5x07 "The Itch"

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Dyskusje o odcinkach -> Sezon 5
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

5x07 "The Itch"

Opis odcinka: http://www.housemd.info.pl/episodes/56/5x07-the-itch.html

--------------------


Kocham ten odcinek :serducho:. Bardzo mi się podobał przypadek, fajnie to odnieśli do poszczególnych bohaterów serialu, że każdy się czegoś boi i w końcu musi przezwyciężyc strach i otworzyc się na drugiego człowieka. Końcówka bezbłędna - zestwianie Chaserona z szufladą, pacjenta wychodzącego z domu, Tauba z żoną i House'a bardzo mi się podobało, teraz wyjątkowo to ten ostatni nie zdał egzaminu, sam wcześniej nazwał pacjenta tchórzem, a nie potrafił zapukac do drzwi Cuddy. Akcja z komarem to mistrzostwo świata :hahaha:, jak to powiedział Wilson, House nosi na dłoni "order idioty" i później jeszcze ten sen z wybuchem butli gazowej i mruknięciem Grega, kiedy patrzy na ulatniający się gaz xD. Bardzo mi się też podobało przedstawienie Chaserona, kiedy Chase powiedział, że nie będzie się za nią zawsze uganiac i podczas końcowej rozmowy myślałam, że ze sobą zerwą, ale jednak Cam otworzyła się na niego i dała mu tą nieszczęsną szufladę (mała rzecz, a cieszy). Z kolei sama Cameron irytowała mnie jak nigdy. Po co budziła tego pacjenta i co to w ogóle za tłumaczenie, że nawet będąc nieprzytomnym może o sobie decydowac? Nie od dzisiaj wiadomo, że ma jakiś kompleks zbawiania świata, ale co to było? Przecież to nie miało nic wspólnego obroną praw pacjenta :sciana:, ona po prostu zachowała się, jakby zostawiła rozum w domu i zapomniała po niego wrócic.

Podsumowując, odcinek oceniam bardzo pozytywnie, jak na razie to jeden z lepszych w 5 sezonie.



_________________

avek by Hambarr & banner by poprostuxzjawa:*
Dla fanów - Lie to me: http://lietome.fora.pl/

Należę "nie" dumnie do KHkNSnR !

PostWysłany: Nie 19:51, 12 Kwi 2009
L.
Ginekolog
Ginekolog



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 3

Posty: 2254

Miasto: 3city
Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

troche za malo huddy . po koncowce 6 odcinka dali nam zimy prysznic. akcje z komare extra, za malo takich, podobala mi sie house'a mina gdy zorientowal sie (w snie) ze wydziela sie gaz a przy okazji jest zapalony gaz i ze szykuje sie explozja :D



PostWysłany: Sro 21:04, 26 Sie 2009
offca123
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 12 Sie 2009

Posty: 53

Miasto: london/warszawa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Genialne odcinek. Dużo Jimmy'ego i jego wspaniałego charakteru, który podziwiam i ubóstwiam an każdym kroku.



PostWysłany: Pią 20:47, 25 Wrz 2009
hattrick
Fikopisarz Miesiąca
Fikopisarz Miesiąca



Dołączył: 18 Cze 2009
Pochwał: 41

Posty: 9231

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak. Tan odcinek był boski :) Akcja z komarem mnie dobiła ;D



_________________

maagdaa - mój prywatny rozczoch z Octoberem w ręce!
Agawa & Nigide- Mhroczne i (nie)zÓe rodzeństwo!, Nuttie Kuzynka 65 stopnia &
Wujek JigSaw.

'Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.'

PostWysłany: Czw 18:20, 22 Paź 2009
maybe_55
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 18 Paź 2009
Pochwał: 39

Posty: 7635

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Dyskusje o odcinkach -> Sezon 5 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.03795 sekund, Zapytań SQL: 16