[sezon 5] Spoilery
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 26, 27, 28 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Latest from Ausiello

Cytat:
Question: Please, give me something about next week's season finale of House! --Angelina
Ausiello: There's so much I want to tell you I don't know where to begin. That's a lie, yes I do: There's a wedding!

Question: House-Cuddy scoop, please! Will I need tissues? --Eve
Ausiello: Probably. And just to be safe, pick up some mood stabilizers, because Monday's finale will have Huddy fans experiencing a wide range of emotions, including (but not limited to) happiness, sadness, and "I'll cut a bitch"-level anger.

Question: Please tell me House will see one last awesome Amber hallucination in next week's season finale! --Luke
Ausiello: Not only will Amber be back, but another memorable Princeton Plainsboro alum will descend from heaven to haunt House next week. Guesses? Head to the comments!


Jestem przerażony ostatnią informacją :shock:



_________________

http://www.youtube.com/watch?v=q58_1bCh2ig&feature=related

PostWysłany: Czw 9:56, 07 Maj 2009
Athreas
Immunolog
Immunolog



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 5

Posty: 1154

Miasto: Szczecin, ale czasem zawiewa mnie gdzie indziej//Waw
Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Spoiler od Ausiello:
Question: Please, give me something about next week's season finale of House! --Angelina
Ausiello: There's so much I want to tell you I don't know where to begin. That's a lie, yes I do: There's a wedding!

Question: House-Cuddy scoop, please! Will I need tissues? --Eve
Ausiello: Probably. And just to be safe, pick up some mood stabilizers, because Monday's finale will have Huddy fans experiencing a wide range of emotions, including (but not limited to) happiness, sadness, and "I'll cut a bitch"-level anger.

Question: Please tell me House will see one last awesome Amber hallucination in next week's season finale! --Luke
Ausiello: Not only will Amber be back, but another memorable Princeton Plainsboro alum will descend from heaven to haunt House next week.


Moim skromnym zdaniem bedzie tak:

:arrow: Poczatek lekki i zabawny -przepychanki House-Cuddy, wzajemne sprawdzanie sie w nowej sytuacji. (sceny na balkonie i w biurze)

:arrow: Pojawia sie Amber tudzież House widzi kolejnych denatów (zapowiadany szok)

:arrow: Ogólna rozpacz (Cuddy i Cameron wyje)

:arrow: House chory/ chory psychicznie (smutny House i dłonie Cuddy na policzku)

:arrow: psychiatryk/ inny specjalistyczny szpital (zapowiedzi 6 swezonu)

Zazwyczaj jednak w House rozwiązania najprostsze okazują sie tymi właściwymi. Tak było z Kutnerem -on został wytypowany przez internautów i on zginał. Zgodnie z teorią tasaka Okhama, te najprostsze odpowiedzi zwykle są poprawne, a zdrowy rozsądek i logika własnie na ytaki rozwój wydarzeń wskazuje.



_________________

PostWysłany: Czw 10:02, 07 Maj 2009
T.
Mecenas Timon
Mecenas Timon



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 37

Posty: 2458

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uzależniona odpowiada:



Ta kamera, to najprawdopodobniej kamera termowizyjna (looknijcie w google jak takei wyglądają :)

Jak najbardziej z niej może pochodzić takie zdjęcie:



Kto rzuca tym pudełkiem? Chociaż nie jestem pewna, czy pokazane upadające pudełko dalej to to same pudełko (to zdaję się wylatywać przez okno). No i patrząc dalej rzecz się dzieje w sali (nie w gabinecie Housa, patrzcie ten taki stolik szpitalny na którejś z fotek)



Otóż odpowiedź zdaje się ukrywać tutaj: (patrz ręka wilsona)



Ale czy to jest Vicodin? Nie wiadomo. Chapnijcie inną fotę (najlepiej z capsów lub podpowiadam od "konkurencji) na tej fiolce widać napis ocodone czyli to może być oxycodone (House już kiedyś go przedawkował) ale też vicodin składa się z hydrocodone i paracetamolu :)

A czyj to paluszek moi państwo?


Porównajcie sobie zatem:




Czyż nie podobne? :) (house nie opiera się własnymi dłońmi, bo ten palec po lewej to kciuk i ewidentnie kobiecy) :)

A tutaj moim zdaniem Cuddy to osoba przy kompie z telefonem :P Lub ta po lewej w czymś czerwonym właśnie podchodząca do stolika.



Ostatnio zmieniony przez justykacz dnia Czw 10:16, 07 Maj 2009, w całości zmieniany 1 raz



Autor postu otrzymał pochwałę.

PostWysłany: Czw 10:06, 07 Maj 2009
justykacz
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 05 Maj 2009
Pochwał: 1

Posty: 12

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm... to zdjęcie Housa i Cuddy wydaje sie nie należec do sceny HUSOWEJ! czyli bedzie HUK! Zreszta czy Cuddy nie jest w kitlu lekarskim? A w scenie Husowej nie miała bransoletki! OMG czyli bedzie Huddy end!



_________________

PostWysłany: Czw 10:13, 07 Maj 2009
T.
Mecenas Timon
Mecenas Timon



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 37

Posty: 2458

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

T., ja myślę, że to jednak po prostu wpadka realizatorów, którzy kręcili kilka ujęć tej samej sceny i im się o bransoletce zapomniało. A w promo można zauważyć, że to, co Cuddy ma w tej scenie na sobie to nie jest kitel, a dokładnei ta sama bluzka, którą miała na sobie w 5x23.



_________________

http://www.youtube.com/watch?v=q58_1bCh2ig&feature=related

PostWysłany: Czw 10:18, 07 Maj 2009
Athreas
Immunolog
Immunolog



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 5

Posty: 1154

Miasto: Szczecin, ale czasem zawiewa mnie gdzie indziej//Waw
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Scena pocałunku w 5x23 Cuddy nie ma żadnej bransoletki na rękach.

http://www.youtube.com/watch?v=DDsgzO_fYZs



Tutaj ma i to nie jest jej kitel, tylko któryś tam urywek z HuSo-HuKa z promo do 5x24 (jej bluzka niebieska tak wyszła)

Inne ujęcie z tego samego promo: (znowu brak)



Ewidentna wpadka :)



PostWysłany: Czw 10:26, 07 Maj 2009
justykacz
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 05 Maj 2009
Pochwał: 1

Posty: 12

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ech:( a juz myslałam że dokonałam wiekopomnego odkrycia:(



_________________

PostWysłany: Czw 10:29, 07 Maj 2009
T.
Mecenas Timon
Mecenas Timon



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 37

Posty: 2458

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przykro mi:(

(sorka, że offtopa) :P

Zresztą jak wiecie było powiedziane, że będzie Hus i pocałują się raz jeszcze przed końcem sezonu :)

To jak myślicie, do tego pocałunku przed końcem sezonu zaliczą "HuSa ciąg dalszy" czy nie?

Bo moim zdaniem, jeśli nie mylić się z tym, że to Cuddy trzyma łepek Housa, gdy ten ma łzy w oczach, to może go wtedy pocałuje? :)

Poza tym kto miałby oprócz Amber wrócić z zaświatów? :) Kutner a raczej Kal Penn definitywnie zrezygnował z serialu. A kto inny mógłby być ważnym zmarłym dla PPTH? Ojciec House chyba nie... Jakiś pacjent?



PostWysłany: Czw 10:38, 07 Maj 2009
justykacz
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 05 Maj 2009
Pochwał: 1

Posty: 12

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://housemd.info.pl/news/721/ausiello-final-sezonu.html



_________________
Toaroraptorus vel Szpon Sprawiedliwości
Bywają rozstania niezależne od dwojga.Bolesne bo żadne go nie chce.

PostWysłany: Czw 12:11, 07 Maj 2009
ToAr
(prze)Biegły Rewident
(prze)Biegły Rewident



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 63

Posty: 11254

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dobra zaczynam: Będzie ślub!

Cam i Chase'a? Chyba tylko ta para wchodzi w "grę" :D

Cytat:
Dla własnego bezpieczeństwa możesz wziąć coś na uspokojenie, ponieważ poniedziałkowy finał dostarczy Huddy fanom wiele emocji, włączając radość, smutek.

Zaczynam się na serio niepokoić. Promo odcinka 5x24 + spoilery od Ausiello = zawał murowany :]

Cytat:
Nie tylko Amber wróci, ale także inna dobrze znana postać z Princeton Plainsboro "spadnie z nieba"

Jeszcze lepiej :roll:



_________________

Następny sezon będzie nasz! Nawet "Marian" nam nie przeszkodzi! :mrgreen:
Gusia - moja Bratnia Dusza :wink: Danielek18 - mój młodszy, zÓy i ironiczny brat :mrgreen:

PostWysłany: Czw 12:26, 07 Maj 2009
zaneta94
Grzanka
Grzanka



Dołączył: 16 Lut 2009
Pochwał: 30

Posty: 11695

Miasto: Dziura zabita dechami :P
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za przytoczenie tych wiadomości :) Już nie mogę doczekać się 6 serii :) Póki co właśnie ściągnąłem przed ostatni odcinek 5 sezonu, idę oglądać :D



_________________


SEZON 6 z polskimi napisami! -> Do ściągnięcia tutaj


PostWysłany: Czw 13:26, 07 Maj 2009
sadom
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 18 Sty 2009

Posty: 16

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czytam te spoilery, czytam wasze wypowiedzi. I ja już nie zabieram zdania na temat tego ostatniego odcinka, w głowie mam mętlik. Niektóre rzeczy są trochę sprzeczne jak dla mnie, jest dużo nie wiadomych. A jak słusznie się twierdzi co za dużo to nie zdrowo. I nie chcę widzieć takiej sytuacji, że scenarzyści pogubią się w wątkach i zupełnie spartaczą finał.



_________________

Banner pożyczony od Jeanne
Zamałżowiony kochanej Pauli :*

PostWysłany: Czw 14:03, 07 Maj 2009
lesio
Starachowicki Magnat
Starachowicki Magnat



Dołączył: 31 Sty 2009
Pochwał: 15

Posty: 5489

Miasto: Starachowice
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.housemd.info.pl/news/722/5x24-both-sides-now-trzecie-promo.html



_________________
Toaroraptorus vel Szpon Sprawiedliwości
Bywają rozstania niezależne od dwojga.Bolesne bo żadne go nie chce.

PostWysłany: Czw 16:01, 07 Maj 2009
ToAr
(prze)Biegły Rewident
(prze)Biegły Rewident



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 63

Posty: 11254

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiecie co, narobiliście mi takiego mętliku w głowie, że wiecej tu nie wejdę :lol: Poczekam do poniedziałku.

Nie lubię Ausiella ;( Jakie chusteczki?! Jakie coś na uspokojenie?! Ja chcę happyend :(

A co do Cuddy, to nie mam PAINTa na komputerze, wiec nie mogę jej wziąć w kółeczko, ale zwróćcie uwagę na lewą, górną część tej "lady".
Tylko tam stoją segregatory. Jest też kwiatek oraz kobieta w czymś różowym/czerwonym, z ciemnymi włosami. Jeśli już, to ona właśnie mi się wydaje najbardziej prawdobodobna - jakoby to miała być Lisa.

W promo "Attention! I slept with Lisa Cuddy!" mi się kojarzy z jakimś... zakładem, albo co? Bo nie wydaje mi sie, że tak po prostu wyszedł i powiedział, bez powodu.

Wiem jedno - boję się tego odcinka.



PostWysłany: Czw 16:17, 07 Maj 2009
Sarusia
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 08 Kwi 2009
Pochwał: 14

Posty: 846

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jakie nazwisko jest na opakowaniu po lekach? zaczyna sie chyba na literę c wiec albo cameron albo cuddy



PostWysłany: Czw 17:25, 07 Maj 2009
nap26
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 23 Sty 2009
Pochwał: 2

Posty: 24

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 26, 27, 28 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Następny
Strona 27 z 33

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.10546 sekund, Zapytań SQL: 15