Wiec wyborczy
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Ostry Dyżur
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odważę się i zabiorę głos :)
Na tą chwilę nie widzę konieczności żadnych większych zmian na forum. Wszystko podoba mi się tak jak jest. Może jakaś zmiana nagłówka w celu odświeżenia strony... ;) A! Wróciłabym emotkom żółty kolor. Bo te są takie zmrożone...
Swego czasu myślałam nad wstrzymaniem naliczania postów w RwT, ale uznałam, że może to być jedynie niepotrzebne zamieszanie...



_________________

,,People say: 'What do you think of people that only talk to you or like you because you're in Green Day?'
And I say: 'Well, I AM Green Day. That is me... that is my life.'"

PostWysłany: Wto 20:50, 16 Mar 2010
Salamandra
Psychologiczny Iluzjonista
Psychologiczny Iluzjonista



Dołączył: 27 Gru 2008
Pochwał: 19

Posty: 7968

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Również pytanie do wszystkich kandydatów.

Na kogo byście zagłosowali (oprócz siebie rzecz jasna) i dlaczego?



_________________
Toaroraptorus vel Szpon Sprawiedliwości
Bywają rozstania niezależne od dwojga.Bolesne bo żadne go nie chce.

PostWysłany: Wto 20:54, 16 Mar 2010
ToAr
(prze)Biegły Rewident
(prze)Biegły Rewident



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 63

Posty: 11254

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W odpowiedzi na pytanie T.: tutaj w większości zgadzam się z Salamandrą, nie uważam, żeby forum potrzebowało jakichś diametralnych zmian. Pomysł nieliczenia postów w RwT wydaje mi się ideą godną rozpatrzenia, ale, rzeczywiście, mógłby wprowadzić zamieszanie i sprzeciw narodu ;)
Oprócz tego jedyne, co mogłabym zadeklarować ze swojej strony, to kontrola tematów, usuwanie starych, przeczyszczanie tych regularnie używanych, próby ożywania niektórych wątków (ponieważ niektóre tematy np o aktorach składają się na ogół tylko ze zdjęć i ochów i achów nad nimi), ale nie jest to coś, czego nie mogłabym robić jako moderator, i co, myślę, należy do zwyczajnych obowiązków ludzi kontrolujących pracę forum.


ToAr: moją kandydatką byłaby bezsprzecznie Salamandra, ponieważ uważam, że ma ona adekwatne cechy do tego stanowiska. Jej posty są dojrzałe, sumiennie wykonuje swoją pracę, jest powszechnie lubiana i szanowana. Bez wahania powierzyłabym jej ważne zadanie.



_________________

In 30 years, kids as young as 6 or 7 will be sitting in classrooms hearing that women didn’t always have the rights to their own bodies and how boys couldn’t marry boys and girls couldn’t marry girls and they’re going to be as confused and disturbed as when we first learned about slavery and Black Codes.

PostWysłany: Wto 21:41, 16 Mar 2010
Shitzune
Katalizator Zbereźności



Dołączył: 07 Kwi 2009
Pochwał: 47

Posty: 10576

Miasto: Graffignano
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co bym zmieniła hmmm chyba jak na razie nic, co do braku naliczania postów w RwT myślę, że trzeba by było jakąś ankietę tudzież głosowanie przeprowadzić, demokracja musi być :]

Ja bym zagłosowała (jak już wcześniej wspominałam) na Raza, Shee albo Sal, w zasadzie tylko tą trójcę widzę w roli admina. Raz dlatego, że jesteś ToArku sam jeden w tym babskim Adminowym gronie i fajnie by było gdyby ktoś Cię wspomógł, Shee mimo, że jej dobrze nie znam wydaje mi się osobą lubianą i dość charakterystyczną, chyba taki powinien być admin? Sal, długo jest modem, wie co ma robić, ma pełno pomysłów i chyba nie przypadkiem forumowicze uznali ją "najbardziej pogodnym forumowiczem" wnosi w forum dużo swojej pogody ducha i pozytywnej energii :]



PostWysłany: Sro 19:31, 17 Mar 2010
Arroch
Jeździec Apokalipsy



Dołączył: 20 Gru 2008
Pochwał: 11

Posty: 7916

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślałam długo, a posta próbowałam napisać kilkanaście razy.
Moją kandydatką była Shitzune. Jest dyspozycyjna, szybko reaguje na każdą nieprawidłowość na forum, świetnie sprawdza się na stanowisku moda. Poza tym, a raczej przede wszystkim, jest odpowiedzialna i dojrzała. W sumie tych wszystkich przymiotów nie brakuje pozostałym kandydatom, jednak ja stawiam na Shee.



_________________

,,People say: 'What do you think of people that only talk to you or like you because you're in Green Day?'
And I say: 'Well, I AM Green Day. That is me... that is my life.'"

PostWysłany: Pią 12:41, 19 Mar 2010
Salamandra
Psychologiczny Iluzjonista
Psychologiczny Iluzjonista



Dołączył: 27 Gru 2008
Pochwał: 19

Posty: 7968

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Ostry Dyżur Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.04161 sekund, Zapytań SQL: 15