[sezon 6] Spoilery
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 87, 88, 89, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ha :twisted:

Nie wróży, oj nie wróży... Zapowiada się, że poprzednie spoilery dot. Luddy się potwierdzą. Ale, na pocieszenie:



_________________

PostWysłany: Pią 22:42, 07 Maj 2010
DOMA
Lucky Number
Lucky Number



Dołączył: 19 Lut 2009
Pochwał: 78

Posty: 5191

Miasto: Poznań/Londyn
Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam tylko nadzieję, że skoro zrobili mi taki apetyt, to nie zaserwują klapy :?



PostWysłany: Sob 7:43, 08 Maj 2010
hattrick
Fikopisarz Miesiąca
Fikopisarz Miesiąca



Dołączył: 18 Cze 2009
Pochwał: 41

Posty: 9231

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

help nie mam głosu w kompie niech mi ktoś przetłumaczy o czym oni rozmawiają bo zwariuje:(



_________________

PostWysłany: Sob 7:58, 08 Maj 2010
janeczka85
Stomatolog
Stomatolog



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

Posty: 576

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

House wchodzi do gabinetu Cuddy.
- C: W śródmieściu przewrócił się dźwig.
- H: Mam to gdzieś
Podaje jej książkę.
- C: Mój pradziadek
- H: Nieee... to tylko książka, którą napisał. Otwórz ją.
Tu widać dedykację dla niej i Lucasa (btw, potrafi ktoś rozczytać co tam jest dokładnie napisane? Bo mi się udało przeczytać tylko pierwszą linię "To Lisa and Lucas" i podpis "Gregory", ale nie mogę rozczytać tego co pomiędzy).
- C: Poważnie? Dajesz to NAM?
- H: Robicie duży krok w życiu, chciałem wam pogratulować. Tak chyba robią dorośli ludzie.
- C: Skąd wiedziałeś?
- H: Wiedziałem od jakiegoś czasu. Fakt, że dzielicie przestrzeń życiową nie był tu żadną wskazówką. Chyba, że coś mi się pomyliło. (? tego ostatniego zdania tak naprawdę nie rozumiem) Kłopoty w raju?
- C: Jadę do śródmieścia (?)

Końcówkę mogłam pomieszać, bo nie jestem pewna kilku słów, które wypowiadają...

A tak w ogóle to odnoszę takie wrażenie (mam nadzieję, że mylne), że scenarzyści nie mają zbyt dobrego pomysłu na akcję, więc postanowili zrobić jeszcze większą rozpierduchę niż w House's Head, żeby nadrobić braki fabuły niesamowitymi zdjęciami =/
Mam nadzieję, że się mylę i że ta cała katastrofa naprawdę będzie miała głębszy sens.


Ostatnio zmieniony przez orco dnia Sro 13:48, 12 Maj 2010, w całości zmieniany 1 raz



Autor postu otrzymał pochwałę.

_________________
"To change the world, start with one step
however small, first step is hardest of all"
strony internetowe

PostWysłany: Sob 8:42, 08 Maj 2010
orco
Tłumacz



Dołączył: 17 Wrz 2009
Pochwał: 28

Posty: 638

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kurcze ;/ nie cieszę się tym momentem Huddy . to źle, ale to źle się zapowiada, czyli ze twierdzenia o dalszej przyszlosci Luddy sie potwierdzaja (?) o jej jej jej ;/ me serduszko usycha ... zapowiada się genialnie (jakby) ale nie jestem przekonana co do tego odcinka . oby 7 sezon przyniósł coś pozytywnego (?) ...



PostWysłany: Sob 10:54, 08 Maj 2010
Housetka
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 23 Lut 2010
Pochwał: 1

Posty: 332

Miasto: Gdańsk
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

już nie mogę doczekać się tego odcinka boję się tylko że już nic nie przebije mojego zdziwienia po finale 5 sezonu ale może nas zaskoczą czymś naprawde ciekawym nie mam pojęcia co to może być :)



_________________
" Kochankowie i szaleńcy widzą i czują więcej
niż chłodny umysł jest w stanie ogarnąć "

PostWysłany: Sob 11:25, 08 Maj 2010
LoveMeDead
Stomatolog
Stomatolog



Dołączył: 17 Mar 2010
Pochwał: 2

Posty: 512

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzięki wielkie:)
serduszko usycha - widzę ze nie tylko mnie:(



_________________

PostWysłany: Sob 11:46, 08 Maj 2010
janeczka85
Stomatolog
Stomatolog



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

Posty: 576

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesus :O ... może straszą na razie? W końcu nie mogli pokazać czegoś dobrego, więc nas denerwują. Shore nie jest idiotą ,widzi ,że oglądalność spada. Jeśli nie będzie czegoś mocnego z Huddy obawiam się że będzie już tylko gorzej.



Autor postu otrzymał pochwałę.

_________________
"Jaki ból sprawia uświadomienie sobie nicości i błahości celu naszych oczekiwań, gdy zostają wreszcie spełnione! Lepiej jest jest czekać, spodziewając się rzeczy nieosiągalnych nawet, niż mieć wiedzę, że się posiada nikły zaledwie cień dawnych pragnień"

PostWysłany: Sob 12:30, 08 Maj 2010
diabelek91
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 10 Lis 2009
Pochwał: 4
Ostrzeżeń: 1

Posty: 349

Miasto: Pionki
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

6x21 'Baggage' promo #02 i #03

Link


Link


oraz 6x17 'Lockdown' House Re-Examined with Hugh Laurie

Link



_________________
"To change the world, start with one step
however small, first step is hardest of all"
strony internetowe

PostWysłany: Sob 14:22, 08 Maj 2010
orco
Tłumacz



Dołączył: 17 Wrz 2009
Pochwał: 28

Posty: 638

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oł gasz. ;o przydreptalo mi to do glowy ... ze jak zarąbiście by było jak by tak na doslownie koncowce 6 sezonu bylo cos typu kiss-kiss ;P albo usmiechnieta Cuddy mowiaca House'owi "zerwalam z Lucasem" uuuła ; DD
huddymaniacy nie wytrzymali by do wrzesnia XD



PostWysłany: Sob 14:37, 08 Maj 2010
Housetka
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 23 Lut 2010
Pochwał: 1

Posty: 332

Miasto: Gdańsk
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chyba byśmy padli na zawał.. bojąc się,że to kolejna halucynacja...
Myślę jednak,że to już zaszło za daleko. Cuddy i Lucas + samotny,cierpiący House . W tym trójkącie jako tako nie ma dobrego wyjścia. Ale wierze w Huddy, po tych kilki latach i im i nam należy się uśmiech i spokój ;)



_________________
"Jaki ból sprawia uświadomienie sobie nicości i błahości celu naszych oczekiwań, gdy zostają wreszcie spełnione! Lepiej jest jest czekać, spodziewając się rzeczy nieosiągalnych nawet, niż mieć wiedzę, że się posiada nikły zaledwie cień dawnych pragnień"

PostWysłany: Sob 22:06, 08 Maj 2010
diabelek91
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 10 Lis 2009
Pochwał: 4
Ostrzeżeń: 1

Posty: 349

Miasto: Pionki
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tylko chcę przypomnieć, że to dramat - szczęślwego zakończenia raczej nie będzie. Z resztą bodajże Hugh w którymś z wywiadów powiedział, że Shore lubi "niszczyć" radość bohaterów. Czyli nawet jeśli przez jakiś czas może nawet House będzie z Cuddy, to później scenarzyści wprowadzą coś zÓego.
"House MD" nie należy do amerykańskich kiczy, które opowiadają o tym, jakie to życie jest piękne ani też do tych, które próbują oddać rzeczywistość. Tutaj głównie możemy zaobserwować cierpienie. Ale nadzieję na szczęśliwe Huddy zawsze można mieć...



PostWysłany: Sob 22:24, 08 Maj 2010
hattrick
Fikopisarz Miesiąca
Fikopisarz Miesiąca



Dołączył: 18 Cze 2009
Pochwał: 41

Posty: 9231

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pesymistyczne podejście strasznie. Owszem House nie jest kolejnym mdłym seria-likiem co nie wyklucza ,że po tylu latach należy im się trochę szczęścia.
House cierpiał wielokrotnie ,poprzez własną głupotę ale nie tylko. Po tylu sezonach gdy obydwojgu nawzajem zależało ale to odrzucali w sezonie 6 jest pokazane,że Housowi zależy ! Shore może lubi unieszczęśliwiać postacie ale również jest fanem Huddy i mam nadzieję - nie jest sadystą.



_________________
"Jaki ból sprawia uświadomienie sobie nicości i błahości celu naszych oczekiwań, gdy zostają wreszcie spełnione! Lepiej jest jest czekać, spodziewając się rzeczy nieosiągalnych nawet, niż mieć wiedzę, że się posiada nikły zaledwie cień dawnych pragnień"

PostWysłany: Nie 12:44, 09 Maj 2010
diabelek91
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 10 Lis 2009
Pochwał: 4
Ostrzeżeń: 1

Posty: 349

Miasto: Pionki
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tylko czekam na dobre momentu Huddy, to wszystko ; ))) potem moga i nawet to sypać, ale w elegancki sposob :) ... ale mimo wszystko wole by Huddy bylo do konca ;D



PostWysłany: Nie 14:08, 09 Maj 2010
Housetka
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 23 Lut 2010
Pochwał: 1

Posty: 332

Miasto: Gdańsk
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja proponuję nastepujące zakonczenie: Lucas zapada na nieznaną chorobę i Cuddy błaga House'a żeby go wyleczył. House zwołuje swoich wszystkich byłych i teraźniejszych pracowników i próbuje coś wymyślić. Gdy jego zespół diagnostyczny dochodzi do wniosku, ze Lucas się po prostu przeziębił, House się wkurza że myślał tyle nad jakimś głupim przypadkiem i postanawia wykorzystać sytuacje. Wmawia Cuddy, że to jakaś nieznana choroba i za pomocą Chase'a (chłopak już jest wprawiony:P) zabija Lucasa dodając mu cyjanku do kawy :mrgreen: Cameron jest na tyle naiwna, że wierzy że House'a zrobił to z miłości co Cuddy i mówi jej że ostatnim życzeniem Lucasa było to żeby była razem z Gregiem. Forman przejmuje się tym że jest nudny i razem z 13 otwierają klub nocny. Wilson w przypływie wściekłości na Sam która stawia mleko nie tam gdzie trzeba, rozwala jej głowę butelką i dostaje 20 lat w więzieniu z którego wypuszczają go po 2 dniach za dobre sprawowanie (ale to wystarczyło, żeby zmienić jego orientacje:P). Cameron przyznaje się Chasowi, że próbowała z róznumi facetami ale z sex w schowku już niegdy nie był taki sam. Taub zostaje gejem. I wszyscy zyją dlugo i szczęśliwie.



_________________
Wyznaję Chaseronizm totalny :D
Każda Hambarr chaseronowa na pizzę zawsze gotowa
Ależ owszem, zgadza się – ona w schowku kryje się!
- by Chasper:*
Sinaj - my sweet soulmate :*:*
Moja zÓa maagdaa umilająca mi chwile w schowku :twisted: złota lista
Johnny, johnny, john--> http://johnnydepp.blox.pl/html

PostWysłany: Nie 14:54, 09 Maj 2010
Hambarr
Psychiatra
Psychiatra



Dołączył: 30 Lip 2009
Pochwał: 30

Posty: 3852

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 87, 88, 89, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92  Następny
Strona 88 z 92

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.14423 sekund, Zapytań SQL: 15