[sezon 5] Spoilery
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 6, 7, 8 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

5x16 The Softer Side - Press Info

http://housemd.info.pl/wiadomosc,362,5x16-the-softer-side-press-info.html

Zapowiada się ciekawy odcinek :twisted: :twisted:



_________________
Toaroraptorus vel Szpon Sprawiedliwości
Bywają rozstania niezależne od dwojga.Bolesne bo żadne go nie chce.

PostWysłany: Sob 1:30, 31 Sty 2009
ToAr
(prze)Biegły Rewident
(prze)Biegły Rewident



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 63

Posty: 11254

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O o o o *___* dobra nie powiem jak na mnie zadziałał opis + zdjęcia promocyjne, szczególnie to pierwsze!
Błagam , żeby to było tylko w tym odcinku ( ewentualnie dwóch) nie wytrzymam tego dłużej :]
Niech oni mi tego nie robią, bo kiedyś dostanę zawału :twisted:



PostWysłany: Sob 6:17, 31 Sty 2009
Madlen
Onkolog
Onkolog



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 4

Posty: 3092

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

House......... zaczyna się....... mile zachowywać.......... :shock: :shock: może taki pozostać NA ZAWSZE???????!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Help me, God!! znaczy wiem, że pewnie nie zostanie :hahaha:, ale... kurczę, wnosząc z opisu i zdjęć (ciekawe, czy może po prostu głębiej zasnął :hahaha:), to będzie jeden z lepszych odcinków :D. A coś podobnego do tej mieszanki (ale tylko podobnego, bo chodziło o dizewczynkę, rodzice nie wiedzieli, ale też jak się dowiedzieli, chcieli ją zachować jako dziewczynkę i nic o tym jej - chorej - nie mówić) było w "Chirirgach". Mój tata ogląda ;).

Cuddy i Wilson... tu było napisane "stawić czoła perspektywie"... to oni nie odtańczą ługi bugi ze szczęścia? :hahaha: zawsze mi się wydawało, że tego chcą :D. Interesuje mnie tylko powód jego zmiany.... i jak to będize przebiegać........ :twisted:

Jezu...... właśnie się przyjrzałam.... i stało się to, czego Amanduś bała się najbardziej: House się OGOLIŁ :shock: :( :evil: !...... i pod krawatem... i gdzie zapodział laskę........ i ten uśmiech.......... wszystko bym przeżyła, ale po co się golił :hahaha:? Zawsze uważałam, że w tym House ma przewagę nad Hugh: ten zarost świetnie wyrównuje proporcje twarzy i odmładza ;). Oczywiście, nadal jest przystojny, ale "z" jest przystojniejszy :lol:



_________________

"- And so the lion fell in love with the lamb...
- What a stupid lamb.
- What a sick, masochistic lion" - cytat z "Twilight"

Banner by Ewel
:zakochany:

PostWysłany: Sob 10:39, 31 Sty 2009
amandi
Stażysta
Stażysta



Dołączył: 26 Gru 2008
Pochwał: 1

Posty: 148

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Łooo.... Boże .... omg ..... WOW! :shock: Nie no ... szok jak nie wiem ... Jak przeczytałam, że House ma być miły to .... Fajnie, że Wilson i Cuddy chcą mu pomóc ... wyobraża ktoś sobie House'a miłego ?!
Ten odcinek będzie dopiero 16 lutego ... Ale ja chce już!
Też mi się ta choroba pacjenta/ki skojarzyła z GA...
Już normalnie nie wiem co napisać ... szok...



PostWysłany: Sob 10:50, 31 Sty 2009
Wercia214
Pediatra
Pediatra



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 2

Posty: 485

Miasto: Paczyna
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeśli będzie miły przez jeden odcinek, da się przeżyć ;). Ale wyobraź sobie MIŁEGO, OGOLONEGO, NIENAGANNIE UBRANEGO, UCZESANEGO HOUSE'A przez KILKA odcinków? :hahaha: mam nadzieję, że nie będzie "ciąg dalszy nastąpi" :hahaha:



_________________

"- And so the lion fell in love with the lamb...
- What a stupid lamb.
- What a sick, masochistic lion" - cytat z "Twilight"

Banner by Ewel
:zakochany:

PostWysłany: Sob 10:55, 31 Sty 2009
amandi
Stażysta
Stażysta



Dołączył: 26 Gru 2008
Pochwał: 1

Posty: 148

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie potrafie ... no po prostu ...
Ja mam ogroooomną nadzieję, że 'miły House' [jak to inaczej brzmi] będzie tylko przez jeden odcinek.... uff...
Dobra ... kończymy offtop :D
A o 14 nic nie wiadomo ?



PostWysłany: Sob 11:10, 31 Sty 2009
Wercia214
Pediatra
Pediatra



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 2

Posty: 485

Miasto: Paczyna
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wow!! House w garnaiku i krawacie... :boje sie: :shock:
Przeżyłam House'a bez laski, na głodzie, ale chyba miłego House'a nie przeżyje :hmmm: Wilson i Cuddy stawiający czoła :mrgreen:
Wystaczy jedynie czekać na 16 odcinek, ucząc się przy okazji cierpliwości :D



_________________
Marilyn
"Jeśli reguł moralności nie nosisz w sercu, nie znajdziesz ich w książkach..."
"... miłość po prostu jest. Bez definicji. Kochaj i nie żądaj zbyt wiele. Po prostu kochaj.."-
Paulo Coelho
"Miłość prawdziwa zaczyna się wtedy, gdy niczego w zamian nie oczekujesz..."-Antoine de Saint-Exupéry

PostWysłany: Sob 11:11, 31 Sty 2009
minnie
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 24 Gru 2008

Posty: 62

Miasto: Szczecin
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o 14 chyba nie... hm... porozglądam się jeszcze po innych spojlerach, może coś znajdę... bo martwię się trochę stanem 13 :/...



_________________

"- And so the lion fell in love with the lamb...
- What a stupid lamb.
- What a sick, masochistic lion" - cytat z "Twilight"

Banner by Ewel
:zakochany:

PostWysłany: Sob 11:32, 31 Sty 2009
amandi
Stażysta
Stażysta



Dołączył: 26 Gru 2008
Pochwał: 1

Posty: 148

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hugh i Lisa w FOX All Access (audycja radiowa)

download: http://www.sendspace.com/file/9i6q5k



_________________
Jak sobie pościelisz, to mnie zawołaj. ;)

PostWysłany: Pon 0:40, 02 Lut 2009
Ewel
Neskwikowa BiolKuleczka



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 72

Posty: 10183

Miasto: G.||Gdynia
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Że co :wow: Hałs ma BYĆ MIŁY :shock: i to może na zawszy :shock: nie no nie rubcie mi tego, przez jeden odcinek wytrzymam ale NA ZAWSZE :| mam nadzieję że nie :D czemu to dopiero za 2 tyg ??



_________________


Moje siostrzyczki Nemezis i Sevir i nasza mamuta Maagda
Mój prywatny, jedyny i niezastąpiony kaloryferek Alan
Moja prywatna pisarka zÓych dobranocek, po których nikt nie zaśnie - Guśka

PostWysłany: Pon 7:08, 02 Lut 2009
nimfka
Nietoperek
Nietoperek



Dołączył: 13 Sty 2009
Pochwał: 30

Posty: 11393

Miasto: HouseLand
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od Kristin:

Cytat:
From Kristin:

Will House and Cuddy get horizontal? Is Foreteen's number up?

These are some of the burning questions you romance-minded House fans are dying to know, so to celebrate tonight's big 100th episode on Fox, we went straight to Hugh Laurie, his costars and executive producer David Shore to get some inside scoop on the couplings.

Careful though, you might not like what you hear! Here are the heartbreakers the House crew revealed...

House and Cuddy Are Probably...(Sorry)...Doomed: First, the good news. Lisa Edelstein tells us there will be more nooky in the cards for her character, Cuddy, and House before the season ends. But before you Huddy fans get all excited and start scrawling "Dr. Lisa Cuddy-House" all over your Trapper Keepers, you should know that ultimately, there probably won't be any kind of romantic resolution.

"No," big boss Shore says flatly when asked if Cuddy and House will get a happy ending. "That's too much to hope for. I mean, could they be together? Maybe. Could they be happy together? No, I don't think so. They're just both too complicated and too damaged for it to be a happy kind of ending."

Lisa agrees. "I don't think these two people are ever going to go into the sunset happily ever after," she tells me. "Their space is not a happy space."

Still, Hugh insists that's all rubbish. "As a viewer, I would want those two lonely characters to find some sort of peace."

So, who's right?

Foreman Is in Truhhh-ble: A little blinded by love/lust, Foreman (Omar Epps) slips Thirteen (Olivia Wilde) the real drugs in the Huntington's trial, and Shore reveals that he won't get away with it. "When people make mistakes," Shore says, "when people make decisions, when people take chances, there's a price to be paid. If you're prepared to pay a price, let's see you pay that price a little bit. He's going to pay a price."

Ruh-roh. One possible upside? It sounds like all this cheatery could bring Foreteen closer together. "I think through that experience he realizes how much he actually cares for Thirteen," Omar tells me. "Still, because of her disease, the haul can only be for so long."

Tragic, but true. And Olivia Wilde is far too aware of how easy it would be to off her. "Thirteen would be very easy to kill, not only with her disease, but she's so self-destructive that she could throw herself under a bus or off a bridge at any moment, so you never know," says Wilde.

The Season Finale Will Be "Emotional": "I think a lot of the stuff that's been brought to a boil will have to go somewhere as far as the personal relationships, as far as House and the journey he's been on this year with his own kind of transformation," says Wilde, which means we should get a resolution on everything that's listed above.

According to Shore: "It's going to be emotionally, just, big. It's not going to be spectacular physically. The episode might not cost as much to film, but I think it will be just as interesting and just as satisfying."


stąd



_________________
Jak sobie pościelisz, to mnie zawołaj. ;)

PostWysłany: Pon 22:12, 02 Lut 2009
Ewel
Neskwikowa BiolKuleczka



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 72

Posty: 10183

Miasto: G.||Gdynia
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie mogę przyjąć do wiadomości OGOLONEGO Hałsa!!
Przecież to jakieś NIEPOROZUMIENIE!

Prawdziwy Hałs to Hałs z trzydniowym zarostem i wymiętą koszulą!!

Protestuję!!



_________________
Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny.

PostWysłany: Pon 23:21, 02 Lut 2009
LicenceToKill
Pulmonolog
Pulmonolog



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 11

Posty: 1292

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

5x15 Unfaithful - promo

http://housemd.info.pl/wiadomosc,370,5x15-unfaithful-promo.html



_________________
Toaroraptorus vel Szpon Sprawiedliwości
Bywają rozstania niezależne od dwojga.Bolesne bo żadne go nie chce.

PostWysłany: Wto 8:48, 03 Lut 2009
ToAr
(prze)Biegły Rewident
(prze)Biegły Rewident



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 63

Posty: 11254

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://housemd.info.pl/wiadomosc,377,tvguide-marcowe-odcinki.html

Dodano 13 minut temu:

co nieco o powrocie Amber

http://housemd.info.pl/wiadomosc,378,ausiello-powrot-amber.html

Dodano 4 minut temu:

Gwiazdy o serialowych związkach

http://housemd.info.pl/wiadomosc,372,gwiazdy-housea-o-serialowych-zwiazkach.html

Dodano 12 minut temu:

jeszcze o Wilsonie

http://housemd.info.pl/wiadomosc,379,tvguide-wiecej-wilsona.html



_________________
Toaroraptorus vel Szpon Sprawiedliwości
Bywają rozstania niezależne od dwojga.Bolesne bo żadne go nie chce.

PostWysłany: Sro 17:53, 04 Lut 2009
ToAr
(prze)Biegły Rewident
(prze)Biegły Rewident



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 63

Posty: 11254

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

5x17 zapowiada się bardzo ciekawie :twisted:



_________________
FUS forever

sis - Sevir :**

... i dopiero wtedy stało się światło

"you are still terribly afraid to be hurt, your imaginary sadism shows that. so afraid to be hurt that you want to take the lead and hurt first." "Only with you, eternity wouldn't be boring."

PostWysłany: Sro 18:05, 04 Lut 2009
Caellion
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 15

Posty: 5591

Miasto: Bełchatów/łódź
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 6, 7, 8 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Następny
Strona 7 z 33

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.08887 sekund, Zapytań SQL: 15