Young Huddy-ten pierwszy raz
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Huddy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

boshe gdzie ten cd. :) już się doczekać nie mogę. :)



_________________
.


”Nie zawsze możesz dostać to, czego chcesz.” filozof Jagger
”Ale jak się okazuje, jeśli się czasem starasz, to dostajesz to, czego potrzebujesz.” Lisa Cuddy

PostWysłany: Sro 21:22, 11 Lis 2009
sylrich05
Geriatra
Geriatra



Dołączył: 29 Lip 2009
Pochwał: 2

Posty: 724

Miasto: Bytom
Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wow :o
Chce dalej!! !! !!



_________________
avek mój
"Jestem nieuczciwy i uczciwie możesz liczyć na moją nieuczciwość.To uczciwi są nieprzewidywalni ,zawsze mogą zrobić coś niewiarygodnie głupiego..."- Kapitan Jack Sparrow
Zazdrość to chyba najstarszy motyw morderstw na świecie.-Seeley Booth
:houselove: kliknij, jeśli jesteś fanem serialu Bones

PostWysłany: Czw 16:19, 12 Lis 2009
poprostuxzjawa
Reumatolog
Reumatolog



Dołączył: 20 Maj 2009
Pochwał: 39

Posty: 2061

Miasto: Młodocin
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Część 5

Oboje stali jak zahipnotyzowani. Dzieliło ich już tylko to cholerne łóżko. House zdjął przemoczoną koszulkę, a następnie powoli sięgnął do paska od spodni.
- Co robisz? – zapytała zaniepokojona Lisa.
- A nie widać? – posłał jej łobuzerski uśmieszek. - Striptiz – wyjaśnił. – Myślisz, że tylko tobie wolno? – mierzył ją z góry na dół. Momentalnie wskoczyła pod kołdrę. Przeklinała się w myślach, że nie wpadła na to wcześniej.
- Szybka jesteś. Ale tak od razu do łóżka? Bez gry wstępnej? Ja chyba tak nie potrafię – udawał przesadnie przejętego.
- Otwierać!!!! Ukrywanie się nic wam nie da, czynsz i tak będziecie musieli zapłacić!
- Słyszałeś? – do Cuddy dotarło wreszcie, że owe wrzaski dochodzą spod jej drzwi.
- Ja nic nie słysze – skłamał. Tego głosu nie można było nie usłyszeć.
- Otwórz – poleciła. – Tu jest czynsz – sięgnęła do nocnego stolika i podała mu kopertę. – Ona się nie odczepi. Będzie tu stała do rana jak się nie ruszysz – zgromiła go wzrokiem.
- Jesteś chyba jedyną osobą, która płaci Sergiejowi – westchnął z politowaniem.
- Nie. To ty jesteś jedyną, która nie płaci i nie mów tak o niej to Serina – upomniała go.
- Jak ktoś wygląda jak facet po pięćdziesiątce nie może nazywać się Serina. To imię pasuje do jakieś gorącej prostytutki – skwitował.
- Specjalista się znalazł – odezwała się oburzona. House powoli i niechętnie udał się w kierunku demonicznego głosu.
- Ale włóż koszulkę nim otworzysz….. – krzyknęła.
- Jasne – odpowiedział będąc już przy drzwiach. Oczywiście, że jej nie włożył.
- Co tak długo? – do pokoju wparowała zdyszana właścicielka.
- Byliśmu trochę zajęci – posłał jej wymowny uśmieszek. Spojrzała na niego zniesmaczona.
- Gdzie panna Cuddy? – zapytała przybierając bardzo groźny i stanowczy ton.
- Leży naga pod kołdrą i niestety nie może podejść – odpowiedział z brutalną szczerością. – Kazała to przekazać – podał jej białą kopertę.
- A wydawała się być taką porządną dziewczyną – pokiwała głową na znak dezaprobaty. Po drodze przeliczyła należność i wyszła. Greg nie tracąc czasu zamierzał szybko wrócić do sypialni. Niestety dotarł tylko do drzwi. Zamkniętych drzwi.
- Zwariowałaś! Wpuść mnie! Nie bądź dzieckiem – nagle złagodniał.
- Ani myślę zboczeńcu – wyjaśniła. – Dziś i tak już wszystko widziałeś – krzyczała nadal bardzo przejęta.
- Widzieć to nie to samo co mieć. Chyba rozumiesz różnice? Otwieraj te cholerne drzwi! – nie dawał za wygraną.
- Co do mnie czujesz? – ona również nie zamierzała odpuścić. Zawahał się przez chwilę. Przecież z jakiegoś powodu zadał sobie tyle trudu, by dotrzeć do tego właśnie momentu. Z jakiegoś powodu znosił jej humory i bezczelne traktowanie starszego studenta, czyli siebie. Ale głębsze uczucia? Powoli zaczynał się już w tym wszystkim gubić. Pragnął jej dotyku, jej ust. Marzył o tym, by zatracić się w jej błyszczących oczach i ukryć swoją twarz w burzy brązowych loków. Podziwiał ją za jej intelekt, za cięte riposty, za odwagę i za to, że jako jedyna potrafiła stawić mu czoła.
- Boże! Ja naprawdę coś do niej czuje – pomyślał. W tej właśnie chwili zrozumiał, że to zdecydowanie coś więcej niż zwykły pociąg fizyczny.
- House? Jesteś tam? – podeszła blizej drzwi. Po drugiej stronie panowała zupełna cisza. Powoli otworzyła drzwi. Nikogo już za nimi nie było. Została sama. Dostała to co chciała. Święty spokój. Tylko za nic w świecie nie mogła zrozumieć dlaczego tak paskudnie się teraz czuła. Niby nie zrobiła nic złego. Ale miała wrażenie jakby go skrzywdziła. Było też jeszcze jedno uczucie. Zawód. Że jednak nic do niej nie czuje, że odszedł.
Tymczasem on w pośpiechu przemiarzał długi korytarz. Był zły. Ale nie na nią tylko na siebie.
- To nie powinno było się nigdy stać – myśli kotłowały się w jego głowie jak oszalałe. – Nie powinien był się w niej zakochać – podświadomość podpowiedziała mu to czego on sam nie mógł nazwać. Wszedł do pokoju Wilsona. Oczywiście miał klucz, który dorobił sobie bez wiedzy właściciela. Zamierzał z nim porozmawiać. Liczył na to, że James podsunie mu jakiś genialny pomysł, który pomoże mu zapomnieć o bezdusznej brunetce. Dopiero teraz dotarło do niego dlaczego wszyscy tak dziwnie się na niego gapili na korytarzu.
- Cholera! – przeklnąl już na głos. Zapomniał, że jego koszulka została w sypialni Cuddy. Jeśli Wilson mi nie pomoże, już nikt mi nie pomoże – westchnął rozglądając się po pokoju. – Jesteś tu? – nie doczekał się odpowiedzi. – To James – pomyślał. - Jest po dwudziestej drugiej więc pewnie już śpi – doznał olśnienia. Bez pukania wszedł do sypialni przyjaciela.
- O mój Boże!!!!! – krzyk przerażonego House’a rozniósł się donośym echem po całej okolicy.



_________________
Avek od anoli !
Córek mapeto ogórek - Nemezis, córunia jędzunia - nimfka & Sevir, brat bliźniak - whatever. / zÓy partner ze schowka, mraÓ, mraÓ - Hambarr / Rozczochowy właściciel - maybe ! /druga połówka mojego mózgu - lusiek /maaamusia - kretowa / mruczący pożeracz przecinków -Guśka
'Każdy z nas ma cztery twarze; tę, którą pokazuje innym; tę, którą widzą inni; tę, która myśli, że jest prawdziwa i tę, która jest prawdziwa. Wybierając jedną z nich, nie rezygnujmy z pozostałych.'

PostWysłany: Czw 16:48, 12 Lis 2009
Lady M
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 18 Lip 2009
Pochwał: 14

Posty: 6835

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czekam na cd. :)



_________________
.


”Nie zawsze możesz dostać to, czego chcesz.” filozof Jagger
”Ale jak się okazuje, jeśli się czasem starasz, to dostajesz to, czego potrzebujesz.” Lisa Cuddy

PostWysłany: Czw 18:03, 12 Lis 2009
sylrich05
Geriatra
Geriatra



Dołączył: 29 Lip 2009
Pochwał: 2

Posty: 724

Miasto: Bytom
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

maagdaa napisał:
- O mój Bożewykrzyknikwykrzyknik! – krzyk przerażonego House’a rozniósł się donośym echem po całej okolicy.


Kiedy House nauczy się pukać?? :hmmm: Wychodzi na to ,że nigdy...

Czekam na cd!!



_________________

Woman in BLACK!
''Words can hurt, you know?''
Ubranko by Me

PostWysłany: Czw 18:42, 12 Lis 2009
Annabell__
Rezydent
Rezydent



Dołączył: 17 Paź 2009
Pochwał: 1

Posty: 294

Miasto: Reda
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

:hahaha: T o b y ł o ś w i e t n e.



PostWysłany: Czw 19:09, 12 Lis 2009
hattrick
Fikopisarz Miesiąca
Fikopisarz Miesiąca



Dołączył: 18 Cze 2009
Pochwał: 41

Posty: 9231

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

maagdaa napisał:
- O mój Bożewykrzyknikwykrzyknik! – krzyk przerażonego House’a rozniósł się donośym echem po całej okolicy.


:hahaha: :hahaha: :hahaha:



_________________
Wyznaję Chaseronizm totalny :D
Każda Hambarr chaseronowa na pizzę zawsze gotowa
Ależ owszem, zgadza się – ona w schowku kryje się!
- by Chasper:*
Sinaj - my sweet soulmate :*:*
Moja zÓa maagdaa umilająca mi chwile w schowku :twisted: złota lista
Johnny, johnny, john--> http://johnnydepp.blox.pl/html

PostWysłany: Pią 12:16, 13 Lis 2009
Hambarr
Psychiatra
Psychiatra



Dołączył: 30 Lip 2009
Pochwał: 30

Posty: 3852

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Annabell__ napisał:
maagdaa napisał:
- O mój Bożewykrzyknikwykrzyknik! – krzyk przerażonego House’a rozniósł się donośym echem po całej okolicy.


Kiedy House nauczy się pukać?? :hmmm: Wychodzi na to ,że nigdy...

Czekam na cd!!


heh. chyba nigdy to racja. nie pamietam zeby kiedykowleiek pukal. czkam na cd



_________________
.


”Nie zawsze możesz dostać to, czego chcesz.” filozof Jagger
”Ale jak się okazuje, jeśli się czasem starasz, to dostajesz to, czego potrzebujesz.” Lisa Cuddy

PostWysłany: Pią 19:44, 13 Lis 2009
sylrich05
Geriatra
Geriatra



Dołączył: 29 Lip 2009
Pochwał: 2

Posty: 724

Miasto: Bytom
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sylrich05 napisał:
nie pamietam zeby kiedykowleiek pukal.

A ja się zastanawiam kto zamyka drzwi w akademikach :D I to do tego na klucz :hahaha:
W każdym razie ten fik jest genialny i czekam z niecierpliwością na cd. :D:D



_________________
Wyznaję Chaseronizm totalny :D
Każda Hambarr chaseronowa na pizzę zawsze gotowa
Ależ owszem, zgadza się – ona w schowku kryje się!
- by Chasper:*
Sinaj - my sweet soulmate :*:*
Moja zÓa maagdaa umilająca mi chwile w schowku :twisted: złota lista
Johnny, johnny, john--> http://johnnydepp.blox.pl/html

PostWysłany: Pią 19:46, 13 Lis 2009
Hambarr
Psychiatra
Psychiatra



Dołączył: 30 Lip 2009
Pochwał: 30

Posty: 3852

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hambarr napisał:

A ja się zastanawiam kto zamyka drzwi w akademikach Very Happy I to do tego na klucz hahaha
W każdym razie ten fik jest genialny i czekam z niecierpliwością na cd. Very HappyVery Happy

racja. no ale.
tez czekam na cd.



_________________
.


”Nie zawsze możesz dostać to, czego chcesz.” filozof Jagger
”Ale jak się okazuje, jeśli się czasem starasz, to dostajesz to, czego potrzebujesz.” Lisa Cuddy

PostWysłany: Pią 19:51, 13 Lis 2009
sylrich05
Geriatra
Geriatra



Dołączył: 29 Lip 2009
Pochwał: 2

Posty: 724

Miasto: Bytom
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

heh czekam na cd:)



_________________

PostWysłany: Pią 22:32, 13 Lis 2009
janeczka85
Stomatolog
Stomatolog



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

Posty: 576

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

:P



_________________
.


”Nie zawsze możesz dostać to, czego chcesz.” filozof Jagger
”Ale jak się okazuje, jeśli się czasem starasz, to dostajesz to, czego potrzebujesz.” Lisa Cuddy

PostWysłany: Sob 16:07, 14 Lis 2009
sylrich05
Geriatra
Geriatra



Dołączył: 29 Lip 2009
Pochwał: 2

Posty: 724

Miasto: Bytom
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kiedy ciąg dalszy...?? :D:D:D
Przecież nie możesz tego tak zostawić !!!
Błagam dawaj tu nastepna czesc



_________________

PostWysłany: Sob 20:31, 14 Lis 2009
inka106
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 27 Cze 2009

Posty: 82

Miasto: Głogów
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

House, już na studiach nie umiał pukać :twisted:
chce dalej,dalej !!!!



_________________
avek mój
"Jestem nieuczciwy i uczciwie możesz liczyć na moją nieuczciwość.To uczciwi są nieprzewidywalni ,zawsze mogą zrobić coś niewiarygodnie głupiego..."- Kapitan Jack Sparrow
Zazdrość to chyba najstarszy motyw morderstw na świecie.-Seeley Booth
:houselove: kliknij, jeśli jesteś fanem serialu Bones

PostWysłany: Sob 20:42, 14 Lis 2009
poprostuxzjawa
Reumatolog
Reumatolog



Dołączył: 20 Maj 2009
Pochwał: 39

Posty: 2061

Miasto: Młodocin
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Strasznie się cieszę, że się Wam podoba. ;)
Zastanawiam się, czy potrzymać Was jeszcze trochę w niepewności, czy wrzucić kolejną część... :mrgreen:



_________________
Avek od anoli !
Córek mapeto ogórek - Nemezis, córunia jędzunia - nimfka & Sevir, brat bliźniak - whatever. / zÓy partner ze schowka, mraÓ, mraÓ - Hambarr / Rozczochowy właściciel - maybe ! /druga połówka mojego mózgu - lusiek /maaamusia - kretowa / mruczący pożeracz przecinków -Guśka
'Każdy z nas ma cztery twarze; tę, którą pokazuje innym; tę, którą widzą inni; tę, która myśli, że jest prawdziwa i tę, która jest prawdziwa. Wybierając jedną z nich, nie rezygnujmy z pozostałych.'

PostWysłany: Sob 20:47, 14 Lis 2009
Lady M
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 18 Lip 2009
Pochwał: 14

Posty: 6835

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Huddy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 3 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.06854 sekund, Zapytań SQL: 15