Urząd Stanu Forumowego

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Ostry Dyżur
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Urząd Stanu Forumowego

Samozwańczy Kierownik Urzędu Stanu Forumowego (czyt. Timon) oznajmia:

Jako, że więzy zacieśniają się; coraz to nowi forumowicze odnajdują na Forum swoje drugie połówki Małży, jeszcze inni po latach odnajdują w dramatycznych okolicznościach zaginione rodzeństwo, o którym nie mieli pojęcia, a wieczory panieńskie/kawalerskie coraz częściej urozmaicają monotonię forumową, czas nieco uporządkować forumowy stan matrymonialny. Tutaj, w Urzędzie Stanu Forumowego, można obwieścić całemu światu z kim jak i dlaczego. Wystarczy wysłać informację do mnie na PW, a ja wpiszę Was w odpowiedniej rubryce. Tutaj można składać gratulacje: z okazji zmałżowienia/rozmałżowenia/odnalezienia dziadka/siostry/stryja po latach.

Zawarte związki MAŁŻeńskie:

Rozwody:

Rodzeństwo:

[Szłyśmy do siebie, Ty i ja,
A drogi nasze wciąż mHroczne były,
Lecz znalazło się Forum i pomogło nam się spotkać,
Wśród perwersyjnej naszej mało równej równiny.

A przecież mogłaś być przed moją erą,
A przecież mogłam być przed Twoją erą...

Jest kilka powodów, które dobrze znacie (m.in. PTAKI wszelkie, gwałcenie Lenia, F.I.U.T., Kate Nash) i cała masa, których nie znacie, ba! nigdy nie poznacie Razz.

Kalpana & Ewel - Lost-But-Already-Found Sisters]


[Trojaczki: LESIO, CHASPER, DOMA]


[Rocket Queen i T. - odnalezione po latach siostry, jeden umysł - kompatybilny w 100%, w dwóch powłokach: futrzatej Surykatki i dostojnego Guźca, nierozłączne jak Pinky i Musk, jak Flip i Flap, jak Marilyn i Manson... - Foreever razem!]


Zapowiedzi: (data wieczorów kawalerskich i panieńskich, data małżowin)

[Lesio i Paula mają zaszczyt zaprosić na imprezę przedmałzowinową dnia 11.09.09, a dnia następnego dnia 12.09.09, odbędzie sie uroczystość Małżowin. Serdecznie zapraszamy! (godziny zostaną jeszcze podane).]

Czwartek - małżowiny Korna i kremówki



Autor postu otrzymał pochwałę.

_________________

PostWysłany: Sro 14:18, 02 Wrz 2009
T.
Mecenas Timon
Mecenas Timon



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 37

Posty: 2458

Powrót do góry



Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Ostry Dyżur Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.03364 sekund, Zapytań SQL: 15