Trudne wybory, czyli niespodziewany początek i...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Huddy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nimfka, uwielbiam Cię :serducho: Zwłaszcza za początek komenta :hahaha: Nie pytaj dlaczego? O... coś jak bratnia dusza, wiesz, ja też wolę dialogi, rzadko się zdarza spotkać kogoś, kto je preferuje. Raczej większość kocha opisy. Chociaż ze mną to tak, że pisać wolę dialogi, a czytać opisy.
Cieszę się, że się podobało, bo opisywanie uczuć jest dość trudne. Tym bardziej się cieszę. Dziękuję :serducho:

Aneczka, z jednej strony mi przykro, że płakałaś, ale z drugiej, dla autora to największy prezent, jak uda mi się rozbudzić w czytającym jakieś emocje. Dziękuję :wink:

Natalia :oops:
Rozczuliłaś mnie tym bobrem :przytul: Dziekuję :buja w oblokach:


Co do epilogu to trudna sprawa, w założeniu miało go nie być. Widzę, że większość odbiera fika dość jednoznacznie, a przyznam, że chciałam tam przemycić między słowami coś jeszcze. Jednak od początku zależało mi, żeby to czytelnik dopowiedział sobie koniec tej historii. Celowo została zakończona w ten sposób i w tym momencie. Ja mam swoją wizję, co dalej, ale jestem pewna, że Wy również. I może lepiej, gdyby tak zostało? :wink: Jeśli chodzi o serial zależy mi, żeby koniec tam też mimo wszystko nie był ostateczny. Chciałabym już zawsze zastanwiać się, czy aby na pewno było tak, jak się mogło wydawać. Mam nadzieję, że SHore i spółka będą bardziej elokwentni i wymyślą coś bardziej oryginalnego, bo House na to zasługuje, ale moim marzeniem jest, by nie było tam ostatniego słowa, jeśli rozumiecie.

Jeszcze raz pozdrawiam i dziękuję :*



_________________
I :serducho: House, Huddy and Rachel! Best scene ever s7e10 42:11-43:06 :serducho: Hugh Laurie, Lisa Edelstein :serducho:

Avek by Anola. Bannerek by Gusia :*
Huddy story :serducho:
http://www.youtube.com/watch?v=KgbyDOUdBD4
Hugh/Lisa about Huddy to GY... ;)
http://www.fanpop.com/spots/huddy/images/22253906/title/hugh-lisa-about-huddy-gy-fanart
No empty House. No season 8. Why Shore?

PostWysłany: Nie 16:06, 27 Lut 2011
lisek_
Stażysta
Stażysta



Dołączył: 03 Lis 2009
Pochwał: 17

Posty: 172

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pierwsza rzecz. Miałaś rację, pisząc mi, że jest dużo opisów, które kocham. Dziękuję. Dzięki temu mogę sobie wyobrazić, co każde z nich czuło. W dodatku analizy :zakochany:
Po drugie. Lisek nie słuchaj się ich! Nie rób epilogu z happy endem ! One się nie znają :P To tyle, co do mojej desperacji :hahaha:
Trzecie, GENIALNIE. Wiedziałam, że zrobiła się z Ciebie maszyna do zabijania i teraz masz chęć mordu na wszystkich niewiernych :hahaha: Tak tylko ja potrafię z takiego tekstu zrobić parodię :roll: . Powinnam być bardziej czuła. Przyznam, łzy kręciły mi się w szczególności, jak House się poddał. Tu wyłania się jego destrukcyjna natura. Resztę nie mam siły analizować, ponieważ więcej byłoby szkody niż pożytku. Każdy z Nas inaczej odbiera, to co napisałaś. Ja się cieszę z tego, co tu wynikło. Od zawsze kręciły mnie rzeczy, które nie powinny. Więc biję pokłony : * ZIOMUŚ :zakochany:



_________________

„Książki są lustrem: widzisz w nich tylko to co, już masz w sobie.”

PostWysłany: Pon 16:06, 28 Lut 2011
Guśka_
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 16 Kwi 2010
Pochwał: 42

Posty: 6652

Miasto: Mrągowo
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Huddy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.05681 sekund, Zapytań SQL: 15