[Sesja] Zły sąsiad
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Ostry Dyżur
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Eliza Firlej
Rana na brzuchu krwawi obficie, czujesz że zaraz stracisz przytomność a wtedy jużmoże bycza późno. Resztkami sił próbujesz zatamowć krwotok licząc na to, że Jan szybko rozprawi sie z napastnikiem.
Jan Leon Białobrzeski
Czując, że nie pójdzie mu z tobą łatwo twój przeciwnik odskakuje w tył i schyla się po leżący przed nim pistolet.
Gertruda Ratczyńska i Anastazja Fidorow
obie przepychacie się przez mały tłumek. Niektórzy z Panów Braci rzucająw waszą stronękąśliwe uwagi " a wy gdzie siędziewki pchacie. Idzcie nam łoża zagrzać cobysmy mieli noc spokojną". Ale nie reagujac na ich zaczepki stajecie przed karczmą. Na placu przed karczmaustawiono dyby w które zamknięto jakiegoś chłopca. Wysoki szlachcic w żółtym żupanie smaga go po plecach batem wykrzykując przy tym " Ty kurwi synu ty. Mnie będziesz okradał chamie? MNIE ? ciesz sie, że mam dobry humor i że kara łagodna. mówiąc to smaga go batem po plecach wyrywając kawałki mięsa z jego pleców.



_________________

Tester jakości Haremu RDJ

PostWysłany: Pon 10:27, 31 Maj 2010
Korn
Neurolog
Neurolog



Dołączył: 22 Wrz 2009
Pochwał: 9

Posty: 3529

Miasto: Mielec/Kraków
Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Anastazja Fidorow
Patrzę z obrzydzeniem na szlachcica bijącego chłopca. Nie bacząc na okrzyki tłumu podchodzę o szlachcica i mówię Mości panie cóż uczynił ten chłopak, że go tak brutalnie bijesz?[i]



_________________


Moje siostrzyczki Nemezis i Sevir i nasza mamuta Maagda
Mój prywatny, jedyny i niezastąpiony kaloryferek Alan
Moja prywatna pisarka zÓych dobranocek, po których nikt nie zaśnie - Guśka

PostWysłany: Pon 12:49, 31 Maj 2010
nimfka
Nietoperek
Nietoperek



Dołączył: 13 Sty 2009
Pochwał: 30

Posty: 11393

Miasto: HouseLand
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gertruda Ratczyńska
Podchodzę za Anastazją do szlachcica patrząc na biednego chłopaka. Co chwilę nerwowo patrzę to na szlachcica, to na Anastazję. Czuję, że zaraz wybuchnę złością. Jadnak powstrzymuję się i dalej stoję.



_________________

maagdaa - mój prywatny rozczoch z Octoberem w ręce!
Agawa & Nigide- Mhroczne i (nie)zÓe rodzeństwo!, Nuttie Kuzynka 65 stopnia &
Wujek JigSaw.

'Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.'

PostWysłany: Pon 14:04, 31 Maj 2010
maybe_55
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 18 Paź 2009
Pochwał: 39

Posty: 7635

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Eliza Firlej
Jedną ręką próbuję zatamować ranę, natomiast drugą sięgam po pistolet i wymierzam go w zbira walczącego z Janem. Ostatkiem sił strzelam.



_________________

In 30 years, kids as young as 6 or 7 will be sitting in classrooms hearing that women didn’t always have the rights to their own bodies and how boys couldn’t marry boys and girls couldn’t marry girls and they’re going to be as confused and disturbed as when we first learned about slavery and Black Codes.

PostWysłany: Wto 15:47, 01 Cze 2010
Shitzune
Katalizator Zbereźności



Dołączył: 07 Kwi 2009
Pochwał: 47

Posty: 10576

Miasto: Graffignano
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Anastazja Fidorow
Walczę bez wytchnienia ,,Z trudniejszymi przeciwnikami dane mi było walczyć" - myślę.
Zwinnie omijam kolejny cios przeciwnika i w odwecie tnę tuż pod żebro.



_________________


Moje siostrzyczki Nemezis i Sevir i nasza mamuta Maagda
Mój prywatny, jedyny i niezastąpiony kaloryferek Alan
Moja prywatna pisarka zÓych dobranocek, po których nikt nie zaśnie - Guśka

PostWysłany: Czw 22:47, 17 Cze 2010
nimfka
Nietoperek
Nietoperek



Dołączył: 13 Sty 2009
Pochwał: 30

Posty: 11393

Miasto: HouseLand
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Małgorzata Telakowska
Zasypiasz pełna spokoju i poczucia bezpieczeństwa. Śnisz o dzielnym rycerzu na białym koniu, który ratuje cię przed smokiem. Gdy budzisz się rano widzisz, jak Tomasz siodła konia.

Gertruda Ratczyńska

skaczesz na człowieka z pistoletem. Okazuje się on pachołkiem szlachcica, z którym walczy anastazja. W ostatniej chwili podbijasz jego rękę sprawiając, że trafia w czapkę Anastazji uwalniając jej włosy.

Anastazja Fidorow
Walczysz jak lwicia, lecz zaczynasz czuć zmęczenie. Twoje ruchy stają się wolniejsze, i ledwo nadążasz z parowaniem. W krytycznym momencie słyszysz wystrzał i szarpnięcie na głowie. Po sekundzie twoje włosy opadają ci na twarz.
Jan Leon Białobrzeski i Eliza Firlej
Jedziesz powoli aby nie poturbować nieprzytomnej Elizy. Kiedy widzisz pierwsze domostwa na horyzoncie, słyszysz jakiś ruch na wozie.

ElizaBudzisz się na wozie, między beczkami z kapustą i jakimiś rupieciami. Rana wciąż boli niemołosiernie. Czujesz ogromne zmęczenie i strasznie chce ci się pić. Rozglądasz się i stwierdzasz, że leżysz na wozie, który podąża niewiadomo do kąd. Próbujesz wstać i poszukać Jana ale ból jest zbyt silny,a byś zrobiła to o własnycn siłach


Ostatnio zmieniony przez Korn dnia Sob 14:22, 19 Cze 2010, w całości zmieniany 1 raz



_________________

Tester jakości Haremu RDJ

PostWysłany: Sob 13:11, 19 Cze 2010
Korn
Neurolog
Neurolog



Dołączył: 22 Wrz 2009
Pochwał: 9

Posty: 3529

Miasto: Mielec/Kraków
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gertruda Ratczyńska
Patrzę przestraszonym wzrokiem na Anastzaję. Podbiegam do niej, znów chwytam ją za ramię szepce jej do ucha pokrzepiające słowa i przepraszam, po czym wybiegam przestraszona z 'placu boju' i zaszywam się gdzieś na schodach.



_________________

maagdaa - mój prywatny rozczoch z Octoberem w ręce!
Agawa & Nigide- Mhroczne i (nie)zÓe rodzeństwo!, Nuttie Kuzynka 65 stopnia &
Wujek JigSaw.

'Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.'

PostWysłany: Sob 14:06, 19 Cze 2010
maybe_55
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 18 Paź 2009
Pochwał: 39

Posty: 7635

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Anastazja Fidorow
Холера klnę wściekła pod nosem. Czuję że szabla staje się coraz cięższa, nie mam już sił, do tego prawię nic nie widzę przez włosy, które opadły mi na twarz. Ostatkiem sił paruję kolejny cios i odpowiadam na oślep, czuję opór, czyżbym w końcu zraniła przeciwnika?



_________________


Moje siostrzyczki Nemezis i Sevir i nasza mamuta Maagda
Mój prywatny, jedyny i niezastąpiony kaloryferek Alan
Moja prywatna pisarka zÓych dobranocek, po których nikt nie zaśnie - Guśka

PostWysłany: Sob 15:06, 19 Cze 2010
nimfka
Nietoperek
Nietoperek



Dołączył: 13 Sty 2009
Pochwał: 30

Posty: 11393

Miasto: HouseLand
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Eliza Firlej
Próbuję się podnieść, ale w tym samym momencie ból uderza ze zdwojoną siłą. Słabym głosem wołam Jana, z nadzieją, że mnie usłyszy.



_________________

In 30 years, kids as young as 6 or 7 will be sitting in classrooms hearing that women didn’t always have the rights to their own bodies and how boys couldn’t marry boys and girls couldn’t marry girls and they’re going to be as confused and disturbed as when we first learned about slavery and Black Codes.

PostWysłany: Sro 13:42, 23 Cze 2010
Shitzune
Katalizator Zbereźności



Dołączył: 07 Kwi 2009
Pochwał: 47

Posty: 10576

Miasto: Graffignano
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Małgorzatka Telakowska
Cała odrętwiała,wstaję. Pochodzę do Tomasza z uśmiechem Dzień dobry! Pomóc czymś mości panu?



_________________

PostWysłany: Sro 13:54, 23 Cze 2010
Nutty Nettie
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 27 Sty 2010
Pochwał: 14

Posty: 6086

Miasto: Kalisz
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jan Leon Białobrzeski

Odwracam się do Elizy i mówię:Spokojnie, niech waćpanna poczywa bo ledwo żem ranę opatrzył. Za niedługo do miasta dojedziemy to pośle się po cyrulika żeby waćpanne opatrzył.



_________________

Banner pożyczony od Jeanne
Zamałżowiony kochanej Pauli :*

PostWysłany: Sro 19:50, 30 Cze 2010
lesio
Starachowicki Magnat
Starachowicki Magnat



Dołączył: 31 Sty 2009
Pochwał: 15

Posty: 5489

Miasto: Starachowice
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Eliza Firlej i Jan Leon Białobrzeski
Po godzinie jazdy docieracie do Bobjurska. Już przy wjeździe zwracacie uwagę na tłum zgromadzony przed karczmą. Słyszycie wystrzał a potem dziki pijacki ryk pijanej szlachty. Po krótkiej chwili ruszyli w stronę karczmu krzycząc i śmiejąc się. Rana Elizy przestała krwawić, lecz nadal boli i jeżeli nie znajdziecie cyrulika prawdopodobnie będzie źle.
Anastazja Fidorow i Gertruda Ratczyńska
Ostatkiem sił parujesz cios i odpowiadasz prosto w głowę przeciwnika. Ten nie zdążył się zasłonić i padł na ziemię z rozwalonym łbem. Zgromadzona szlachta ryknęła śmiechem a potem zaczęła dziko ryczeć z radości. Porwali cie wraz z twoja towarzyszką i ponieśli was do karczmy gdzie rozpoczęła się biesiada. Rannego szlachcica zaniesiono do żyda, aby ten go opatrzył.
Małgorzata Telakowska
Tomasz patrzy na ciebie z uśmiechem i odpowiada nie moja droga, nie potrzeba mi pomocy. Właściwie to gdy zjesz śniadanie możemy ruszać. Odstawię Cię do najbliższego miasta i dam jakieś pieniądze, żebyś nie umarła z głodu.Następnie gestem wskazał przygotowany przez niego posiłek leżący obok dogasającego ogniska
(mówi się waćpanu, waćpan, ale nie MOŚCI PANU!!!!!!)



_________________

Tester jakości Haremu RDJ

PostWysłany: Czw 18:38, 15 Lip 2010
Korn
Neurolog
Neurolog



Dołączył: 22 Wrz 2009
Pochwał: 9

Posty: 3529

Miasto: Mielec/Kraków
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Ostry Dyżur Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.09058 sekund, Zapytań SQL: 15