[sezon 6] Spoilery
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 88, 89, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hambarr , jestem jak najbardziej za takim zakończeniem :mrgreen:



_________________
Work smart, not hard

PostWysłany: Nie 15:51, 09 Maj 2010
yves26
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 12 Mar 2010

Posty: 27

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

haha!! niezłe! :mrgreen:
jestem "za" ; DDD



PostWysłany: Nie 15:59, 09 Maj 2010
Housetka
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 23 Lut 2010
Pochwał: 1

Posty: 332

Miasto: Gdańsk
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bardziej śmiesznie niż dramatycznie ale jestem zaaa!:)



_________________

PostWysłany: Nie 18:50, 09 Maj 2010
janeczka85
Stomatolog
Stomatolog



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

Posty: 576

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Już raz pisałam, ale powtarzam:
proszę, idźcie stąd do spekulacji, nie da się tutaj niczego znaleźć!



PostWysłany: Nie 19:49, 09 Maj 2010
gaba
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 8

Posty: 79

Miasto: wroclaw
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Coś na temat finału.

Cytat:
season's finale, the positive thread
WITH SOME INFOS INSIDE...



What we know:

House and Cuddy are working on the disaster scene and they argue about the patient. The woman may need an amputation and well…you know how House feels toward amputations.
Here happens what Danaan9 shared yesterday. It’s not a great moment, I don’t know if this is Lisa’s favourite scene but Cuddy is very “hard” on House.
I feel sorry for him.
It’s not only what she says (she will marry Lucas and she has not feelings for House) but HOW she tells it. This is what worried me the other day. You’ll see it by yourself, I don’t want to give details.

So I asked around and I’ve heard she’s really tired and angry because of the argument she’s having with House and she tells him what I told you.

I’ve heard too that Cuddy may be angry and confused because her feelings for House are getting stronger and she is wrestling with her emotions because she realizes she loves House. She wants to love him but she feels she shouldn't but her feelings for House are taking over and she is worried and scared. But this is maybe too much to hope for, right?

Anyway, both versions end in the same way: House talks to the patient and he convinces her to have her leg amputated. He talks to the patient in a open way, Cuddy feels how different he is now, and she is moved. She is next to him, listening to him, and she is crying.
This is what KJ meant when she said Cuddy will see House in a different light. And this is the “positive moment” I want to share. It feels like an important scene.

And here we are: patient dies, House take vicodin, and collapses. Then there’s the missing scene. I’ve been told is crucial, obviously, and we can speculate about WHO is in the scene. I can only hope is Cuddy, since House collapsed…
I suppose Lucas’ death is not an option anymore, right? ;) I can only hope she will understand the mistakes she’s doing.

I’m not in love with the “Cuddy sees House in a different light and she realizes she can love him”, because to me, she was ALREADY in love in season 5. But maybe she didn’t believe she could have a relationship with him, and this is what is changed now. I dunno.
I don’t like either the fact that she screams at him just because she’s under pressure. I mean…woman! It’s a disaster’s scene and you’re a doctor, if you can’t take the pressure, stay home! But we know too she can perfectly deal with pressure, in 5To9 she did it!!
Well, whatever.

This post was made to share the positive infos on the finale, I’m sure the actors will be great, the storyline is interesting, good things. I still HATE Lucas, and I still HATE the fact she decided to marry him (even if I don’t think she will do it, this is NOT the point), but there are nice things in it, I think.


http://community.livejournal.com/iwatchforcuddy/157847.html



_________________

http://www.youtube.com/watch?v=q58_1bCh2ig&feature=related

PostWysłany: Nie 23:55, 09 Maj 2010
Athreas
Immunolog
Immunolog



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 5

Posty: 1154

Miasto: Szczecin, ale czasem zawiewa mnie gdzie indziej//Waw
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem


Link



_________________
"To change the world, start with one step
however small, first step is hardest of all"
strony internetowe

PostWysłany: Pon 5:46, 10 Maj 2010
orco
Tłumacz



Dołączył: 17 Wrz 2009
Pochwał: 28

Posty: 638

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tłumaczenie tekstu, wklejonego przez Athreasa...

Dodano 14 minut temu:

Athreas napisał:
Coś na temat finału.


TŁUMACZENIE


Cytat:

Co wiemy:

House i Cuddy pracują na miejscu katastrofy i kłócą się o pacjentkę. Kobieta może potrzebować amputacji i cóż... wiecie, co House uważa o amputacjach.
Dalej dzieje się to, o czym wczoraj napisał Danaan9. To nie jest dobry moment, nie wiem, czy to ulubiona scena Lisy, ale Cuddy jest bardzo "oschła" wobec House'a.
Szkoda mi go.
Nie tylko chodzi o to, co mówi (wyjdzie za mąż za Lucasa i nic nie czuje do House'a), ale JAK to mówi. To właśnie mnie wczoraj martwiło. Sami zobaczycie, nie chcę zdradzać szczegółów.

Popytałem i dowiedziałem się, że ona jest bardzo zmęczona i wkurzona kłótnią z Housem i to dlatego mu to mówi.

Dowiedziałem się też, że może chodzić o to, że Cuddy jest zła i zdezorientowana, ponieważ jej uczucia do House'a stają się silniejsze, zmaga się ze swoimi emocjami, bo zdaje sobie sprawę z tego, że kocha House'a. Chce go kochać, czuje, że nie powinna, a jej uczucia do House'a biorą nad nią górę i jej zmartwiona i przerażona. To może być jednak zbyt wielka nadzieja, czyż nie?

W każdym razie, obie wersje kończą się w ten sam sposób: House rozmawia z pacjentką i przekonuje ją do amputacji nogi. Rozmawia z pacjentką otwarcie, Cuddy czuje, jak bardzo się zmienił i jest tym poruszona. Jest przy nim, słuchając go i płacze.

To właśnie miała na myśli KJ mówiąc, że Cuddy zobaczy House'a w innym świetle. I to jest ten "pozytywny moment", którym chcę się podzielić, Wydaje się, że to ważna scena.

I oto, co się dzieje: pacjentka umiera, House bierze vicodin i mdleje. Tu brakuje jednej sceny, powiedziano mi, że jest kluczowa, oczywiście, i możemy tylko spekulować, KTO jest w tej scenie. Mogę mieć tylko nadzieję, że to Cuddy - skoro House zasłabł...

Podejrzewam, że śmierć Lucasa nie wchodzi w grę ;) Mogę mieć tylko nadzieję, że Cuddy zrozumie, że popełnia błąd.

Nie jestem zachwycony pomysłem "Cuddy widzi House w innym świetle i zdaje sobie sprawę, że go kocha", bo wedłyg mnie ona JUŻ go kochała w sezonie 5. Ale może nie wierzyła, że może stworzyć z nim związek i to się właśnie zmieni. Nie wiem.

Nie podoba mi się też to, że na niego krzyczy tylko dlatego, że jest pod presją. Kobieto! Tam jest katastrofa i jeśli nie możesz znieść presji - zostań w domu! A wiemy, że ona świetnie potrafi radzić sobie ze stresem, zrobiła to w "5 to 9". No, nieważne.

Ten post powstał, żeby podzielić się pozytywnymi wiadomościami o finale, jestem pewny, że aktorzy będą świetni, fabuła jest interesująca, to dobrze rzeczy. Nadal NIENAWIDZĘ Lucasa i NIENAWIDZĘ tego, że Cuddy zdecydowała się go poślubić (nawet, jeśli sądzę, że tego ostatecznie nie zrobi - nie o to chodzi!). Ale dzieje się wiele dobrych rzeczy, jak sądzę.

http://community.livejournal.com/iwatchforcuddy/157847.html


Dodano 2 godzin 46 minut temu:

diabelek91 napisał:
Jesus :O ... może straszą na razie? W końcu nie mogli pokazać czegoś dobrego, więc nas denerwują. Shore nie jest idiotą ,widzi ,że oglądalność spada. Jeśli nie będzie czegoś mocnego z Huddy obawiam się że będzie już tylko gorzej.


Miałam nie oglądać tych trzech minut finale, ale się nie oparłam. I powiem Wam tak - sezon temu spoilery był baaaaardzo Huddy (przedostatni odcinek "you wanna kiss me, don't you?" i HuK, ostatni odcinek - House krzyczący "I slept with Lisa Cuddy!"), skakaliśmy z radości i co? I w serialu wszystko okazało się być NA ODWRÓT, na przekór spoilerom.
I nie porzucam przeczucia, że być może i tym razem wszystko będzie na przekór spoilerom. O.



PostWysłany: Pon 18:26, 10 Maj 2010
Katia
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 01 Kwi 2009
Pochwał: 12

Posty: 840

Miasto: Warszawa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://blog.zap2it.com/korbitv/2010/05/house-the-moody-doc-may-be-more-vulnerable-than-weve-ever-seen-him-before.html



_________________
Toaroraptorus vel Szpon Sprawiedliwości
Bywają rozstania niezależne od dwojga.Bolesne bo żadne go nie chce.

PostWysłany: Pon 23:06, 10 Maj 2010
ToAr
(prze)Biegły Rewident
(prze)Biegły Rewident



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 63

Posty: 11254

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

6x22 promo:

Link

"Don't put her life at risk to get back at me" :shock:

Dodano 1 godzin 7 minut temu:

I Global Promo...

Link

Mocne :shock:



_________________

PostWysłany: Wto 3:44, 11 Maj 2010
DOMA
Lucky Number
Lucky Number



Dołączył: 19 Lut 2009
Pochwał: 78

Posty: 5191

Miasto: Poznań/Londyn
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O jejku, Global promo :shock:
O wiele bardziej do mnie przemawia niż to zwykłe promo



_________________

http://www.youtube.com/watch?v=q58_1bCh2ig&feature=related

PostWysłany: Wto 8:06, 11 Maj 2010
Athreas
Immunolog
Immunolog



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 5

Posty: 1154

Miasto: Szczecin, ale czasem zawiewa mnie gdzie indziej//Waw
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oba proma (proma?) mocno mną wstrząsnęły...
Can't waaaait!!!



_________________
Zapytaj mnie (anonimowo) o cokolwiek:
www.formspring.me/Miztlikatia

PostWysłany: Wto 10:13, 11 Maj 2010
Katia
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 01 Kwi 2009
Pochwał: 12

Posty: 840

Miasto: Warszawa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Będę twarda, będę twarda. Raz, dwa, trzy, cztery... Będę twarda :mrgreen:



PostWysłany: Wto 10:24, 11 Maj 2010
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

alhambra napisał:
Będę twarda Mr. Green

A ja nie będę twarda. Boję się tego odcinka strasznie. Koniec Huddy? "I don't love you"?



_________________

Następny sezon będzie nasz! Nawet "Marian" nam nie przeszkodzi! :mrgreen:
Gusia - moja Bratnia Dusza :wink: Danielek18 - mój młodszy, zÓy i ironiczny brat :mrgreen:

PostWysłany: Wto 14:49, 11 Maj 2010
zaneta94
Grzanka
Grzanka



Dołączył: 16 Lut 2009
Pochwał: 30

Posty: 11695

Miasto: Dziura zabita dechami :P
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

*oglądając Global Promo zatyka uszy i nuci: "Nie słyszę głupiej Cuddy"*

Nie mam nic na jej obronę. Ach, mam: LUCAS, YOU ARE DEAD!

Dlaczego dźwig nie mógł jego przygnieść? To byłby najcudowniejszy widok w moim Hałsowym życiu: mokra plama po Lucasie... :buja w oblokach: *marzy*



PostWysłany: Wto 15:13, 11 Maj 2010
sherlotka
Pediatra
Pediatra



Dołączył: 08 Kwi 2009
Pochwał: 4

Posty: 452

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O Huddy w finale ;)

Cytat:
Will House and Cuddy fans be pleased with the season finale of HOUSE? — Jack
The TV Addict: House and Cuddy fans will certainly be pleased with the amount of screen time dedicated their favorite duo. As for the resolution of the will-they-or-won’t-they that has been bubbling over the course of the past few seasons. Well, let’s just say that remains to be seen. And we mean that literally! Because as much as we’d like to reveal the outcome of the very frank conversation House and Cuddy share with eachother as they struggle to safe the life of patient trapped under the rubble outside of the hospital, the executives at FOX continue to live up to their network’s namesake (as in sly as a…) by cutting the finale screener off just prior to the final scene.

Will all the talk surrounding the HOUSE finale centered around House and Cuddy, is there anything for fans of the rest of the Team to look forward to? — Max
With the notable exception of one doozy of a decision by unlucky number Thirteen, Foreman, Chase and Taub get realitively little screen time in this very “Huddy” centric season finale.

źródło: http://thetvaddict.com



_________________

PostWysłany: Wto 18:38, 11 Maj 2010
DOMA
Lucky Number
Lucky Number



Dołączył: 19 Lut 2009
Pochwał: 78

Posty: 5191

Miasto: Poznań/Londyn
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 88, 89, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92  Następny
Strona 89 z 92

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.16712 sekund, Zapytań SQL: 15