[sezon 6] Spoilery
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 85, 86, 87 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bosko, cudne zdjęcia.

Mam nadzieję, że to spotkanie jeśli ma wpłynąć, to wpłynie pozytywnie na Huddy, a nie coś w stylu:
Nolan dowie się od Cuddy, że ta na zawsze chce zostać u boku Lucasa, po czym Nolan będzie próbował uświadomić House'a, że ma odpuścić :x



_________________
Niepełnosprawność może, choć nie musi twórczości przeszkadzać,
z kolei względnie pełna sprawność może, choć nie musi twórczości pomagać.

PostWysłany: Sob 12:04, 24 Kwi 2010
Juniuś
Terapeutka Anna
Terapeutka Anna



Dołączył: 04 Sie 2009
Pochwał: 30

Posty: 5789

Miasto: Opole/Ostrów Wlkp.
Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sarusia napisał:
Dlaczego 6x20 jest raz nazywane "The choise" a raz "Baggage"? To znaczy, domyślam się, że chodzi o różnice w numerowaniu "Broken", ale w związku z tym który jest faktycznie 20-ty?

Nolan u Cuddy... Daj Boże, żeby to wpłynęło na Huddy.


Jeśli policzymy Broken jako odcinek 1 i 2 (wydaje mi się, że takie jest oficjalne liczenie), to odcinkiem 6x20 jest "The Choise", a "Baggage" 6x21 :D
Przyznaję, mój błąd w numeracji :wink:



_________________

http://www.youtube.com/watch?v=q58_1bCh2ig&feature=related

PostWysłany: Sob 17:04, 24 Kwi 2010
Athreas
Immunolog
Immunolog



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 5

Posty: 1154

Miasto: Szczecin, ale czasem zawiewa mnie gdzie indziej//Waw
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nowinki od Ausiella:

Cytat:
Exclusive: 'House' boss on Huddy, Luddy, and NEXT season's big mystery! by Michael Ausiello



House‘s season 6 finale airs in less than a month, so what better time to get executive producer Katie Jacobs on the horn for a quick status report on Huddy, Luddy, and all things in between? That was meant as a rhetorical question but I’ll go ahead and answer it anyway: There is no better time, silly!

Last year at this time, House was exhibiting the early signs of a complete mental breakdown. What’s his emotional journey as this season winds down?
KATIE JACOBS: Considering the fact that he’s not on Vicodin, things have been going as well as they could possibly go. He’s living with Wilson, and I think that’s helpful. And he’s really making an effort to hold it together. It sort of seems like in every episode there’s a new revelation about how well he really is doing. How is he faring just taking ibuprofen for the pain? Is that working? In episode 17 he was stuck in that room for two hours with David Strathairn and we found out he is in pain. And from now until the end of the season, there’s going to be something that challenges House’s [sobriety] in almost every episode.

Wilson’s ex-wife returning being one of those things?
JACOBS:
Yes. If that relationship progresses to the point where they want to live together, what does that mean for House? Does he stay or does he go? Also, some things from [his] past are going to come back and maybe present themselves as an opportunity for him to connect to someone else, and it’s not going to work out so well. Everybody but House is sort of taking a step toward, coupling up or at least trying to. Wilson with Sam, Cuddy with Lucas, and earlier in the season there was Foreman with his brother. And little by little House is going to find that he’s pretty much on his own again.

Let’s talk about the Huddy of it all. Back in February, David Shore confirmed that House and Cuddy would eventually hook up. Fans, of course, are growing impatient.
JACOBS:
I understand the fans’ point of view, but the relationship between Cuddy and Lucas offers Cuddy some really important things: companionship, shared responsibility of Rachel, and they have a nice time together. What I think fans are responding to is that they don’t feel that relationship provides everything Cuddy can have. I would say watch for [an answer to this question]: Is that relationship going to work for Cuddy? Because it’s a lot of good things but it’s not everything. But no relationship is. How long will that work for Cuddy? Will it work permanently or will it not work?

I can’t tell you how many emails I receive a day from fans who just want Lucas gone.
JACOBS:
They don’t want her to settle for anyone less than House. And that’s something she has to wrestle with. Is this really going to work for her? Is this going to be the relationship? And we know that’s on everyone’s minds. It’s on our minds as well.

Would it be fair to say she’s going to come to some sort of decision about that before the end of the season?
JACOBS:
It’s addressed, so far as, “Okay, am I going to make this work with Lucas? Can I stay with Lucas?” It is going to be addressed by the end of the season whether or not she thinks she can.

You hinted earlier that someone from House’s past comes back. Is it a former love?
JACOBS:
I won’t address that. But I will say that one of the things that we haven’t shown, but that’s been ongoing, is his treatment with Dr. Nolan [Andre Braugher]. Just because he’s been out of the hospital doesn’t mean that he doesn’t have regular therapy session. We haven’t shown that, and you’ll see that.

Thirteen and Taub’s three-year fellowships are due to expire at season’s end. Will that be addressed?
JACOBS
: Boy, you’re so smart. I don’t know. I really don’t know. I will say there’s a mystery at the end of this season with one of our characters. Oh, that’s so vague.

Can you be a little more specific?
JACOBS:
[Hesitates] In the final episode there’s an unanswered question with one of our actors and it’s a mystery that will play out over next season.
Yikes! Who do you think Jacobs is referring to? And care to weigh in on Cuddy’s big season-ending decision? Hit the comments!


link: http://ausiellofiles.ew.com/2010/04/26/house-huddy-luddy-finale-spoilers/



_________________

http://www.youtube.com/watch?v=q58_1bCh2ig&feature=related

PostWysłany: Pon 22:55, 26 Kwi 2010
Athreas
Immunolog
Immunolog



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 5

Posty: 1154

Miasto: Szczecin, ale czasem zawiewa mnie gdzie indziej//Waw
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może ktoś przetłumaczyć? troszkę rozumiem ale wolałabym wszystko. :) bede wdzięczna :)



_________________
If you're happy I'm

PostWysłany: Wto 14:51, 27 Kwi 2010
mikahouse
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 23 Lut 2010

Posty: 30

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja też dołączam się do prośby...:)



PostWysłany: Wto 18:58, 27 Kwi 2010
beata_3
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 31 Sty 2010

Posty: 43

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Do finału szóstej serii został niecały miesiąc. W związku z tym przeprowadziliśmy wywiad z Katie Jacobs, która opowiedziała nam o Huddy, Luddy i wszystkim co się ostatnio dzieje w świecie House’a.

W zeszłym sezonie mogliśmy oglądać załamanie House’a. Jak oceniasz jego stan w tej serii?
Biorąc pod uwagę to, że nie bierze Vicodinu, jest świetnie. Myślę, że mieszkanie z Wilsonem tez dużo daje. Naprawdę stara się jakoś trzymać. W każdym odcinku możemy to zaobserwować. W “Lockdown” dowiadujemy się, że House ciągle cierpi. W każdym nadchodzącym odcinku, aż do samego finału, pojawi się coś, co wystawi House’a na próbę. Czy ibuprofen mu wystarczy?

Czymś takim jest pojawienie się byłej żony Wilsona?
Kiedy ten związek dojdzie do momentu, w którym zechcą zamieszkać razem, co to oznacza dla House’a? Czy będzie zmuszony odejść? Poza tym pojawią się również pewne rzeczy z jego przeszłości. Teraz każdy będzie miał kogoś bliskiego, tylko House zostanie sam. Znowu.

Porozmawiajmy o Huddy. W lutym David Shore powiedział, że tych dwoje w końcu będzie razem. Fani się niecierpliwią.
Rozumiem fanów, jednak dzięki Lucasowi Cuddy może liczyć na wiele istotnych rzeczy: towarzystwo, pomoc przy raczej, spędzanie razem czasu. Myślę, że zdaniem fanów ten związek nie daje Cuddy wszystkiego, co mogłaby mieć. Czy ten związek wypali? Bo “wiele istotnych rzeczy” to jednak nie wszystko. Ile to wszystko jeszcze będzie trwało? A może tak już zostanie?

Nie jestem Ci nawet w stanie powiedzieć, ile maili dziennie dostaję od fanów, którzy mają już dość Lucasa.
Fani zadowolą się tylko Housem. Tylko co zrobić, żeby to naprawdę wypaliło? Wiem, że fani o tym myślą. My też.

Czy podejmie jakąś decyzję do końca tego sezonu?
Nie wiem, czy można to tak nazwać, raczej zastanowi się nad tym, czy potrafi być z Lucasem.

Wspominaliście wcześniej o kimś z przeszłości House’a. Była kochanka?
Nie mogę odpowiedzieć. Za to na pewno pojawi się dr Nolan. Chociaż nie widać tego na ekranie, terapia House’a ciągle trwa. Wprawdzie nie jest już w Mayfield, ale to nie znaczy, że leczenie zostało zakończone.

Trzyletni staż Trzynastki i Tauba dobiega końca w tym sezonie. Co w związku z tym?
Nie wiem. Nie mogę niczego zdradzić, ale fani mogą spodziewać się tajemnicy związanej z jednym z bohaterów.

Jakieś detale?
W finałowym odcinku padnie pewne pytanie, na które odpowiedź widzowie poznają dopiero w siódmym sezonie.



Autor postu otrzymał pochwałę.

_________________
_/

PostWysłany: Wto 19:06, 27 Kwi 2010
Nexes
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 29 Sty 2010
Pochwał: 2

Posty: 31

Miasto: Mielec
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nexes, wielkie dzięki za przetłumaczenie, jesteś wielki :D



_________________
Work smart, not hard

PostWysłany: Wto 20:36, 27 Kwi 2010
yves26
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 12 Mar 2010

Posty: 27

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma za co. House-md.pl kopiuj ---> wklej i jest :)



_________________
_/

PostWysłany: Wto 21:01, 27 Kwi 2010
Nexes
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 29 Sty 2010
Pochwał: 2

Posty: 31

Miasto: Mielec
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Promo do "The Choice"


i info dot. finału:



_________________

http://www.youtube.com/watch?v=q58_1bCh2ig&feature=related

PostWysłany: Sro 0:19, 28 Kwi 2010
Athreas
Immunolog
Immunolog



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 5

Posty: 1154

Miasto: Szczecin, ale czasem zawiewa mnie gdzie indziej//Waw
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też dziękuję za przetłumaczenie, bo trochę zrozumiałam ale nie wszystko.



_________________

PostWysłany: Sro 17:54, 28 Kwi 2010
pantera mglista
Designer Miesiąca
Designer Miesiąca



Dołączył: 11 Kwi 2010
Pochwał: 3

Posty: 3513

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szkoda że zakończenie sezonu, zna chyba każdy z nas....

Za szybko wszystko wycieka.



PostWysłany: Sro 18:25, 28 Kwi 2010
rbej
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 14 Kwi 2009
Pochwał: 1

Posty: 52

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no tak to prawda... zgadzam sie z przedmówca ale gdyby nie bylo tych spoilerów wszyscy poobgryzaliby wszystkie paznokcie z ciekawości a tak przynajmniej cos wiadomo i możemy sie tylko domyslac czy spełnią sie w 100 % :)



_________________
If you're happy I'm

PostWysłany: Sro 19:05, 28 Kwi 2010
mikahouse
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 23 Lut 2010

Posty: 30

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

:hahaha: O żesz jedyne w mordeczkę. :hahaha:
Foreman i House rulezzz. :serducho: <3



PostWysłany: Sro 19:16, 28 Kwi 2010
hattrick
Fikopisarz Miesiąca
Fikopisarz Miesiąca



Dołączył: 18 Cze 2009
Pochwał: 41

Posty: 9231

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.housemd.info.pl/news/1533/powrot-prawdziwego-housea.html

http://www.housemd.info.pl/news/1535/6x20-the-choice-2-promo.html



_________________
Toaroraptorus vel Szpon Sprawiedliwości
Bywają rozstania niezależne od dwojga.Bolesne bo żadne go nie chce.

PostWysłany: Czw 0:03, 29 Kwi 2010
ToAr
(prze)Biegły Rewident
(prze)Biegły Rewident



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 63

Posty: 11254

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co do powrotu prawdziwego House'a - znałam już te przecieki i nie dziwię się, sama bym na jego miejscu wróciła ze zdwojoną siłą :(



PostWysłany: Pią 10:56, 30 Kwi 2010
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 85, 86, 87 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92  Następny
Strona 86 z 92

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.16334 sekund, Zapytań SQL: 15