Stary zespół vs Nowy zespół
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nawet lubie Trzynastke i Touba, ale jednak ogólnie jako zespół wole stary. Raz, że przyzwyczajnie, dwa...ich osobowości były bardziej charakterystyczne, ciekawe i jak pracowali razem fajnie się uzupełniali.
allison23, co do Chasa to niby na początku go nie lubiłam, ale bez niego to nie było by to samo..zabawne było, jak House go traktował i jaką on czasem miał postawę olewatorską: "oni mają skrupuły moralne. ja boje się więzienia";)
Chyba że u Ciebie jest to shippiowa niechęć, to rozumiem, chociaż moim zdaniem Chase w ogóle Hameronkowi nie zagraża i nigdy nie zagrażał... już predzej Cuddy



_________________
Mój Kochany małż Greg :*

my soulmate Hambarr :*:* córeczka Nemezis :*
maagdaa&sinaj spółka zóo z.o.o

- In fact, I hate you. - I've never hated anyone more. - Every nerve ending in my body is electrified by hatred. - There is a fiery pit of hate burning inside me, ready to explode. - So it's settled then? - We're settled.

PostWysłany: Sob 19:22, 12 Wrz 2009
sinaj
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 02 Maj 2009
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 35
Ostrzeżeń: 1

Posty: 3975

Miasto: Legnica/Radom
Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem po obejrzeniu dopiero kilku odcinków z nowym zespołem, ale już odczuwam ogromną tęsknotę za Cameron i Chasem. Jestem za starym zespołem. Nie lubię aż takich dużych zmian i nie lubię rozstawać się z tym, co od samego początku polubiłam :x



PostWysłany: Pon 10:24, 14 Wrz 2009
Juniuś
Terapeutka Anna
Terapeutka Anna



Dołączył: 04 Sie 2009
Pochwał: 30

Posty: 5789

Miasto: Opole/Ostrów Wlkp.
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie wolę stary zespół :!: Po części dlatego, że nie lubię zmian. Poza tym, bardziej lubię stare kaczuszki, dla mnie są one ciekawszymi postaciami niż nowe. Stary zespół tworzył fajniejszą całość, jak zauważyła sinaj, dobrze się uzupełniali. Nowy zespół jest dla mnie jakiś taki niespójny, każda osoba wyrwana z kontekstu.



_________________
I love you. I wish I didn't. But I can't help it.

PostWysłany: Nie 22:49, 11 Paź 2009
jula
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 21 Sie 2009

Posty: 80

Miasto: Gdynia
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Stary !
Jakoś tak , nie wiem czemu.
Przyzwyczaiłam się już. :D



_________________
Avek od anoli !
Córek mapeto ogórek - Nemezis, córunia jędzunia - nimfka & Sevir, brat bliźniak - whatever. / zÓy partner ze schowka, mraÓ, mraÓ - Hambarr / Rozczochowy właściciel - maybe ! /druga połówka mojego mózgu - lusiek /maaamusia - kretowa / mruczący pożeracz przecinków -Guśka
'Każdy z nas ma cztery twarze; tę, którą pokazuje innym; tę, którą widzą inni; tę, która myśli, że jest prawdziwa i tę, która jest prawdziwa. Wybierając jedną z nich, nie rezygnujmy z pozostałych.'

PostWysłany: Wto 15:37, 13 Paź 2009
Lady M
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 18 Lip 2009
Pochwał: 14

Posty: 6835

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Stary!
:arrow: mały
:arrow: zgrany
Po prostu się przyzwyczaiłem :)



_________________

Óbranie z szafy maybe_55 :) Chociaz avek cos mi przypomina
"Lepiej zamordować, niż źle zdiagnozować."
Dr Gregory House

PostWysłany: Wto 15:58, 13 Paź 2009
Net
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 05 Wrz 2009

Posty: 375

Miasto: Wieliczka
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
allison23, co do Chasa to niby na początku go nie lubiłam, ale bez niego to nie było by to samo..zabawne było, jak House go traktował i jaką on czasem miał postawę olewatorską: "oni mają skrupuły moralne. ja boje się więzienia"Wink
Chyba że u Ciebie jest to shippiowa niechęć, to rozumiem, chociaż moim zdaniem Chase w ogóle Hameronkowi nie zagraża i nigdy nie zagrażał... już predzej Cuddy

No u mnie to to shippowe przeważa. Ale czasami naprawdę można się było z niego pośmiać :P



_________________


Hameron and Hilson forever...

PostWysłany: Wto 20:01, 13 Paź 2009
allison23
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 21 Lip 2009

Posty: 90

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja polubiłam oba zespoły wydaje mi sie ze to kwestia przyzwyczajenia i podejscia do danej postaci.



_________________

PostWysłany: Sro 15:42, 14 Paź 2009
janeczka85
Stomatolog
Stomatolog



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

Posty: 576

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W tej kwestii nie mam strasznie ugruntowanego zdania, ponieważ oba zespoły coś w sobie mają.

W starym przeszkadzała mi najbardziej postać Cameron- była zbyt... słodka. Aż za słodka, jak na lekarza, bo jak w sytuacji zagrożenia życia pacjenta można myśleć o wzywaniu pogotowia opiekuńczego albo kwestionować zdanie szefa, mimo zezwolenia odgórnego?
Brakuje mi za to Chase'a i jego charakterystycznego akcentu i włazidupstwa :mrgreen:

Nowy zespół zaś ma w sobie zalety Kutnera oraz Remy. U pierwszego spodobała mi się koncepcja tej postaci, ponieważ mógł być każdym z nas i naprawdę go polubiłem, zaś 13 podoba mi się dużo bardziej od Cameron (bycie facetem to straszna rzecz ;) )

Foreman, czy chce, czy nie, jest młodszą i ciemniejszą wersją House'a i bardzo dobrze, że scenarzyści nie porzucili jego postaci w nowym zespole.

Zaś Taub... ni mierzi, ni grzeje.



PostWysłany: Czw 11:57, 15 Paź 2009
Teh_R
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 15 Paź 2009

Posty: 4

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lubie stary, ale był juz nudnawy a teraz jest stary i nowy i mi się to chyba bardziej podoba :)



_________________
Luizka ;)

PostWysłany: Pon 17:52, 26 Paź 2009
luiza9595
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 05 Lip 2009
Pochwał: 1

Posty: 51

Miasto: Koło
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie wybieram nowy zespół... Cameron i Chase są nudni...



PostWysłany: Nie 22:46, 01 Lis 2009
Alek
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 01 Lis 2009
Pochwał: 7

Posty: 46

Miasto: Jarosław
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja wolę ten stary...Nie wiem dlaczego, tak jakoś :)



_________________

maagdaa - mój prywatny rozczoch z Octoberem w ręce!
Agawa & Nigide- Mhroczne i (nie)zÓe rodzeństwo!, Nuttie Kuzynka 65 stopnia &
Wujek JigSaw.

'Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.'

PostWysłany: Sob 17:18, 07 Lis 2009
maybe_55
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 18 Paź 2009
Pochwał: 39

Posty: 7635

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może po 3 sezonach z nowym zespołem zmienię zdanie, ale na razie wolę stary! Tam każdy mi pasował, każdy miał to wyjątkowe "coś", a w nowym polubiłam tylko Kutnera. Zobaczymy co będzie dalej :)



PostWysłany: Sro 21:36, 23 Gru 2009
goofcio
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 23 Gru 2009

Posty: 4

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie stary. Nowego za dobrze nie znam, ale to nie będzie już to samo. Ten szalony kompas moralny Cameron, te (czasem głupie) zachowania Chase'a oraz pewność Formana po prostu uwielbiałam. Stanowili po prostu lepszą całość z House'm.



_________________
"Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda..."

PostWysłany: Nie 21:12, 21 Mar 2010
JaToNieOn
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 21 Mar 2010

Posty: 59

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wybrałam stary zespół. nie mogło być inaczej :D ponieważ przyzwyczaiłam się do nich, polubiłam ich. Generalnie nie podobają mi się takie zmiany. W nowym zespole nie cierpię Tauba. Bardzo lubie 13, ale jednak nie tak jak Cam. Teraz w sumie wrócił Chase i są już 2 osoby ze starego zespołu, ale bez Cameron to tak dziwnie mi się ich ogląda...



_________________

cudo zwane banerkiem od sinaj :)

PostWysłany: Nie 22:12, 21 Mar 2010
zoś
Rezydent
Rezydent



Dołączył: 09 Lut 2010
Pochwał: 4

Posty: 218

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Głosowałam za nowym zespołem. Do starego mam pewien sentyment jednak, jak już wcześniej ktoś wspomniał, Cameron była strasznie irytująca z tym swoim "słodkim" podejściem, z kolei Foreman jest nudną postacią. Jednak mimo to, jak już napisałam wcześniej, mam do nich sentyment, bo to w końcu od nich się zaczęło. Na początku bałam się, że nie zaakceptuje nowego zespołu, ale wydaje mi się, że wprowadził więcej dynamiki do serialu, ożywił go. Co nie znaczy, że uważałam serial za nudny, po prostu zaczęło się więcej dziać.



PostWysłany: Pon 8:57, 22 Mar 2010
flower
Rezydent
Rezydent



Dołączył: 13 Sty 2010
Pochwał: 2

Posty: 224

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.05652 sekund, Zapytań SQL: 16