[Hudson (House/Cuddy/Wilson)] Wycieczka do Miasta Aniołów [+18] [15/15] [u]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dawno nie czytałam tak dobrego fika ! Naprawdę świetny , świetny ! Nie mogłam dojść do siebie i zaczęłam krzyczeć po całym domu ze szczęścia i śmiechu po Twoim fiku:))) Świetne dialogi , świetna treść, pomysł i zaskakujące zakończenie ! W każdej kolejnej części byłam ciekawa co będzie dalej.. takich emocji dawno nie miałam przy czytaniu fika . Bardzo Ci za to dziękuję ! I proszę , bardzo ładnie proszę : Napisz fik o tej randce :prosze:
Zabieram się za czytanie jeszcze zaległych fików napisanych przez Ciebie !
i Dziękuję Ci jeszcze raz;)



PostWysłany: Sob 13:19, 20 Cze 2009
ann
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 49

Posty: 7847

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przeczytałam całość wczoraj, w FEH.
I nie mogę powiedzieć jednocznacznie: tak, podobało mi się, ani nie, nie podobało mi się. Muszę fika podzielić na trzy i każdą z części skomentować osobno.

Treść - sukces na całej lini.
Niby podobnie jak w jednym z odcinków, a jednak całkiem co innego. Mogę sobie niemal wyobrazić House'a porywającego Wilsona i Cuddy, kunącego cały ten spisek...
Fajne dialogi, dobrze oddane postacie.

Poprawność - pół na pół.
O ile ortograficznie jest perfect, o tyle interpunkcyjnie bardzo słabo. Spora część przecinków została zagubiona, czasem brakowało mi ich tak bardzo, że miałam ochotę wziąć długopis i je dopisać. Podobnie jak braki znaków zapytania, w zdaniach pytających.

Styl - jak dla mnie kiepsko.
Dużo powtórzeń, zwłaszcza jeśli chodzi o nazwiska. Poza tym, czasem padała konstrukcja zdania.


Jeśli mogę doradzić, to pisz nam ToAr jak najwięcej, tylko przed wysłaniem poproś kogoś o zbetowanie.
I mam nadzieję, że nie bedziesz mi mieć za złe tego komentarza. Broń Boże nie było moją intencją "dowalić" Ci, a tylko doradzić, bo masz duży potencjał i wielka szkoda, żeby błędy rzutowały na odbiór tekstu!

Pozdrawiam.



PostWysłany: Wto 19:49, 14 Lip 2009
Sarusia
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 08 Kwi 2009
Pochwał: 14

Posty: 846

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziękuję za uwagę, piszę, bo lubię, a że jestem ścisłowcem, to widać różne braki ;)



_________________
Toaroraptorus vel Szpon Sprawiedliwości
Bywają rozstania niezależne od dwojga.Bolesne bo żadne go nie chce.

PostWysłany: Sro 21:51, 15 Lip 2009
ToAr
(prze)Biegły Rewident
(prze)Biegły Rewident



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 63

Posty: 11254

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przeczytałam i jeśli mam być szczera, to Twój fik pozostawia naprawdę wieeele do życzenia. Jak już wspomniała Sarusia, jest w nim sporo błędów składniowych i językowych, roi się od powtórzeń. Poza tym, masz taką (nie wiem, jak to ująć) techniczną manierę pisania: opisujesz po kolei całą listę czynności, jakie wykonuje dana osoba (np. obudziła się - otworzyła oko - poruszyła ręką - ziewnęła - pomyślała o tym czy wstać), zamiast ująć to wszystko w jedno proste słowo, które bez problemu zrozumie każdy osobnik umiejący czytać. Fik ogranicza się tylko do opisów czynności - zupełny brak w nim emocji. Poza tym, nie ma rozgraniczenia pomiędzy opisem, a dialogiem: jak jest dialog, to na 2 strony, jak opis, to na pozostałe 2. Brak "dopisów" do dialogów. I to, co mnie powaliło: nagłówki zupełnie nie pasujące do poszczególnych treści! Nie rozumiem, po co dajesz tak maksymalnie erotyczne tytuły, skoro Twój fik nie ma nic wspólnego z erotyką? Przynajmniej ja nie znalazłam tam niczego hardcore'owego... Podgrzewasz atmosferę przez kilka rozdziałów, a gdy czytelnik liczy na wybuch, musi zadowolić się zimnym ogniem.

Ale pomysł był całkiem, całkiem. Podobnie jak pierwsze rozdziały. Pozdrawiam!



PostWysłany: Czw 20:29, 16 Lip 2009
chocolate
Designer Miesiąca
Designer Miesiąca



Dołączył: 20 Maj 2009
Pochwał: 7

Posty: 462

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chocolate dziękuje za kolejne uwagi ;) to mój pierwszy fick i na pewno jest w nim dużo błędów, jestem tego świadom.

Co do opisywania emocji, to to trudna działka dla mnie, chyba kobietom to przychodzi łatwiej. Obiecuję poprawę w każdym bądź razie jak zacznę jeszcze jakiś fick.

Po części jestem osobą, która lubi się "droczyć" na różne sposoby, w tym ficku także miejscami tak jest. Nie każdy to może lubić. Mam chyba dość specyficzny sposób pisania, bo sam jestem specyficzny. Upss.. powtórzyłem się! ;p (droczenie)



_________________
Toaroraptorus vel Szpon Sprawiedliwości
Bywają rozstania niezależne od dwojga.Bolesne bo żadne go nie chce.

PostWysłany: Czw 21:28, 16 Lip 2009
ToAr
(prze)Biegły Rewident
(prze)Biegły Rewident



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 63

Posty: 11254

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ToAr napisał:
Mam chyba dość specyficzny sposób pisania, bo sam jestem specyficzny
Tak, każdy myśli, że jest wyjątkowy 8) A tak na poważnie, skoro masz taki, a nie inny nawyk czy manierę pisania, to Twoje fiki będą czytać osoby, którym to odpowiada albo nie przeszkadza tak bardzo i tyle. Co do droczenia, to liczne powtórzenia zupełnie nie sprawiają wrażenia, że zostały zastosowane w tym celu - to po prostu błąd, za które w szkole dają "powt." na marginesie pracy i obniżają ocenę. Co do tytułów - każdy wie, że takie śmiałe teksty działają na wyobraźnię raczej trzynastolatków, niż starszych ludzi. Oni bardziej liczą na to, że facet w Twoim wieku, napisze coś na tym poziomie.

To tyle moich uwag. Jesteś osobą publiczną (FEH, FEH, FEH), więc krytyka będzie czymś normalnym :mrgreen:



PostWysłany: Pią 8:04, 17 Lip 2009
chocolate
Designer Miesiąca
Designer Miesiąca



Dołączył: 20 Maj 2009
Pochwał: 7

Posty: 462

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.04869 sekund, Zapytań SQL: 15