Spóźnieni kochankowie - opowiadanie na święta :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Huddy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podobno nie rdzewieje, z akcentem na "podobno". Wypowiem się za jakieś 50 lat - dopiero wtedy będę mogła jednoznacznie stwierdzić :D

Dziękuję raz jeszcze za tak pozytywnie nastrajające komentarze!



PostWysłany: Pią 22:01, 26 Gru 2008
rocket queen
Pumbiasta Burleska



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 57

Posty: 3122

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja jestem opóżniona jak zwykle, więc czytam dopiero teraz. Poza tym święta spędzam zwykle bez neta. :)
Opowiadanie piękne i roczulające. Bardzo spodobał mi się pomysł przedstawienia Housa i Cuddy za 20 lat i zabarwienie emocjonalne tego fika. :D



PostWysłany: Nie 17:40, 28 Gru 2008
runiu
Stażysta
Stażysta



Dołączył: 28 Gru 2008

Posty: 101

Miasto: Gorzów Wlkp.
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak zwykle piękny fik Rocket :D .Taki emocjonalny.Dwójka ludzi spotyka się po jakimś czasie i wspólnie wspominają dawne czasy.Rozwiązują problemy o których kiedyś sobie nie powiedzieli...Po prostu wspaniale !



_________________
Aby coś docenić trzeba to stracić...


Baner & Avek by Ewel
_________________

PostWysłany: Pon 13:05, 29 Gru 2008
Arystokratka
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 28 Gru 2008

Posty: 335

Miasto: Międzyrzec Podl.
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rocketku ! Odkopałam ten fik i w końcu za niego się zabrałam ! Myślałam nad tym, czy go nie zostawić na święta ale stwierdziłam : nie wytrzymam . I dobrze zrobiłam;))
Piękny fik , taki piękny że rozpłakałam się gdy to czytałam . Z każdym zdaniem coraz bardziej mi się podobał i byłam zachwycona Twoim pomysłem na fika . Nie widzę nikogo takiego , kto by napisał lepiej tą historię, ta historię spotkania dwóch ludzi po tylu latach . Dwóch tak niezwykłych ludzi jak Cuddy i House. Bardzo wzruszające ! I jak zwykle jestem MEGA zachwycona Twoim pismem . Jak ty piszesz za każdym razem cudnie te fiki ! Twój styl , twoja czułość , twoje pomysły . Mam nadzieję, mam cały czas nadzieję że wena do Ciebie powróci i Ty do nas powrócisz z nowymi pomysłami na Huddy fiki :* Dziękuję Ci jeszcze raz za ten fik i za wszystkie inne co napisałaś :* Buziakuję !



PostWysłany: Wto 13:22, 23 Cze 2009
ann
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 49

Posty: 7847

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Huddy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.04259 sekund, Zapytań SQL: 15