Huddy (House + Cuddy)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 5, 6, 7 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Shippers
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

T., jesteś niezastąpiona Very Happy

Cytat:
To apetyty były mocno wyostrzone.

Masz rację, wszyscy się spodziewali i nadal spodziewają (chociaż po tym odcinku...) jeszcze czegoś "więcej" z ich strony. Jestem ciekawa jak te sprawy zostaną rozwiązane w 6. sezonie Wink

Następny sezon będzie nasz! Nawet "Marian" nam nie przeszkodzi! Mr. Green
Gusia - moja Bratnia Dusza Wink Danielek18 - mój młodszy, zÓy i ironiczny brat Mr. Green

PostWysłany: Wto 17:04, 12 Maj 2009
zaneta94
Grzanka
Grzanka

Pochwał: 30

Miasto: Dziura zabita dechami :P
Powrót do góry

Zgadzam się z T. . Jeszcze przed nami 2 sezony ! Wszystko może się zdarzyć.
Oczywiście mocno dobiło mnie to,że nie było żadnego

Spojler:

Huddy seksu

Strasznie,ale to strasznie ! Ale myślę, że po tym wszystkim co wydarzyło się w życiu House'a , to wszystko zmieni się na lepsze. Że tym bardziej coś między Cuddy, a Housem zakwitnie .
Ja nie tracę nadzieji , Hudzinki głowa do góry !

PostWysłany: Wto 17:39, 12 Maj 2009
ann
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny

Pochwał: 49

Powrót do góry

Boże T. gdyby nie ty to ja bym chyba w depresje popadła.
To że apetyty były wyostrzone to prawda, to że będą kolejne odcinki, też prawda, ale żeby nam coś TAKIEGO zrobić Confused wszystkie najbardziej zÓe huddy momenty są albo halucynacjami, albo fantazjami House'a Evil or Very Mad Mam nadzieje że w 6 sezonie dadzą nam ,,coś więcej" chociaż po ostatnim odcinku
zaczynam podchodzić do tego wszystkiego z coraz mniejszym optymizmem Confused Mam nadzieje że na samym końcu, choćbym miała na to czekać następne 2 sezony, sprawy się ułożą i będzie PRAWDZIWY HuS i w ogóle huddy Very Happy

Moje siostrzyczki Nemezis i Sevir i nasza mamuta Maagda
Mój prywatny, jedyny i niezastąpiony kaloryferek Alan
Moja prywatna pisarka zÓych dobranocek, po których nikt nie zaśnie - Guśka

PostWysłany: Wto 17:57, 12 Maj 2009
nimfka
Nietoperek
Nietoperek

Pochwał: 30

Miasto: HouseLand
Powrót do góry

A ja jestem zachwycona Huddy w 24. odcinku! Przecież House praktycznie przyznał Wilsonowi,że kocha Cuddy,że chce z nią być, że nie wie, co zrobić.
Dla mnie to O WIELE więcej niż jednorazowy HuS! Poza tym - co się odwlecze, to nie uciecze.
Przewiduję,że jak House wróci po odwyku, to 6.sezon też będzie Huddzinkowy Smile I od nowa będziemy przeżywać HuKowe radości, a może i HuS Smile A gdyby HuS wydarzył się naprawdę już w odcinku 5x23 już całą radość z "pierwszego HuSa" mielibyśmy za sobą ;D

PostWysłany: Wto 22:29, 12 Maj 2009
Katia
Patomorfolog
Patomorfolog

Pochwał: 12

Miasto: Warszawa
Powrót do góry

a moze mi ktoś wyjaśnić dlaczego House znalazł rano Cuddy szminke? czy to była halucynacja?

Znalazłam siostrę- sylrich my sis forever :*

"When the land slides and when the planet dies, that's when I come back to you"

PostWysłany: Sro 8:33, 13 Maj 2009
kasia2820
Reumatolog
Reumatolog

Pochwał: 3

Powrót do góry

Tak. Tak naprawdę on znalazł pudełko Vicodinu - jego umysł "przerobił" go na szminkę. Za każdym razem, kiedy na nią patrzył, czy bawił się nią - tak naprawdę trzymał Vicodin. I ŁYKAŁ (!) Vicodin. Wcale nie przeszedł detoksu.
A ślad szminki na jego policzku też był urojony. Potem jest pokazane, że w lustrze odbija się House bez tej szminki.

A poza tym - powiem Wam,że jestem z siebie dumna. Domyśliłam się "co jest nie tak z tym kubkiem", zanim House na to wpadł Smile

PostWysłany: Sro 8:39, 13 Maj 2009
Katia
Patomorfolog
Patomorfolog

Powrót do góry

Co jeszcze oprócz tej szminki,HuS'a i odwyku było halucynacją?
Bo już się w tym pogubiłam.

PostWysłany: Sro 16:10, 13 Maj 2009
martusia14
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny

Miasto: Toruń
Powrót do góry

W sumie to chyba wszystko wymieniłaś, cały 24 odcinek kręci się głównie wokół szminki i "nocnego detoksu". Szkoda, że House okazał jakieś cieplejsze uczucia do Cuddy tylko dlatego, że był naćpany. Ale może nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło... Cool

PostWysłany: Czw 16:21, 14 Maj 2009
morgana
Student medycyny
Student medycyny

Powrót do góry

martusia - w odcinku 5x23 House mówi o Cuddy, żeby szła się opiekować swoim bachorem, bo dzięki temu ma o sobie wysokie mniemanie. Cuddy mu odpowiada: "chrzań się". Chce wyjść, ale House ją zatrzymuje, prosząc o pomoc w detoksie. Później jest cały detoks w domu House'a i HuS.
W RZECZYWISTOŚCI po powiedzeniu "chrzań się" Cuddy WYSZŁA i poszła sobie, House się do niej nie odezwał i nie zatrzymał jej. W domu był sam. Cały detoks i HuS to była halucynacja.
Dodatkowo w odcinku 5x245 halucynacją jest szminka i jej odcisk rano na policzku House'a.
Poza tym wszystko jest już prawdą - np. House mówi Wilsonowi,że spał z Cuddy, bo naprawdę jest przekonany,że tak było. Myśli,że Cuddy jest na niego zła z powodu wspólnej nocy - tymczasem ona jest zła z powodu "bachora" i tego, co House powiedział przed jej odejściem.

PostWysłany: Czw 21:31, 14 Maj 2009
Katia
Patomorfolog
Patomorfolog

Powrót do góry

Trzeba przyznać, że to co teraz się dzieje między House'm i Cuddy to prawdziwe Huddy z krwi i kości. Oboje są niezwykle silnymi charakterami. Najpierw zgryźliwości w pierwszych sezonach [naprawdę myślałam na początku, że siebie nie cierpią], póżniej rozkręcenie na maxxa i w końcu 'upragniony sen' w 5 sezonie.
Zawsze ich coś do siebie ciągło, chociaż trudno było to rozszyfrować dla mnie hilson'owej dziewczyny Mr. Green Mr. Green.

PostWysłany: Sob 19:43, 23 Maj 2009
chocolate
Designer Miesiąca
Designer Miesiąca

Pochwał: 7

Powrót do góry

ale to jest troche dziwne. kiedy house powiedział do cuddy że chce to robić zawsze (całowac tam chyba było) to zaczeli się.. ekhem.. całowąc namiętniej Very Happy to wszystko było po nocnym detoksie. po tym huddy sex house budzi się i idzie do łazienki (czy oni robili to od rana do następnego dnia?) .jak idzie do szpitala to nie ma spóźnienia.. może siemyle

PostWysłany: Sob 21:51, 23 Maj 2009
piotreksow
Student medycyny
Student medycyny

Powrót do góry

tpiotreksowpiotreksow to były halucynacje jak wiesz a house juz zdał sobie sprawe ze od dawna coś do niej czuje

PostWysłany: Nie 14:30, 24 Maj 2009
janeczka85
Stomatolog
Stomatolog

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

Powrót do góry

nareszcie wiem co było halucynacją szkoda że nie było "Huddy" ale może w szóstym sezonie

houselove kliknij, jeśli jesteś fanem serialu Bones

PostWysłany: Sro 21:18, 27 Maj 2009
poprostuxzjawa
Reumatolog
Reumatolog

Pochwał: 39

Miasto: Młodocin
Powrót do góry

Ja uwazam ,ze teraz jak juz House wie ,ze czuje do Cuddy cos wiecej "Huddy" rozwinie sie w kolejnym sezonie. Very Happy

PostWysłany: Czw 9:27, 28 Maj 2009
Betti
Chirurg dziecięcy
Chirurg dziecięcy

Pochwał: 13

Powrót do góry

Wielbić ich to mało xD Są fantastyczni, fascynujący i - są cholernie słuszni. Prawdziwi. House to wieczny chłopiec, niby wypełniający zdanie: "Faceci dojrzewają do 7. roku życia, potem tylko rosną" (Wybaczcie, chłopcy Razz), a jednak, nie tak zupełnie do końca. Cuddy zaś... Podziwiam jej cierpliwość, a równocześnie pod pewnymi względami niewiele się od Housa różni: oboje są samotnymi i zagubionymi ludźmi, jedyna różnica, że House stara się udowodnić, że ma to w głębokim poważaniu. To będzie trudne uczucie, ale sądzę, że najsilniejsze, najbardziej pociągające i w ogóle, nie mogę się doczekać, bo nie wierzę, że może być inne wyjście, oni muszą być razem i koniec, i kwestią ruchomą jest tylko - kiedy xD

PostWysłany: Nie 11:35, 31 Maj 2009
Domena
Student medycyny
Student medycyny

Miasto: na Śląsku
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Shippers Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 5, 6, 7 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37  Następny
Strona 6 z 37

Skocz do: