[House] Samotność [M]

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Samotność [M]




Cytat:
Wiem, że inne ficki zostawiłem rozgrzebane, ale obiecuję poprawę, a tymczasem miniaturka powstała w wyniku mojego obecnego nastroju


zBETOwane przez Sarusię

Zamknięty w czterech ścianach. Pozostawiony samemu sobie. Ściany mogłyby być miękkie, w końcu nie wiadomo, co mógłbym sobie zrobić. Wszyscy mnie opuścili, zostawili w tym ogromnym i zimnym pokoju. Mówili, że tak będzie lepiej, tylko tak można mi pomóc. Jednak czy ja potrzebuję pomocy? Zawsze wszystko gromadziłem w sobie. Nie potrafiłem się tym dzielić, bo nie wierzyłem, że ktoś może to zrozumieć. Nie potrzebuję pocieszenia czy litości, a tylko na to mógłbym wtedy liczyć. I tak wylądowałem tutaj. Ludzie pracujący w tym miejscu mają mi pomóc. Jednak aby to było możliwe, muszę odkryć to, co skrywałem przez lata. Wydaje się to być bardzo proste. Jednak kiedy znajdziesz się na moim miejscu, będziesz widział to w zupełnie innych barwach.

Zostałem uwięziony. Przede mną rozdroże. Muszę wybrać jedną drogę. Pierwszy raz nie wiem co zrobić. Moja pewność siebie mnie opuściła, skorupa, pod którą to wszystko skrywam, nie pękła, a ja leżę sam na łóżku i wpatruję się w obdrapaną białą ścianę. Mogę łatwo zrobić na niej rysę i dostać się do cegieł. Tylko dlaczego tego tak łatwo nie mogę zrobić ze swoją skorupą?



_________________
Toaroraptorus vel Szpon Sprawiedliwości
Bywają rozstania niezależne od dwojga.Bolesne bo żadne go nie chce.

PostWysłany: Wto 20:20, 15 Wrz 2009
ToAr
(prze)Biegły Rewident
(prze)Biegły Rewident



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 63

Posty: 11254

Powrót do góry



Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.03345 sekund, Zapytań SQL: 16