest szczególnie fleksyjny, bo można by było dostać na łeb od zalewu form.
...GO HAEWS, DIE WSZYSCY INNI!
Pokój z Wami, traktor z nimi :jupi:

kejdzięki, wyżyłam się, pa.



_________________
Myślisz teraz o wsadzeniu sobie wykałaczki pod paznokieć dużego palca u nogi i kopnięciu z całej siły w ścianę.

PostWysłany: Wto 23:07, 11 Maj 2010
Ibupromis
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 22 Mar 2009
Pochwał: 2

Posty: 40

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie dziwne, że część osób wymięka na szóstym sezonie i im wszystko opada i przechodzi w kryzys House'owy. Ale nie dziwne, że ten sezon jest, jaki jest. A jaki sobie wyobrażać można po takim finale piątego i po "Broken"?!

Jakby nie spojrzeć - 6-ty sezon jest sprawdzianem :| zwłaszcza dla fanów wszelkich "shipów", których się namnożyło - więc scenarzyści chcieli im coś dać - niekoniecznie to, czego ci fani pragnęli.

BTW ja i tak nie mogę nie oglądać. Może dlatego, że serial mnie nie "zawodzi w sposób shipowy". Ani mnie to ziębi ani grzeje. Tak było do finału.

Bo teraz widzę, że chyba i mnie scenarzyści chcą dać to, czego nie pragnę i czego się w gruncie rzeczy spodziewałam, przewidywałam - lecz również się tego bałam. To była opcja najgorsza z możliwych. Jak mnie nią walną po głowie - to nie wiem jak zareaguję. Nie mówię niczego głośno, ale mam te swoje okropne przypuszczenia. Koszmar jakiś.

Wiecie co pomyślałam, jak zobaczyłam go, jego twarz i to, co wydaje się trzymać w rękach. To już koniec. Dziękujemy. Do widzenia.



_________________
Did you come for my feelings? Because I left 'em in my other pants. - Gregory [H]ouse

PostWysłany: Czw 12:32, 13 Maj 2010
AngelaOrosco
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 22 Wrz 2009

Posty: 83

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Strona 12 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.04467 sekund, Zapytań SQL: 15