Jeden dzień, jedna noc, jeden sen... [M]

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Huddy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, to znowu ja, tym razem przychodzę z czymś takim. Krótkie, ale takie wyszło Wink O dawnym, smutnieszym Huddy... pisane kiedyś tam, bo teraz już tylko Happy Huddy jestem w stanie pisać, spojlerowcy wiedzą o czym mówię Very Happy

Jeden dzień, dwie kawy, trzy spotkania, cztery podpisy. Tylko cztery. Jest dopiero południe. Kilka minut w windzie, kilkanaście biegania korytarzami. Godzina na zebraniu. Dwie spędzone nad bilansem. Wbrew wszystkiemu lubiła to.

Jeden dzień, już cztery kawy. Żadnych pacjentów i kilka ciekawych spostrzeżeń. Dochodzi piętnasta. Nadal nic. Lunch z Wilsonem. Kilka minut spędzonych na przegadywaniach z pielęgniarkami, kilka godzin u pacjenta. Oglądał General Hospital. Lubił to.

Dwa przeciwieństwa, dwie skrajności żyjące tuż obok siebie. Nieustannie wpychane sobie w ramiona przez przewrotny i pozbawiony zdrowego rozsądku los. Każde ich spotkanie było ułamkiem sekundy zatrzymanym w czasie. W czasie, w którym nie liczyło się nic więcej.
Kilka minut na cięte riposty. Godziny niesłownej walki. Uniki i podchody. Poddawali się temu bezwiedne.
Gdy on myślał o niej, ona już na niego czekała. Gdy wreszcie przychodził, przybierała maskę obojętności. Takie było ich życie. Takie sobie wybrali.

Jedna noc. Krótka i samotna. Bez czułych słów, delikatnych pieszczot i upragnionej namiętności. Księżyc, gwiazdy i cisza. Wszechogarniająca pustka i ona jedna pośród tej nicości. Bojąc się żyć zabiła swoją duszę.

Jedna noc. Długa, spędzona w towarzystwie Jacka Daniels’a. Bez dotyku delikatnej skóry, miękkich loków i bez smaku tych niesamowitych ust. Twardy niczym skała, pozbawiony uczuć egoista lubił takie życie. Ale, czy on naprawdę taki był…?

Jeden sen. Dwie pary oczu wpatrzone w siebie ze strachem i wielką nadzieją. Trzy kroki. Nieznana dotąd czułość. Ciała pragnące spełnienia. Zapach namiętności. Nagość. Powolne dążenie do celu. Milion myśli i zero słów. Tysiące gestów i jeden cel. Szorstki policzek i aksamitna skóra smakujące się nawzajem. Ogień i woda trawiące się w niekontrolowanym uniesieniu. Tysiące kolorów. Setki tysięcy imulsów nerwowych. Tyle.

Budzi ją wschód słońca. Przez rozgrzane ciało nadal przechodzą dreszcze. Znów o nim śniła. Jak każdej poprzedniej i zapewne następnej nocy dotykał jej drżącego ciała. Jak zwykle oddała się mu całkowicie. Nienawidziała swojej słabości, ale ponad wszystko kochała śnić.

Budzi go dźwięk upadającej butelki. Pustej butelki. Kolejna noc i kolejny sen. Unosząca się wokół woń alkoholu nadal mąci mu w głowie. Po raz kolejny to zrobił. Zatracił się w uczuciu, którego nie chciał i którego tak bardzo się bał. Znów do niego przyszła. Ponętna, seksowna i taka bezbronna. O nic nie pytała i o nic nie prosiła. Zwyczajnie była. Tak było prościej, bezpieczniej, łatwiej.

Była noc, był sen, a potem kolejny dzień.

PostWysłany: Pią 20:55, 27 Sie 2010
lisek_
Stażysta
Stażysta

Pochwał: 17

Powrót do góry

Lisek do Nas wrócił serducho A to zÓe dziecię nie wróóććć dorosły Razz Twisted Evil mwhahaha Very Happy
Więc dla mnie ten tekst był za trudny hahaha. Na prawdę krzywy. Podobały mi sie rozdziały, ale chyba ich nie rozumiem mdleje (tak brawa dla Gusi)
Więc Lisku ja będę Cię molestować do końca, abys wrzucała Twoje Pot(f)wory :* !
A tak na moje gÓpie oko to ładnie napisane Twisted Evil Twisted Evil

„Książki są lustrem: widzisz w nich tylko to co, już masz w sobie.”

PostWysłany: Pią 20:59, 27 Sie 2010
Guśka_
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny

Pochwał: 42

Miasto: Mrągowo
Powrót do góry

Zadziwiające, jak w tak krótkim tekście można zawrzeć tak wiele treści. Uczuć, emocji, pragnień...

Młodzi fikopisarze: czytajcie i uczcie się!

W ogóle to fajny pomysł na fik i bardzo ładnie napisany.

I bardzo podoba mi się ostatnie zdanie.

PostWysłany: Sob 12:51, 28 Sie 2010
orco
Tłumacz

Pochwał: 28

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Huddy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: