It's not Lupus

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Konkursy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

It's not Lupus

Weź udział w kolejnym konkursie wygraj egzemplarz książki "Zagadki medyczne i sztuka diagnozy" autorstwa Dr med. Lisy Sanders - konsultantki medycznej serialu House MD ufundowanej przez Wydawnictwo MAGNUM Sp. z o.o.

1. Niniejszy regulamin (dalej zwany „Regulaminem”) określa warunki, na jakich odbywa się konkurs pod nazwą: „It's not Lupus ” (zwany dalej „Konkursem”).
2. Organizatorem Konkursu jest portal HouseMD.info.pl (zwane dalej Organizatorem).
3. Fundatorem nagród rzeczowych jest Wydawnictwo MAGNUM Sp. z o.o. (zwane dalej Sponsorem).
4. Konkurs dotyczy napisania streszczenia odcinka, w którym wystąpiła najciekawsza choroba.
5. Nagrodą w Konkursie jest egzemplarz książki "Zagadki medyczne i sztuka diagnozy" autorstwa Dr med. Lisy Sanders - konsultantki medycznej serialu House MD, która została ufundowana przez Sponsora.
6. Celem Konkursu jest wyłonienie najlepszego streszczenia odcinka i najciekawszej choroby, która wystąpiła w serialu "House MD".
7. W Konkursie mogą wziąć udział wszystkie osoby z wyłączeniem Organizatora konkursu oraz ich rodzin. 8. Warunkiem uczestnictwa jest wysłanie streszczenia (według określonego wzoru, który stanowi załącznik do tego regulaminu) na adres admin@housemd.info.pl oraz posiadanie konta na stronie Organizatora. Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko wraz z loginem używanym na portalu HouseMD.info.pl, streszczeniem odcinka, które powinno posiadać minimum 300 słów oraz klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z Mistrzostwami, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).
9. Zgłoszenie pracy na Konkurs oznacza automatycznie zgodę na opublikowanie jej na portalu HouseMD.info.pl z zaznaczeniem autorstwa danego tekstu.
10. Konkurs rozpoczyna się 1 października 2009 r., a Uczestnicy mają 2 tygodnie (14 dni) na nadesłanie swoich zgłoszeń.
11. Organizator wybierze Jury, które wyłoni zwycięzców Konkursu.
12. Jury musi przedstawić swój werdykt do 18 października 2009 r.
13. Uczestnikowi przysługuje odwołanie od decyzji jury w terminie do 7 dni od jego werdyktu.
14. Decyzja Organizatorów jest wiążąca.
15. Organizatorzy będą uprawnieni do wprowadzania zmian do Regulaminu w każdym czasie. Zmieniony tekst Regulaminu obowiązuje od chwili jego opublikowania na stornach internetowych Organizatorów.
16. W przypadku naruszenia Regulaminu Organizatorzy mogą wykluczyć uczestnika na każdym etapie trwania Konkursu._________________
Toaroraptorus vel Szpon Sprawiedliwości
Bywają rozstania niezależne od dwojga.Bolesne bo żadne go nie chce.

PostWysłany: Sob 20:12, 03 Paź 2009
ToAr
(prze)Biegły Rewident
(prze)Biegły RewidentDołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 63

Posty: 11254

Powrót do góryWyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Konkursy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.04941 sekund, Zapytań SQL: 14