[sezon 6] Spoilery
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam nadzieje ze bedzie okolo 24 :)



_________________

PostWysłany: Pon 17:26, 25 Maj 2009
janeczka85
Stomatolog
Stomatolog



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

Posty: 576

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sezon 6

To już jest 6 sezon?? Wspaniale :D



PostWysłany: Pon 9:41, 01 Cze 2009
qody
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 01 Cze 2009

Posty: 5

Miasto: Warszawa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

6 sezon nie jest jeszcze emitowany, premiera odbędzie się 21 września.



_________________
Jak sobie pościelisz, to mnie zawołaj. ;)

PostWysłany: Pon 10:08, 01 Cze 2009
Ewel
Neskwikowa BiolKuleczka



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 72

Posty: 10183

Miasto: G.||Gdynia
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bosze, dopiero we wrześniu...

Może to i dobrze, bo House musi przejść odwyk i to skutecznie 8) .



PostWysłany: Sro 15:18, 03 Cze 2009
qody
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 01 Cze 2009

Posty: 5

Miasto: Warszawa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od Ausiello

Doniesienia z planu, o sezonie 6 ;)

Cytat:
Ladies and gentleman, I give you the first official House scoop of the new season: Tony winner Lin-Manuel Miranda has been cast as House's psych hospital roomie, sources confirm to me exclusively.

Miranda, best known for writing and starring in the Broadway musical In The Heights, will appear in at least two episodes beginning with the show's sixth season premiere this fall.

A House insider tells me producers are looking for other "interesting actors" to populate the psychiatric facility that became House's home in last month's finale. So if you're an actor who excels at riding the crazy train, forward this story to your agent ASAP.

Ladies and gentleman, that concludes the first official House scoop of the new season.


źródło: o tutaj!



_________________
Jak sobie pościelisz, to mnie zawołaj. ;)

PostWysłany: Pią 10:23, 05 Cze 2009
Ewel
Neskwikowa BiolKuleczka



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 72

Posty: 10183

Miasto: G.||Gdynia
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A po polskiemu można...?



_________________

"Rise and rise again until lambs become lions"

PostWysłany: Pią 10:29, 05 Cze 2009
matrixa1
Dermatolog
Dermatolog



Dołączył: 21 Lut 2009
Pochwał: 6

Posty: 942

Miasto: Legionowo
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

znalazłam tłumaczenie:


Cytat:
Mamy dla was pierwszy oficjalny news dotyczący 6 serii House’a!

Lin-Manuel Miranda został wybrany do odegrania roli pacjenta, z którym House będzie dzielił pokój w szpitalu psychiatrycznym Mayfield. Miranda najbardziej znany jest z tego, że napisał musical In The Heights, w którym zagrał główną rolę. Wiadomo już, ze zagra w co najmniej 2 pierwszych odcinkach szóstego sezonu.

Producenci zdradzili także, że poszukują innych interesujących aktorów, którymi mogliby zapełnić zakład, w którym House znalazł się w finale 5 serii.



_________________


Znalazłam siostrę- sylrich my sis forever :*

"When the land slides and when the planet dies, that's when I come back to you"

PostWysłany: Pią 15:06, 05 Cze 2009
kasia2820
Reumatolog
Reumatolog



Dołączył: 21 Sty 2009
Pochwał: 3

Posty: 1087

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja chce coś powiedzieć o zakończeniu serialu Dr. House. Myślałem trochę nad tym i doszedłem do wniosku, iż film może mieć 3 zakończenia. Zaczne od tych gorszych:

1. House zginie - ktoś go zabije, popełnisamobójstwo, poprosi o śmierć. Jest tak uzależniony od vicodinu, że wątpie by mu się udało przejść detoks.

2. House po prostu zwariuje - będzie siedział w kącie i będzie widział wszystkich martwych ludzi ze swojego życia oraz innych.

no i ta dobra:

3. House przejdzie przez psychiatryk, uda mu się nie powrócić do vicodinu, może jakimś sposobem uda się mu zwalczyć ból. No i mam nadzieję, że powróci do Cuddy. (nie napiszę Huddy czy Hameron, bo to śmieszne;s).


Innych wyjść nie ma. A dlaczego? Już mówię. Każdy serial ma swoje zakończenie, tak jak każdy film ma zakończenie. W 90% filmów dobro zwycięża nad złem etc. Są filmy oczywiście, gdzie tak jest, ale samo zakończenie jest koszmarne. Wątpie, żeby były jakieś punkty pomiędzy, a jak nawet są, to raczej są rozwinięciem któregoś z punktów.

I powiem szczerze - jestem całym sercem, by House w końcu powiedział do jasnej cho...y dla Cuddy co czuje i powiedzieć, co się działo. Ale takie sentymenty jak powiedział, a raczej zrobił reżyser Dr. House'a są dla frajerów.(Chodzi mi o odcinek 24, gdy okazuje sie, że House fantazjował).



_________________
Vae Victis!

______________________________
A jeśli masz problem z własną stroną:



Co jeszcze cię podnieca? Narkotyki? Przypadkowy seks? Ostry seks? Przypadkowy, ostry seks? Jestem lekarzem, powinienem to wiedzieć.

PostWysłany: Nie 9:37, 07 Cze 2009
michaelg
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 29 Kwi 2009

Posty: 3

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mogłoby jeszcze być zakończenie otwarte. House robi jakiś krok w stronę Cuddy, ale jeszcze się nie schodzą. House jak zwykle, jak to on, rozwiązuje jakiś przypadek i uśmiecha się sam do siebie, wiedząc, że wszystko jest "po staremu" a przyszłość rysuje się szalenie interesująco.
A reszty, kochani widzowie, się domyślcie ;)

To oczywiście taka lukrowana, naciągana "wizja" - po prostu chciałam pokazać,że zakończenie może być zupełnie inne, niż te 3, które wymyśliłeś.



_________________
Zapytaj mnie (anonimowo) o cokolwiek:
www.formspring.me/Miztlikatia

PostWysłany: Nie 10:51, 07 Cze 2009
Katia
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 01 Kwi 2009
Pochwał: 12

Posty: 840

Miasto: Warszawa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy ty uważasz, że nie wziąłem tego pod uwagę?? Ale wtedy popełnili by błąd, bo fani by byli głodni i chcieliby więcej odcinków. A to by tworzyło niedosyt i wspaniały film by stał się szmirą. Dlatego nie widzę innych wyjść niż te 3.



_________________
Vae Victis!

______________________________
A jeśli masz problem z własną stroną:



Co jeszcze cię podnieca? Narkotyki? Przypadkowy seks? Ostry seks? Przypadkowy, ostry seks? Jestem lekarzem, powinienem to wiedzieć.

PostWysłany: Nie 14:08, 07 Cze 2009
michaelg
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 29 Kwi 2009

Posty: 3

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dlaczego szmirą? Dla mnie pozostawienie fanów z uczuciem niedosytu po 7 sezonach byłoby sukcesem, a nie błędem! Większość seriali przestaje trzymać poziom przy którymś-tam sezonie i nagle zakończenie przestaje się wydawać "tragedią". Tutaj udałoby się tego uniknąć. Szmira? Dla mnie szmirą byłoby, gdyby House umarł albo zupełnie zwariował. Strasznie naciągane zakończenie... takie niezgodne z tym, jak została wymyślona ta postać (przecież on zawsze sobie ze wszystkim radzi...)

Ostatnio zmieniony przez Katia dnia Wto 17:44, 09 Cze 2009, w całości zmieniany 1 raz



_________________
Zapytaj mnie (anonimowo) o cokolwiek:
www.formspring.me/Miztlikatia

PostWysłany: Pon 8:16, 08 Cze 2009
Katia
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 01 Kwi 2009
Pochwał: 12

Posty: 840

Miasto: Warszawa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się w zupełności z Katią. Zdecydowanie zakończenie otwarte byłoby w tym przypadku najlepszym wyjściem. Poza tym - jaka szmira? Wydaje mi się, że seriale, w których zastosowano otwarte zakończenie, wyszły na tym lepiej, niż gdyby na siłę np. uśmiercono głównego bohatera. Tym bardziej w przypadku House'a byłoby to dobre wyjście, biorąc pod uwagę fakt, że serial nie ma jakiegoś wątku przewodniego, który musi zostać rozwiązany na końcu (jak np. jest chociażby w Monku - bohater dąży do rozwiązania zagadki śmierci swojej żony - a kiedy już to następuje powinno kończyć serial, a nie ciągnąć go w nieskończoność).



PostWysłany: Pon 11:39, 08 Cze 2009
Kalpana
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 23 Maj 2009
Pochwał: 22

Posty: 4292

Miasto: Mława
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.housemd.info.pl/news/769/sezon-6-spoilery-od-ausiello.html

http://www.housemd.info.pl/news/766/brennan-razem-z-houseem-co-jeszcze-w-bones.html

http://www.housemd.info.pl/news/764/sezon-6-casting-call.html

http://www.housemd.info.pl/news/761/sezon-6-casting-call.html



_________________
Toaroraptorus vel Szpon Sprawiedliwości
Bywają rozstania niezależne od dwojga.Bolesne bo żadne go nie chce.

PostWysłany: Wto 11:57, 09 Cze 2009
ToAr
(prze)Biegły Rewident
(prze)Biegły Rewident



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 63

Posty: 11254

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wygląda na to, że producenci poszukują pacjentów szpitala psychiatrycznego. Wiolonczelistka i człowiek, który wystukuje rytm. Ciekawe, czy człowiek wystukujący rytm jest chory nie psychicznie, a na jakąś chorobę, którą wyleczy House...
Zaczynam wierzyć w to, że House będzie kontynuował swoją działalność diagnostyczną w psychiatryku ;)



_________________
Zapytaj mnie (anonimowo) o cokolwiek:
www.formspring.me/Miztlikatia

PostWysłany: Wto 17:46, 09 Cze 2009
Katia
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 01 Kwi 2009
Pochwał: 12

Posty: 840

Miasto: Warszawa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.housemd.info.pl/news/779/sezon-6-spoilery-od-ausiello.html



_________________
Toaroraptorus vel Szpon Sprawiedliwości
Bywają rozstania niezależne od dwojga.Bolesne bo żadne go nie chce.

PostWysłany: Czw 20:12, 11 Cze 2009
ToAr
(prze)Biegły Rewident
(prze)Biegły Rewident



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 63

Posty: 11254

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92  Następny
Strona 2 z 92

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.15920 sekund, Zapytań SQL: 15