[sezon 6] Spoilery
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 8, 9, 10 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Krótki treaser z nową sceną - nie widzimy jakichś supernowości, ale zawsze coś :mrgreen:



_________________
Jak sobie pościelisz, to mnie zawołaj. ;)

PostWysłany: Wto 12:23, 04 Sie 2009
Ewel
Neskwikowa BiolKuleczka



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 72

Posty: 10183

Miasto: G.||Gdynia
Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W końcu i ja obejrzałam promo z kissem i nie czuję żdnego niepokoju.

Mam dwie koncepcje:
1. To jest hauslucynacja. House całuje pielęniarkę, ale widzi i czuje Cuddy (pamiętacie szminkę i fiolkę vicodinu). Czyli Cuddy nadal jest jego podświadomym pragnieniem.

2. To jakiś rodzaj testu.
House chce sobie coś udowodnić. A może się z kimś załozył??

OK, mam wiele koncepcji, ale jedna jest głupsza od drugiej, a niektóre nawet mnie zadziwiają, tzn. że w ogóle przyszły mi do głowy.

Każde promo ma to do siebie, że zciekawia i pobudza wyobraźnię. A później wiadomo - nudy panie, nudy.



_________________
ikonka od woźnego rocket queen

FUS - Frakcja Uaktywnionych Seksoholików

PostWysłany: Wto 16:04, 04 Sie 2009
Lupus
Kot Domowy



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 5

Posty: 3179

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jakby ktoś jeszcze nie dopadł:

http://www.youtube.com/watch?v=swtL4LJCTqI (nazwane House MD Season 6 Preview #03 [HQ] ale trwa 10 sekund... skandal :P )

i kawałek z promo moze ktos szukał: http://www.youtube.com/watch?v=6g-imjcBQ9Y



PostWysłany: Wto 21:04, 04 Sie 2009
Doki
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 06 Mar 2009
Pochwał: 1

Posty: 23

Miasto: G K S Tychy !
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

David Shore opowiada o Huddy, a także o szóstym sezonie. Miłego ogłądania. :D

http://www.popcorner.pl/popcorner/1,81588,6906942,House__David_Shore_zrzucil_spojlerowa_bombe.html



PostWysłany: Pią 20:44, 07 Sie 2009
Slash
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 09 Maj 2009

Posty: 7

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak zwykle z przyjemnością obejrzałam wywiad dotyczący House'a :) Ale nie bardzo wiem czemu napisali: "David Shore zrzucił spojlerową bombę". Tzn no gdzie niby ta bomba? David nie powiedział w zasadzie nic czego już byśmy nie wiedzieli lub domyślali się. Chyba, że coś mi umknęło?



_________________

"Successes only last until someone screws them up. Failures are forever"
"People get what they get. It has nothing to do with what they deserve"

PostWysłany: Pią 21:49, 07 Sie 2009
Bloody Mary
Rezydent
Rezydent



Dołączył: 14 Kwi 2009

Posty: 274

Miasto: Torino
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ausiello stara się wykrać spoilery od Lisy E. i RSL -> wywiad umieszczony tutaj -> http://forum.housemd.info.pl/post95639.html#95639

Dodano 7 godzin 55 minut temu:

Spoilery od Ausiello:

Cytat:
'House' boss drops 'Huddy' bombshell: 'We're stepping back from it a little bit'

Brace yourselves, Huddy fans: House creator David Shore dropped a mini bombshell about your favorite couple at Fox’s press tour party last night. Discussing what impact last season’s imaginary hook-up will have on House and Cuddy’s relationship this fall, the exec said, “We’re stepping back from it a little bit. We’re not ignoring it. We have to carry forward… It’s going to go someplace eventually. But the beginning of this season is primarily focused on House trying to find some semblance of sanity, and not completely succeeding.” For the rest of my candid on-camera Q&A with Shore, including his surprising thoughts on the Huddy sex backlash as well as his plans for Cameron and Chase this season, proceed to the video after the jump.


Wywiadzik :D:


I spoiler ze spoilertv:
Cytat:
Spoiler from TV Guide.

Hugh Laurie Talks House
By Carita Rizzo August 07, 2009 10:36 AM EST

House returns this fall with a feature length premiere episode, and Hugh Laurie reveals that instead of the usual two-month time lapse between seasons, the first episode picks up just days after House checks himself in at the mental institution. “It’s been rather harrowing,” he says of his character’s journey. “It’s been a very dark and challenging experience but a good one. He’s a character seeking redemption in some way or another, and I think there’s always a glimmer of hope, but it is a dark place to start. It’s a character going through a very traumatic experience.”

Laurie, who has completed three episodes of the sixth season, isn’t sure how soon House will be able to practice medicine. “I don’t know,” he admits. “I’m operating in a consultative capacity at the moment. His license is suspended, as it would be, and has yet to be given back.” While waiting for his license to be reinstated the doctor is simply trying to behave. “House is trying to keep himself in check and curb his acerbic tongue. How long that will last, remains to be seen. I have my doubts.”

And despite the imagined sex scene between House and Cuddy, not all of House’s hot’n’heavy moments are imagined. The make-out scene with Franka Potente in the asylum, for example, “That is real,” says Laurie. So will a potential Huddy relationship be readdressed? “I believe it will be,” jokes Laurie. “But probably teasingly and it will take four and a half years.”



_________________
Jak sobie pościelisz, to mnie zawołaj. ;)

PostWysłany: Sob 19:12, 08 Sie 2009
Ewel
Neskwikowa BiolKuleczka



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 72

Posty: 10183

Miasto: G.||Gdynia
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.snakesonacane.com/
nowe koszulki? :mrgreen:



_________________
Jak sobie pościelisz, to mnie zawołaj. ;)

PostWysłany: Pon 14:32, 10 Sie 2009
Ewel
Neskwikowa BiolKuleczka



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 72

Posty: 10183

Miasto: G.||Gdynia
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Boska! Ja chcę mieć taką koszulkę! :mrgreen:



_________________

In 30 years, kids as young as 6 or 7 will be sitting in classrooms hearing that women didn’t always have the rights to their own bodies and how boys couldn’t marry boys and girls couldn’t marry girls and they’re going to be as confused and disturbed as when we first learned about slavery and Black Codes.

PostWysłany: Pon 14:45, 10 Sie 2009
Shitzune
Katalizator Zbereźności



Dołączył: 07 Kwi 2009
Pochwał: 47

Posty: 10576

Miasto: Graffignano
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

boska, extra sama bym taką chciała



_________________
avek mój
"Jestem nieuczciwy i uczciwie możesz liczyć na moją nieuczciwość.To uczciwi są nieprzewidywalni ,zawsze mogą zrobić coś niewiarygodnie głupiego..."- Kapitan Jack Sparrow
Zazdrość to chyba najstarszy motyw morderstw na świecie.-Seeley Booth
:houselove: kliknij, jeśli jesteś fanem serialu Bones

PostWysłany: Pon 15:42, 10 Sie 2009
poprostuxzjawa
Reumatolog
Reumatolog



Dołączył: 20 Maj 2009
Pochwał: 39

Posty: 2061

Miasto: Młodocin
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

make me smile xD



PostWysłany: Pon 20:56, 10 Sie 2009
amanda
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 27 Cze 2009

Posty: 31

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Więcej Chaserona na ekranie w 6 sezonie!
Spoilery od Ausiello

Cytat:
It’s the news Cameron and Chase fans have longed to hear: After two years spent mostly on the sidelines, Jennifer Morrison and Jesse Spencer will be back in the trenches on House this season.

“They are both thrown back into their old jobs,” Morrison told us at last night’s Teen Choice Awards. “It’s been great actually. I have been working a lot and there are things that happen to House very early in the season that have a domino effect on all of the other characters.”

Those “things” involve a shake-up at Princeton Plainsboro that finds Foreman filling in for an ailing House as the hospital’s top doc. The transition is rocky to say the least. “Cameron was always very close and protective of House,” she says. “And to have her mentor be away in an asylum makes her contemplate life and career and him. Having him gone affects everyone he works with, personally and professionally.”

Further complicating matters will be Cameron and Chase’s status as newlyweds. “This season starts a few months from where we left off last season in the finale and Chase and Cameron are finding their groove as a married couple,” reveals Morrison, who hints at some friction now that they’re working alongside each other again. “That might put some strain on the marriage.

“They’re taking things up a notch [this season],” Morrison continues. “I think the audience will be able to enjoy seeing new things from all of us.”



_________________
Jak sobie pościelisz, to mnie zawołaj. ;)

PostWysłany: Wto 10:42, 11 Sie 2009
Ewel
Neskwikowa BiolKuleczka



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 72

Posty: 10183

Miasto: G.||Gdynia
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

YAY! Come back starego teamu :jupi:



_________________

"Successes only last until someone screws them up. Failures are forever"
"People get what they get. It has nothing to do with what they deserve"

PostWysłany: Wto 11:12, 11 Sie 2009
Bloody Mary
Rezydent
Rezydent



Dołączył: 14 Kwi 2009

Posty: 274

Miasto: Torino
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Łojej, ja też się cieszę. Cam i Chase są niezastąpieni!
Choć trzynastka, Taub i Kutner też byli nieźli, ale teraz bez Kutnera, to już nie to.



_________________

Banner od Jeanne

PostWysłany: Wto 11:45, 11 Sie 2009
bozenka21
Urolog
Urolog



Dołączył: 12 Lut 2009
Pochwał: 10

Posty: 2404

Miasto: Gdańsk
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wygląda na to, że Stare i Nowe Kaczątka połączą siły, choć, tak jak Bożenka, uważam, że bez Kutnera serial dużo traci :(.



_________________
Jak sobie pościelisz, to mnie zawołaj. ;)

PostWysłany: Wto 12:17, 11 Sie 2009
Ewel
Neskwikowa BiolKuleczka



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 72

Posty: 10183

Miasto: G.||Gdynia
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nowe promo

http://www.housemd.info.pl/news/842/czwarte-promo-6-sezonu.html



_________________
Toaroraptorus vel Szpon Sprawiedliwości
Bywają rozstania niezależne od dwojga.Bolesne bo żadne go nie chce.

PostWysłany: Sro 11:28, 12 Sie 2009
ToAr
(prze)Biegły Rewident
(prze)Biegły Rewident



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 63

Posty: 11254

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 8, 9, 10 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92  Następny
Strona 9 z 92

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.15203 sekund, Zapytań SQL: 15