Przeznaczenie. [M]

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Huddy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przeznaczenie. [M]

Cytat:
Jakoś dziś miniaturkę mam ochotę dodać, życzę miłej lektury :)









Co daje Ci szczęście? Coś, czy może ktoś? Poszukaj. Może jest gdzieś niedaleko.
Dlaczego wciąż odczuwasz ból, Twoje ciało cierpi, a umysł jest dręczony ponurymi wizjami? Możesz temu zapobiec.
Czy jest coś, co mógłbyś zrobić, by zmienić stan, w którym uparcie trwasz, czy może znalazłby się ktoś, kto zechciałby Ci pomóc? Ciągle tu jestem.
Skąd w Tobie tyle odwagi, by stale cierpieć? Nie masz dość.
Dlaczego idziesz sam przez piekło, które zgotował Ci los, to, które nazywasz życiem? Mogę Ci towarzyszyć.
Z jakiego powodu nie chcesz, by ktokolwiek zbliżył się do Ciebie? Boisz się, że stracisz niezależność w swojej udręce.
Jak to z Tobą jest, że nie chcesz rozmawiać, choć jesteś w potrzebie? Odezwij się.
Co zastępuje Ci bliskość? Opiaty i alkohol.
Dlaczego nie chcesz związku? Zapewne się boisz.
Czy lepsza będzie samotność? Wiesz, że nie.
Pozwól wreszcie być przy sobie, wesprzeć się, kochać, pozwól mi zostać.



_________________
Yes, we can.
-----------------------------
'As Jimmy suggested that I'm on heroin, I decided to admit I'm on Methadone. In return I got a bunch of very "friendly" words and a warning about side effects. One of them was already done to me, that was apnea occurs. Ceased to circulate air through my airway, and the pulse was almost imperceptible, but Foreman decided to return it to me stimulating my sensory receptors.' - I looked at him significantly, expected some questions, at the end my story was interesting. I looked more closely, raising single eyebrow slightly. Then Lucas said. 'How?' 'Excellent question. He twisted my nipples! '

PostWysłany: Wto 11:53, 12 Sty 2010
NiEtYkAlNa
Stażysta
Stażysta



Dołączył: 03 Sty 2010
Pochwał: 5

Posty: 106

Miasto: Houseland
Powrót do góry



Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Huddy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.04328 sekund, Zapytań SQL: 16