Dr Lisa Cuddy
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Postacie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dr Lisa Cuddy

Zajmowane stanowisko: dziekan medycyny, główna administratorka Princeton-Plainsboro Teaching Hospital i... szefowa najbardziej nieokrzesanego lekarza pod słońcem: tytułowego House’a.

Serialowa dr Cuddy specjalizuje się w endokrynologii, jednak z racji zajmowanego stanowiska niewiele czasu poświęca praktyce medycznej – jej praca ogranicza się często do podejmowania ekstremalnie trudnych decyzji moralnych i etycznych, mających na celu dobro pacjentów.
Lisa chciała być lekarzem odkąd skończyła 12 lat. W wieku 25 lat ukończyła medycynę na University of Michigan z drugą lokatą. Siedem lat później została drugim najmłodszym w historii dziekanem medycyny i pierwszą kobietą na tymże stanowisku. W czasie studiów poznała też Gregory’ego House’a [„prawdziwą legendę” uczelni], którego postanowiła zatrudnić po objęciu swej posady. Powody, jakimi się kierowała nie zostały jednak do końca wyjaśnione - co prawda, Cuddy wielokrotnie wspominała o tym, że House jest wybitnym diagnostykiem, jednakże zdarzyło jej się również napomknąć, iż w przeszłości łączyło ich „coś więcej”.

Ostatnio zmieniony przez rocket queen dnia Pon 20:57, 22 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy

PostWysłany: Pią 23:55, 19 Gru 2008
rocket queen
Pumbiasta Burleska

Pochwał: 57

Powrót do góry

"Entertainment Weekly:

Naomi: Lisa Edelstein miała w odcinku “Joy” w Housie śliczną szarą bluzkę, niestety nigdzie nie potrafię takiej znaleźć.

W co ubiera się Lisa Cuddy?

Wiemy już, że Diabeł ubiera się u Prady .. tak samo jak szefowa House’a!

Cathy Crandall, stylistyka, która wybiera stroje dla Lisy Cuddy (Lisa Edelstein) w Housie mówi, że Cuddy najczęściej nosi ubrania luksusowych włoskich marek, takich jak Gucci czy Dolce & Gabbana, ponieważ te stroje najlepiej podkreślają jej kształty.

Antracytowy wełniany sweterek z Joy to Prada. Kosztuje 623$ i można go nabyć tutaj."

Zródło: http://housemd.net76.net/?p=201

PostWysłany: Nie 21:44, 21 Gru 2008
T.
Mecenas Timon
Mecenas Timon

Pochwał: 37

Powrót do góry

hmm żebym ja tylko miałam dostęp do takich ciuchów! Jestem wielką fanką stylu Cuddy. To dla mnie ideał kobiety sukcesu Razz

PostWysłany: Nie 21:47, 21 Gru 2008
Madlen
Onkolog
Onkolog

Pochwał: 4

Powrót do góry

Ok, żeby nie było, że kobiety potrafią rozmawiać tylko o ciuchach! Wink

Cuddy to moja ulubiona postać z serialu! Kobieta jest po prostu obłędna! O-BŁę-DNA! Very Happy Nie dość, że jest bystra, inteligentna, piękna, to jeszcze ma niesamowite poczucie humoru i... potrafi okiełznać rzekomo nieokiełznanego House'a. Ich potyczki słowne, żarty, czy walki na miny autentycznie mnie rozbrajają i doprowadzają do napadów mega śmiechu (potocznie zwanych "głupawką" Wink) Gdyby miała wymienić ulubione teksty, czy wypisać ulubione sceny... musiałabym założyć osobny wątek (albo najlepiej wydać książkę!)

PostWysłany: Nie 12:52, 28 Gru 2008
rocket queen
Pumbiasta Burleska

Powrót do góry

rocket queen proponuję żebyś wydała książkę! Bo ja bardzo chętnie ją pochłonę!

PostWysłany: Nie 13:33, 28 Gru 2008
Madlen
Onkolog
Onkolog

Powrót do góry

Tak, Madlen - taka książka byłaby panaceum na całe zło tego świata! Mr. Green Koniecznie musiałaby to być tzw. wersja kieszonkowa, żeby móc ją zawsze nosić ze sobą.

Taka "próbka" - rozmowa Cuddy z Wilsonem z 5x07 hahaha

Cytat:
- I've always had some feelings for you.
- Are you saying you want to date me?
(...)
- Let's have dinner tomorrow night. Or maybe it would be better if we just had sex. In front of House's office. I mean, I don's want to take any chances. I assume the point of this is to make him jealous and make him realize that he does want a relationship with me?
- Yes. You think it'll work?
- You are an idiot!

PostWysłany: Nie 13:42, 28 Gru 2008
rocket queen
Pumbiasta Burleska

Powrót do góry

ten dialog to cała Cuddy.
To był mój faworyt do Gregorków, z ciężkim sercem sie z niego wycofałam.

Jak juz napiszesz te ksiazke - to podeślij proszę

FUS - Frakcja Uaktywnionych Seksoholików

PostWysłany: Nie 13:46, 28 Gru 2008
Lupus
Kot Domowy

Pochwał: 5

Powrót do góry

Przytoczyłaś idealny fragment i później ten cudowny całus!wykrzyknik

PostWysłany: Nie 13:48, 28 Gru 2008
Madlen
Onkolog
Onkolog

Powrót do góry

Co do Gregorków, to naprawdę trudno było wybrać ten jeden-absolutnie-najlepszy tekst, bo każdy rozbawił mnie do łez (no, może prawie każdy... pierwszy na pewno nie).

Co do potyczek słownych Cuddy i House'a, to uwielbiam tekst z 3x04 i 2x22! Cuddy miażdży Grega Twisted Evil

Cytat:
House: After that look, I'm feeling frisky. Looks like you're up.
Cuddy: I'm ovulating. Let's go.

Cytat:
House: You don't have cancer.
Cuddy: You don't have dwarfism.

PostWysłany: Nie 14:04, 28 Gru 2008
rocket queen
Pumbiasta Burleska

Powrót do góry

Mała powtórka z rozrywki Laughing
Dziś obejrzałam 4x01 i 4x02 i nie mogłam się powstrzymać Very Happy

Proszę zwrócić uwagę jak wspaniale zostały wyeksponowane wdzieki
panny L. Cool

ii uwaga mój faworyt!!:

PostWysłany: Pon 1:30, 29 Gru 2008
Madlen
Onkolog
Onkolog

Powrót do góry

Madlen... zabiłaś mnie tym opisem, umieszczonym pod pierwszym zdjęciem! hahaha

Nie wiem, czy to tylko moje odczucie, ale na początku 4 serii, serialowa Cuddy jest tak maksymalnie wyluzowana, jak nigdy wcześniej, ani nigdy później. Pewnie dlatego, że stare kaczuszki odfrunęły w siną dal, nowe nie zostały jeszcze wybrane... Była praktycznie tylko ona i House Very Happy

BTW, Lisa prezentuje się zjawiskowo w tej białej bluzce i czarnej sukience! Po prostu cud & miód! Na fotce poniżej zostały idealnie wyeksponowane jej megazgrabne nogi Very Happy

PostWysłany: Pon 1:39, 29 Gru 2008
rocket queen
Pumbiasta Burleska

Powrót do góry

Może ja jestem dziwna i wyuzdana, ale ja uważam, że Lise świetnie ubieraja... Pokazuja dokładnie tyle ile potrzeba i gdzie trzeba. Dzieki takim a nie innym ubraniom jest szalenie kobieca -bo jak sie ma co eksponować, to trzeba właśnie to robic, a nie ukrywać za workiem na kartofle pozłacanym złota nitką. Lisa Cuddy jest esencja kobiety sukcesu zawodowego -i tak właśnie zawsze się prezentuje Smile Niektórzy twierdzą, że pokazuje za duzo, za obcisłe, za... itp. jak dla mnie jest dokładnie tak jak powinno byc -to podkresla charakter postaci Smile

PostWysłany: Pon 10:11, 29 Gru 2008
T.
Mecenas Timon
Mecenas Timon

Pochwał: 37

Powrót do góry

T. napisał:
Może ja jestem dziwna i wyuzdana, ale ja uważam, że Lise świetnie ubieraja... Pokazuja dokładnie tyle ile potrzeba i gdzie trzeba. Dzieki takim a nie innym ubraniom jest szalenie kobieca -bo jak sie ma co eksponować, to trzeba właśnie to robic, a nie ukrywać za workiem na kartofle pozłacanym złota nitką. Lisa Cuddy jest esencja kobiety sukcesu zawodowego -i tak właśnie zawsze się prezentuje Smile Niektórzy twierdzą, że pokazuje za duzo, za obcisłe, za... itp. jak dla mnie jest dokładnie tak jak powinno byc -to podkresla charakter postaci Smile

no to ci niektórzy bardzo źle, źle myślą Very Happy
A ja w 100% zgadzam się z Twoimi przemyśleniami Smile

PostWysłany: Pon 12:12, 29 Gru 2008
Madlen
Onkolog
Onkolog

Powrót do góry

Mieć fantastyczną figurę i pakować się w tzw. worki na kartofle - zachowanie godne potępienia i wołające o pomstę do nieba! Wink

BTW, na YT aż roi się od filmików w stylu "Lisa Cuddy in white blouse", "Lisa Edelstein - Low cut blouse", czy "Lisa Edelstein - Slightly Open Shirt"... Innych tytułów nie będę przytaczać, bo mnie oskarżycie o demoralizację Very Happy

Ostatnio zmieniony przez rocket queen dnia Sro 18:50, 14 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Pon 12:47, 29 Gru 2008
rocket queen
Pumbiasta Burleska

Powrót do góry

moim Cuddy ubierają świetnie, podkreślają jej kobiecość i dobrze, jest piękna, zgrabna to w takich rzeczach świetnie wygląda Very Happy

Moje siostrzyczki Nemezis i Sevir i nasza mamuta Maagda
Mój prywatny, jedyny i niezastąpiony kaloryferek Alan
Moja prywatna pisarka zÓych dobranocek, po których nikt nie zaśnie - Guśka

PostWysłany: Sro 17:52, 14 Sty 2009
nimfka
Nietoperek
Nietoperek

Pochwał: 30

Miasto: HouseLand
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Postacie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Skocz do: