[sezon 5] Spoilery
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 21, 22, 23 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O którym zdjęciu mowa ? *idzie jeszcze raz nerwowo oglądać promo*



PostWysłany: Wto 11:25, 05 Maj 2009
ann
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 49

Posty: 7847

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cameron płacze-moze jest w ciaży?
co do zdj. to jak dlamnie zbyt niewyrazne i niemoge powiedzieć czy tam jest caddy?
lisa płacze moze house nadal ma zwidy i postanowi sie połozyc w szpitalu psychiatrycznym? a wtyedy caddy zdaje sobie sprawe jak bardzo jest zle hmmm.. takie moje własne odczucia:P



_________________

PostWysłany: Wto 13:11, 05 Maj 2009
janeczka85
Stomatolog
Stomatolog



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

Posty: 576

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja jestem ciekawa jak wplączą te nowe scenki HuS w 24 odcinek, rzadko kiedy rozbią" W poprzednim odcinku" i poszerzeają to o niewyświetlane scenki, a może zacznie się dokładnie gdzie się skończyło.
Cóż jeśli będzie tak interesująco jak było w 4sez. to się już doczekac nie mogę :P :P



PostWysłany: Wto 13:38, 05 Maj 2009
misako
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 28 Kwi 2009

Posty: 28

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja myślę że obojętnie jak wplotą te scenki to i tak będzie super :D nie mogę się doczekać przyszłego poniedziałku :D



_________________


Moje siostrzyczki Nemezis i Sevir i nasza mamuta Maagda
Mój prywatny, jedyny i niezastąpiony kaloryferek Alan
Moja prywatna pisarka zÓych dobranocek, po których nikt nie zaśnie - Guśka

PostWysłany: Wto 13:44, 05 Maj 2009
nimfka
Nietoperek
Nietoperek



Dołączył: 13 Sty 2009
Pochwał: 30

Posty: 11393

Miasto: HouseLand
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po wczorajszym odicnku odzyskałam wiarę w scenarzystów, wierzę, że jakkolwiek to wplotą, tak będzie dobrze ;)

Idę pooglądać promo i po Waszych postach aż się boję.



PostWysłany: Wto 14:01, 05 Maj 2009
Sarusia
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 08 Kwi 2009
Pochwał: 14

Posty: 846

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja zamarłam: może obydwie "zaciążą"? :lol: Chociaż... Cameron to bardziej prawdopodobne wyjście.



_________________

Następny sezon będzie nasz! Nawet "Marian" nam nie przeszkodzi! :mrgreen:
Gusia - moja Bratnia Dusza :wink: Danielek18 - mój młodszy, zÓy i ironiczny brat :mrgreen:

PostWysłany: Wto 14:04, 05 Maj 2009
zaneta94
Grzanka
Grzanka



Dołączył: 16 Lut 2009
Pochwał: 30

Posty: 11695

Miasto: Dziura zabita dechami :P
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale zaciążenie Cameron nie pasuje tak do końca to tych zapowiedzi "Zapytaj Ausiello"

Z drugiej strony w wywiadzie Lisa powiedziała, że podoba jej się to jak Huddy się zeszli...więc ???



PostWysłany: Wto 15:07, 05 Maj 2009
misako
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 28 Kwi 2009

Posty: 28

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

misako, Lisie się może podobać, ale to wcale nie oznacza, że Cuddy "zaciąży" :mrgreen: Z drugiej jednak strony wszystkie nazwijmy to "określenia" pasują do Cuddy. Nie wiem w ogóle o co chodzi... Cuddy najprawdopodobniej płacze przez House'a (jak zwykle), ale Cam.. Hmmm...



_________________

Następny sezon będzie nasz! Nawet "Marian" nam nie przeszkodzi! :mrgreen:
Gusia - moja Bratnia Dusza :wink: Danielek18 - mój młodszy, zÓy i ironiczny brat :mrgreen:

PostWysłany: Wto 15:19, 05 Maj 2009
zaneta94
Grzanka
Grzanka



Dołączył: 16 Lut 2009
Pochwał: 30

Posty: 11695

Miasto: Dziura zabita dechami :P
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zaneta94 napisał:
Cuddy najprawdopodobniej płacze przez House'a (jak zwykle), ale Cam.. Hmmm...

Cuddy nigdy nie okazywała swoich uczuć przy Housie. Wątpię ,żeby nagle zaczęła płakać przez jego wypowiedź. Jest silną kobietą ! Chyba , że chodzi o jego stan zdrowotny czy coś w tym stylu.

Cam. , oto zagadka ! Może .. ciąża.
Co do proma to zaobserwowałam i wydaje mi się ,że na tym zdjęciu pokazana jest Cuddy ! Tylko zatrzymajcie na tym . Może ja mam problemy ze wzrokiem ,ale mi się tak wydaję.. :D



PostWysłany: Wto 15:34, 05 Maj 2009
ann
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 49

Posty: 7847

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ann, jakie zdjęcie? Cam? Teraz, jak to spokojnie przemyślę, to wydaje mi się, że to nie Cam nam "zaciąży". "Dziecko będzie miało towarzystwo". Kompletnie nie pasuje...



_________________

Następny sezon będzie nasz! Nawet "Marian" nam nie przeszkodzi! :mrgreen:
Gusia - moja Bratnia Dusza :wink: Danielek18 - mój młodszy, zÓy i ironiczny brat :mrgreen:

PostWysłany: Wto 15:37, 05 Maj 2009
zaneta94
Grzanka
Grzanka



Dołączył: 16 Lut 2009
Pochwał: 30

Posty: 11695

Miasto: Dziura zabita dechami :P
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem



Wybaczcie słabą jakość, ale nie chciało mi się zapisywać z YT na AVi aby lepiej trafić :)

Moim zdaniem to też Cuddy.
Jak się uprzemy, że ta łapa wyżej to Housa to może być ciekawie :) Chociaż to Wilson ma zazwyczaj ułożone papiery :)



Tu tez coś ciekawego mi się złapało :)
Czyżby House miał płakać? :)

Złapało mi się jeszcze inaczej:



Ta łapka ma długopis i zegarek srebrny - wniosek : Wilson :)

I jeszcze jedno złapanko:



PostWysłany: Wto 16:05, 05 Maj 2009
justykacz
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 05 Maj 2009
Pochwał: 1

Posty: 12

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak Wy, ale ja zaczynam przeczuwać, że stanie się coś okropnego... Cuddy i Cam płaczą, House i jego oczy, Wilson i nieznane zdjęcia Cuddles... I jak tu wytrzymać prawie tydzień?



_________________

Następny sezon będzie nasz! Nawet "Marian" nam nie przeszkodzi! :mrgreen:
Gusia - moja Bratnia Dusza :wink: Danielek18 - mój młodszy, zÓy i ironiczny brat :mrgreen:

PostWysłany: Wto 17:11, 05 Maj 2009
zaneta94
Grzanka
Grzanka



Dołączył: 16 Lut 2009
Pochwał: 30

Posty: 11695

Miasto: Dziura zabita dechami :P
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zaneta94 napisał:
misako, Lisie się może podobać, ale to wcale nie oznacza, że Cuddy "zaciąży" :mrgreen: Z drugiej jednak strony wszystkie nazwijmy to "określenia" pasują do Cuddy. Nie wiem w ogóle o co chodzi... Cuddy najprawdopodobniej płacze przez House'a (jak zwykle), ale Cam.. Hmmm...

Nie chodziło mi że Cuddy zajdzie w ciąże, mówiłam o możliwym związku między nimi, jej ciąża była by całkowicie nie Housowa. A komentarz o ciąży odnosił się do czyjeś wypowiedzi na temat Cameron płaczącej 8)

Obejrzałam sobie tez promo 24, i tam jest taki fragment między Housem a Wilsonem, jak W."pyta czy za każdy", a House wydaje taki śmieszny dźwięk, czy mi się zdaje czy w zapowiedziach było mówione, że Cuddy znajdzie jakiś niekonwencjonalny sposób na doktorka, który będzie unikał obowiązków w przychodni???" -coś mi się zdaje, że to właśnie dotyczy tego, no :?: :?: taki mój mały domysł



PostWysłany: Wto 17:30, 05 Maj 2009
misako
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 28 Kwi 2009

Posty: 28

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

TAK, TAK TO JEST CUDDY ! Tylko dlaczego nagle zdjęcie Cuddy ? Powinno przynajmniej to zdjęcie przedstawiać jakąś sytuacje. Ręka Wilsona, ten zegarek na wszystko wskazuję .
Żanetko, chodziło mi o te zdjęcia co wstawiła Justykacz.

A ja myślę ,że nie trzeba się tak niepokoić . Coś czuję ,że Cuddy i Cam. płaczą z tego samego powodu . Ze złego samopoczucia House'a. W końcu z tego co wiemy w 6 serii House ma trafić do psychiatryka. To będzie zaskoczenie dla bohaterów !
Choć mam nadal małą nadzieję ,że samopoczucie House'a się poprawi i Amber już na dobre znikła.
Ja nadal będę oglądać w kółko prom i moje "Złote" myśli wstawiała TUTAJ .



PostWysłany: Wto 17:37, 05 Maj 2009
ann
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 49

Posty: 7847

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi tez się wydaje żaneta94 ,że coś sie stanie nieprzyjemnego może Cam dlatego płacze bo to jest coś związanego z Chase'm a House powie coś znowu przykrego Cuddy.Sądzę,że w odcinku 5x24 trochę sie skomplikują pewne sprawy i zostaną nie wyjaśnione az do 6 sezonu.



PostWysłany: Wto 17:38, 05 Maj 2009
martusia14
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 17 Sty 2009

Posty: 314

Miasto: Toruń
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 21, 22, 23 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Następny
Strona 22 z 33

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.08790 sekund, Zapytań SQL: 15