Serialowe wpadki
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Dyskusje o odcinkach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Serialowe wpadki

Nie wiem czy zamieszczam ten post w dobrym miejscu,za co z góry przepraszam. Chciałem się podzielić wpadką jaką dostrzegłem w 8 odc pierwszego sezonu. Podczas przeszukiwania mieszkania ucznia, dr Cuddy i dr Wilson rozmawiają. W jednym ujęciu na blacie przed Cuddy siedzi kot,po chwili następuje zmiana ujęcia na Wilsona i z powrotem Cuddy, jednak kota już nie ma. Do końca odcinka kwestia owego kota nie zostaje poruszona. Chyba można to zaliczyć do wpadki:) A serial przedobry, pozdrawiam wszystkich fanówVery Happy

PostWysłany: Sro 18:37, 27 Maj 2009
Skols_20
Student medycyny
Student medycyny

Powrót do góry

Można zrobić oddzielny temat o wpadkach we wszystkich odcinkach.

W tym odcinku, gdzie jest koleś co się boi światła (s5e07) na samym końcu, jak House stoi pod oknem Cuddy, ta robi łyk, a z kubka zwisa sznureczek od herbaty, jest przebitka na House'a a potem na Cuddy, która kończy łyk, a sznureczek od saszetki magicznie znika *poof*

Już pościeliłem!

PostWysłany: Pią 9:41, 29 Maj 2009
Gorm
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny

Pochwał: 7

Powrót do góry

W odcinku z Ukrainką widzącą duchy. gdy cała ekipa idzie wykopać z grobu faceta z podejrzeniem choroby C-J, Amber przynosi kawę i pączki. 13-tka bierze "nową" kawę i od razu przechyla ją tak, jakby tam była resztka na dnie Wink
To w sumie popularny błąd, Chase'owi też się zdaża pić nieistniejącą kawę Wink

PostWysłany: Pon 9:27, 01 Cze 2009
Clover
Student medycyny
Student medycyny

Pochwał: 1

Powrót do góry

omg, wow Clover, w życiu nie dopatrzyłambym sie takiej wpadki ;D xP

w drugiej serii, gdy facet, który robił dach u Cuddy, zachorował na papuzice, którą wyleczono doksycykliną, antybiotykiem o szerokim spektrum, jednak że jest to infekcja podejrzewano o wiele wcześniej, więc wczesniej powinny byc podane te antybiotyki.

poza tym zauważyłam, że często jak robią posiew wyniki są już po dwóch godzinach, co jest niemożliwe Very Happy
no ale chyba na potrzeby serialu, widzow, takie małe niedociągniecia są dopuszczalne moim zdaniem Wink

my soulmate Hambarr :*:* córeczka Nemezis :*
maagdaa&sinaj spółka zóo z.o.o

- In fact, I hate you. - I've never hated anyone more. - Every nerve ending in my body is electrified by hatred. - There is a fiery pit of hate burning inside me, ready to explode. - So it's settled then? - We're settled.

PostWysłany: Sro 22:21, 08 Lip 2009
sinaj
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny

Użytkownik zbanowany
Pochwał: 35
Ostrzeżeń: 1

Miasto: Legnica/Radom
Powrót do góry

w 1x04 jak house robi sekcje noworodka nagrywa, że jest 2 czy tam 4 lutego, następnie mówi pacjentce z "pasożytem", że ma termin w MARCU za 5 miesięcy Smile

PostWysłany: Sob 19:32, 11 Lip 2009
amanda
Student medycyny
Student medycyny

Powrót do góry

Przed chwilą oglądałem ten odcinek. On tam mówi że jest 2 Grudnia. Więc to nie jest błąd.

Jak dla mnie to najbardziej uderzającym błędem jest to że na obrączce Housa w szpitalu pisze że ma urodziny 11 czerwca(tak jak Hugh), a cameron składała mu życzenia w grudniu, lub styczniu. Chyba 5, lub 6 odcinek sezonu pierwszego.

PostWysłany: Pią 11:27, 31 Lip 2009
Aleksander104
Student medycyny
Student medycyny

Powrót do góry

w odcinku "Detox" House uderza się w rękę tłuczkiem z moździerza. Kiedy najpierw puka nim o stół, widać, że jest metalowy i ciężki. Gdy następnie uderza nim w rękę widać jak kulka na dole tłuczka się odkształca, jak gumowa Smile

Już pościeliłem!

PostWysłany: Sro 17:13, 19 Sie 2009
Gorm
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny

Pochwał: 7

Powrót do góry

5 sezon (przypadek z głuchym boxerem), house podbija do niego z radiem i tańczy przy okazji nie używając laski(czyli niby nic mu nie jest nogą).

oszukałeś mnie raz, wstydź sięwykrzyknik!, ale jak oszukałeś mnie 2 razy to ja się powinienem wstydzić

PostWysłany: Sro 21:04, 26 Sie 2009
P.Eysmont
Student medycyny
Student medycyny

Ostrzeżeń: 1

Miasto: warszawa
Powrót do góry

W jednym z odcinków u Roz, która przeszła na chasydyzm zdiagnozowano "wędrującą nerkę". Tyle, że oprócz tego na samym początku odcinka Roz łamie nogę, a już do końca filmu nie ma jej nawet unieruchomionej...

Każdy ma w sobie własnego House'a

PostWysłany: Wto 9:48, 01 Wrz 2009
Andrew MD
Student medycyny
Student medycyny

Powrót do góry

Amanda- zauważyłam to właśnie Very Happy
Nie wiem czy to właściwie błąd. W odcinku gdzie przychodzi babka pracująca w domu starców, w którym "zabija kot". W przychodni ma atak padaczki i Cuddy zamiast ją przewrócić na plecy i podtrzymać głowę, kuca, trzyma ją tak, że wygląda jakby ją chciała wbić do tej podłogi i gada z House'm xD

lecz widać można żyć bez powietrza!"

PostWysłany: Sob 14:22, 07 Lis 2009
Immortal
Toksykolog
Toksykolog

Powrót do góry

wielokrotną wpadką w Housie i innych serialach medycznych jest to, że przed operacją po umyciu rąk lekarze je opuszczają, zamiast trzymać do góry

PostWysłany: Sob 23:09, 21 Lis 2009
gilgalad101
Student medycyny
Student medycyny

Powrót do góry

serio?
nie zauważyłam tego w żadnym odcinku

PostWysłany: Nie 2:28, 22 Lis 2009
orco
Tłumacz

Pochwał: 28

Powrót do góry

też tego nie widziałem, do czasu gdy sam byłem przy zabiegu

PostWysłany: Pią 15:21, 27 Lis 2009
gilgalad101
Student medycyny
Student medycyny

Powrót do góry

gilgalad101 napisał:
też tego nie widziałem, do czasu gdy sam byłem przy zabiegu
Chyba się nie rozumiemy. Chodzi mi o to, że nie kojarzę żadnego odcinka z taką wpadką. Sprecyzuj, w którym wg Ciebie odcinku nie podnosili rąk między myciem a wejściem na salę.

I zdefiniuj swoją płeć, bo kobiety używające słów takich jak "widziałem" czy "byłem" sprawiają, że czuję się trochę zdezorientowana.

PostWysłany: Pią 15:32, 27 Lis 2009
orco
Tłumacz

Pochwał: 28

Powrót do góry

Damned If you Do – House bada zakonnicę, której zatrzymało się serce. W jednym kadrze zakłada stetoskop na uszy i osłuchuje klatkę piersiową, a w następnym dalej ją osłuchuje, tyle że ze stetoskopem na szyi Very Happy Śmiesznie to wygląda hahaha

Acceptance - Po raz kolejny sprawdza się słynne ewribady lajs - Kiedy House chce zrobić rezonans na facecie z celi śmierci mówi mu, że maszyna wyciągnie drobiny metalu przez skórę- więc siłą rzeczy, badanie będzie niezwykle bolesne. W rzeczywistości jedyną rzeczą, która mogłaby się zdarzyć to lekkie swędzenie lub podrażnienie skóry Shocked

All In- U Iana dochodzi do zatrzymania oddechu. Foreman usuwa poduszkę spod głowy chłopca, ale po upływie 3 sekund poduszka w cudowny sposób materializuje się i znów jest na łóżku .

Forever – Forman napina wszelkie dostępne mięśnie próbując otworzyć torebkę z kawą. House, wyręcza go rozrywając całą górę opakowania zębami. W kolejnym ujęciu widać, że paczka nie jest rozerwana na górze, tylko ma obcięty róg
Mad

So, darling, if you smell Something burning, it's my heart.

PostWysłany: Pią 19:34, 27 Lis 2009
JigSaw
Diabetolog
Diabetolog

Pochwał: 30

Miasto: Miasto Grzechu
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Dyskusje o odcinkach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: