Forumowiczów Portret Własny

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Ostry Dyżur
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Forumowiczów Portret Własny

Cytat:
Wychodzę z inicjatywą zebrania naszych portretów. A oto zasady.

1. Nie piszemy o sobie
2. Opis jakiegoś forumowicza należy wysłać mi na PW.
3. Można zmieniać fragmenty istniejących opisów poprzez dodanie czegoś, przeredagowanie, również zgłaszacie mi to na PW
4. Każdy może opisać ile chce osób.


Forumowiczów Portret Własny


Chancex3
Osóbka niezwykle miła, sympatyczna i pogodna. Po prostu jedyna w swoim rodzaju! Gra na gitarze, pisze świetna opowiadania oraz robi super radioaktywne cuda, które nazywamy też banerami. Very Happy Uwielbia jajka z Terravity Laughing no i wszyscy ją bardzo lubimy! Smile

DOMA
Największa fanka serialu, jak ją określili forumowicze. Warto dodać, że jest to również największy hardcore forum. Wielka fanka psa o imieniu Jo. Uwielbia go do tego stopnia, że z jego zdjęcia mogłaby zrobić tarczę do lotek, żeby częściej na nie patrzećWink Jej wiedza na temat House’a oraz Hugh i Lisy jest powalająca. Mogłaby spokojnie brać udział w konkursie wiedzy o nich. Do konkursów z resztą też ma szczęście. Mistrzyni szybkiego łącza i najbardziej zdeterminowany House’omaniak, zdolny poświecić wiele, żeby tylko uzyskać upragniony cel.

Ewel
Jedyna osoba na forum, która wydaje się chociaż trochę normalna. Studentka biologi, która ma zawsze dużo facetów obok siebie. Kokietuje panów na forum. Moralna i sprawiedliwa. Ma w sobie duże pokłady zÓa, które wyciąga przy każdej dobrej okazji. Lubi straszyć pejczykiem. Przyszła pani nauczyciel. Obecnie bardzo zajęta zdobywaniem wiedzy (przyszłość narodu), ale i tak znajduje czas na forum. Jedyna osoba, która potrafi poskromić

Gorm
Najsympatyczniejsza osoba na świecie Wink

Hambarr
Kawoholiczka, bezapelacyjnie. Pije dużo kawy i czasem można zauważyć, jak kofeina uderza jej do głowy. Zakochana w Johnnym, Chasie i Chaseronie, z czego przez jej ostatnią miłość forumowicze okrzykneli ją największym Chaseronmaniakiem.
Lubi atomówiki, bollywood, uwielbia kino - ogólnie jest zbiorowiskiem różnych manii.
Ciekawa z niej osoba, rzeczowa, inteligentna, uprzejma. Poza tym jest pomysłowa (co przejawia się np. jej fikach czy pracach graficznych) i dobrze się z nią rozmawia. Jedyna w swoim rodzaju.

hatrick
Bardzo lubi gadać, szczególnie o Hilsonie (dzięki temu otrzymała zaszczytne tytuły Największego Forumowego Gadacza i takiegoż Hilsonmaniaka). Osoba z mocnym charakterem, ciętym (i trochę niewyparzonym) językiem i dość pesymistycznym światopoglądem. Można ją kochać lub jej nie znosić, jednak mimo ww. cech można powierzyć jej tajemnicę bez strachu, że komuś ją zdradzi, potrafi wysłuchać i pocieszyć. Podsumowując: świetne połączenie cech House'owych i Wilsonowych. Autorka cytatów bardziej epickich niż cytaty Violetty Kubasińskiej, oto przykład:
Cytat:
oświadczę się najpierw Wilsonowi, potem House'owi, a następnie stworzymy trójkciącik w jakimś przytulnym mieszkanku, ale stwierdziłam, że nie będe im wchodzić z butami w ewidentną chemię i miłość, jaka występuje między nimi.


Jeanne
Największy perwer na forum. zÓa do szpiku kości choć się tego wpiera. Jest to spowodowane jej niezwykłą skromnością. Widzi w ludziach dużo dobra, ale kiedy ktoś z nią zadrze pokazuje pazurki. Miłośniczka kaczki krzyżówki i sztuki dalekiego Paragwaju. W przyszłości chciałaby zostać ornitologiem, lub zakonnicą – sama zainteresowana nie sprecyzowała dokładnie swoich planów. Kocha wstawać bladym świtem i przesiadywać w szkole, gdzie z nie słabnącym zainteresowaniem skrzętnie notuje każde słowo swojego osobistego guru- księdza. Niestety omawiana jednostka człowiecza nie odróżnia dobra od zła i prawdy od kłamstwa, w związku z czym jest ekstremalnie podatna na działania uduchowionego mężczyzny w czarnej sutannie. Kiedy nie ma ochoty rozmawiać na gg, idzie wziąć prysznic i ślad po nie ginie. Utalentowana graficznie ubiera w swoje ciuchy połowę forum, nie pobierając żadnych opłat. Jej ulubiona potrawa to kisiel i ciastka. Dodatkowo kociara uwielbiająca orzeszki w paprykowej panierce. Niedawno porzuciła Marianka. Całe dnie spędza na erotycznych rozmyślaniach, snuciu zÓa, w szkole lub naprawiając swoimi zwinnymi rączkami komputery. Dziewczyna o niezwykle silnej osobowości zarazem twarda i delikatna. Ma grono zaufanych przyjaciół z którymi uwielbia snuć zÓo i tarzać się ze śmiechu.

JigSaw
Zakochany w Cuddy, a dokładniej w jej niektórych częściach. Oddałby wszystko za jedno dotknięcie LE. Miewa dziwne odchyły, których większość nie rozumie. Szybko rozkochuje w sobie niewiasty, aby potem móc uczynić z nich swoje niewolnice. Uwielbia płoty i sztachety. Lubi jak ktoś zwraca się do niego JiKu, obok łóżka ma ołtarzyk poświęcony jego prawdziwej miłości. Uzdolniony graficznie i perwersyjnie. Pisze genialne fiki. Pijak, rzadko można go widzieć trzeźwym. Uwielbia JD i wszelakie trunki. Często miewa "niestrawności" W przyszłości chciałby zostać alfonsem. Nie lubi dzieci NEO. młodzieży NEO i dorosłych NEO. Konspirator i spiskowiec. Boi się, że może mieć coś tak małego jak Czejs. Uważa, że emotka ";*" równie dobrze może oznaczać podbite oko i zakneblowane usta. Nie wierzy, że dziewice jeszcze istnieją - według niego są postacią fantastyczną. Idealny kompan na długie noce przy np. oglądaniu mądrych filmów. Obecnie trudni się unikaniem jakiegokolwiek wysiłku. Ogląda bajki o kreciku i dziwne zabawki dla psów na allegro. Wie wszystko o zakonnicach (np. dlaczego lubią marchewki). Lubi czytać wątki zaczynające się na B i H. zÓy do szpiku kości. Ma kompleksy na punkcie pewnego zdjęcia i Dereka z Chirurgów. Większośc facetów dla niego to brzydale (np. taki Booth), nie lubi konkursenci. Potrafi skomplikować najprostszą czynność np. przegryzając coś zębami zamiast użyć nożyczek. Skarbnica niecenzuralnych historyjek. Twórca teorii spiskowych.

Junius
Cóż można o niej powiedzieć? Junius miła studentka z Opola. Ma wiele zalet, ale niektóre z racji cenzury przemilczę Wink Można z nią rozmawiać godzinami: ubawi do łez, podniesie na duchu, wesprze w trudnych chwilach, zrozumie, kiedy trzeba, walnie prawdę między oczy. Jest świrem nad świrami i ma najcięższy przypadek psychozy zwanej… no nie powiem jak zwanej Wink Pod płaszczem grzecznej ułożonej i niezwykle pięknej dziewczyny kryje się zÓa kobieta której głównym zajęciem jest wielbienie HUDDY i nocne fantazje erotyczne o Lisie Cuddy. Potwierdzili to forumowicze przyznając jej tytuł największej Huddy maniaczki, nie bez przypadku. Określana przez niektórych "Największym Huddymaniakiem jaki kiedykolwiek chodził po Ziemi". Osoba, która jest w stanie siłą woli sprowadzić ekipę House'a do Polski, tylko po to, żeby spotkać się z Lisą.
Ponadto jest śliczna, mądra i dobra.
Na zakończenie dodamy, że jest najlepszą siostrą na świecie. Niezwykła, cudowna i pokręcona duszyczka. alhambra kocha ją miłością pierwszą i ostatnią, a forum bez niej byłoby jak sosna bez igieł.
Cała Juniuś.

maagdaa
Przesympatyczna Huddzinka. Jest rozmowna, pomocna i zaczytana w huddinkowych fikach.
Pod płaszczykiem niewinności kryje się jednak zÓa strona jej duszy… Ma ziomka, z którym sieją postrach wśród biednych istotek. Jamniki, które spotkały ten duet na swej drodze, nigdy nie są już takie same.

Martuss
Niezwykle uprzejme miłe delikatne zakompleksione dziewczątko. Kochająca Jacka Danielsa zÓo i sentymentalna. Kocha szczerze i oddanie. Fanka Huddy choć charakterem przypomina połączenie Wilsona i Cameron .

Marguerite
Forumowa nocna ćma i strażniczka forum. Bez niej zÓe nocne rozmowy nie miałyby sensu. Wielbicielka kaczorka, którego notorycznie zdradza^^

maybe_55
Fanka Hilsonka o niezwykle pogodnym usposobieniu. Jest bardzo uzdolniona fotograficznie, co zresztą szybko zauważyli i docenili forumowicze, przyznając jej tytuł najlepszego fotografa.
Miła, pełna entuzjazmu i energii. Jej szaleństwem jest to, że lubi porywać innych do lasu, zwykle w zacnych i niecnych celach. Poza tym aniołeczek.

Nemezis
Perwer. Lubi ładnych i najczęściej młodych facetów. Jej pragnieniem jest znalezienie swojej własnej seksualnej zabawki. Chciała by zostać lekarzem, aby móc kroić ludzi, przez co mogłaby to robić legalnie. Nie lubi M. i innych lizusów. Uzdolniona,lojalna, mądra, piękna. Zawsze stara się znaleźć pozytywną stronę w danej sytuacji. Nadzwyczajnie skromna. Wysyła ludziom różowe penisy. Doskonale podnosi na duchu i daje się zamęczać. Czasami ma się ochote na nią rzucić i ściskać aż do utraty tchu. Zawsze stara się mieć dla kogoś miłe słowo i pomagać. Uwielbia ładne widoki. Pięknie maluje. Ma cudnego psa o imieniu Kapsel, który zmusza ją do wstawania podczas mrozu i wyprowadzania go na zewnątrz.

Shitzune
Forumowa Pisarka. Z wieloma fantastycznymi pomysłami którego przykład można zobaczyć tutaj .
Z nią każda chwila na forum jest radosna ! Przy niej nie można się nudzić. Zawsze doradzi, zawsze zarzuci jakiś temat.
Mądra, Piękna, urocza Słoneczna Shee która rozświetla naszą Forumową ulicę swoim blaskiem.

T.
Jednak z matek założycielek tego forum, strażniczka prawa i "porządku". Okrzyknięta Timonem i wraz z Pumbą przez wiele lat unikali paparazzi.

ToAr
Władca pałki. Forumowy strażnik porządku, osoba bez której forum by nie istniało. Ma w rękawie mnóstwo mrocznych sztuczek, dzięki czemu może przejąć władze nad światem. Lubi być samcem alfa. Założyciel haremu - TuSu. Kiedyś był adminem technicznym, teraz porzucił tę pracę na rzecz wpadania do RtW i straszenia biednych userów swoją pałką. (przedtem wybierał wraz z PannąN zjadali swoje ofiary, wiec można stwierdzić, ze ewoluował w dobrym kierunku). Chory psychicznie. Zaliczył już pobyt w szpitalu psychiatrycznym. Posiada mroczne sekrety (np. to, że często chodzi bez spodni). Lubi NN i herbatki późną porą. Nie straszna mu ciężka praca i to dzięki niemu, możemy cieszyć się napisami stworzonymi przez naszą własną grupę tłumaczy. Nie lubi, kiedy użyszkodnicy psują forum, a straszy ich swoją "pałką".

Ulka95
Trochę zwariowana, ale jedyna taka Ula na świecie. Gra na gitarze i jak stwierdzili forumowicze jest to nasz forumowy pijak._________________
Toaroraptorus vel Szpon Sprawiedliwości
Bywają rozstania niezależne od dwojga.Bolesne bo żadne go nie chce.

PostWysłany: Pon 0:52, 04 Sty 2010
ToAr
(prze)Biegły Rewident
(prze)Biegły RewidentDołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 63

Posty: 11254

Powrót do góryWyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Ostry Dyżur Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.11115 sekund, Zapytań SQL: 14