Rozmowy w t(ł)oku #14
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 623, 624, 625 ... 627, 628, 629, 630, 631, 632, 633, 634, 635, 636  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Ostry Dyżur
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co do fryzur Bones to ona w przeciwieństwie do np Cuddy, dzięki której fryzurze rozpoznaję jaki to sezon :lol:, praktycznie w ogóle fryzury nie zmieniała, w 5 sezonie zaczęła częściej nosić rozpuszczone włosy, co mi się bardzo podobało.
Jeśli chodzi o nową fryzurę, to sama nie wiem, są zdjęcia na których wygląda cudownie, a są zdjęcia i scene na których tak sobie, myślę, że ocenię dopiero po odcinku :P
Co do spoilerów to Marguerite

Spojler:

ja do Bones czytam i oglądam wszystkie inf i spoilery, co do naszego kochanego doktorka to zostałam do obejrzenia jednego proma zmuszona, a drugiego podstępem przechytrzona, więc w sumie wszystkie Huddy spoilerowe sceny chcąc nie chcąc widziałam, no i cóż... są cudne, w sumie to na co wszyscy prawie czekali 6 lat się spełnia, ale nadal mam zamiar twardo nie oglądać najnowszego sezonu, choć z dnia na dzień jest na to coraz mniejsza szansa, bo jak się wie, że nawet jak się nie obejrzy to zÓe koleżanki na forum - Nem, Jeanne, Gusia plus w szkole Doma i Sevir streszczą ci wszystko sekunda po sekundzie to nie wiem czy nie lepiej obejrzeć samemu, tylko jak zacznę to już nie przestanę i co tydzień będę oglądała, a ja nie chcę patrzeć jak oni spieprzą to co po tylu latach zrobili :roll:



Sory, że tak zagmatwanie piszę, to ta godzina :roll:



_________________


Moje siostrzyczki Nemezis i Sevir i nasza mamuta Maagda
Mój prywatny, jedyny i niezastąpiony kaloryferek Alan
Moja prywatna pisarka zÓych dobranocek, po których nikt nie zaśnie - Guśka

PostWysłany: Wto 23:43, 14 Wrz 2010
nimfka
Nietoperek
Nietoperek



Dołączył: 13 Sty 2009
Pochwał: 30

Posty: 11393

Miasto: HouseLand
Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Shitzune napisał:
Ale jest duży plus oglądania tego serialu - od samego patrzenia na tropikalną wyspę robi mi się cieplej

Nie rozumiem czemu jest wam tak zimno :P U mnie jest teraz na termometrze w mieszkaniu 22 stopnie i dla mnie to optymalna temperatura, może niebo mogłoby być bardziej bezchmurne, ale prawde powiedziawszy to czuje sie teraz o wiele lepiej niż w lipcu i przez większość sierpnia, kiedy miałem na termometrze ponad 30 stopni i przez większość dnia miałem włączony wentylator, to była masakra...



PostWysłany: Wto 23:47, 14 Wrz 2010
sajmon
Stażysta
Stażysta



Dołączył: 29 Sie 2010

Posty: 111

Miasto: Warszawa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobra kochani zasiedziałam się, miałam iść spać przeszło pół godz temu :roll:
Dobrej nocy i do napisania :*



_________________


Moje siostrzyczki Nemezis i Sevir i nasza mamuta Maagda
Mój prywatny, jedyny i niezastąpiony kaloryferek Alan
Moja prywatna pisarka zÓych dobranocek, po których nikt nie zaśnie - Guśka

PostWysłany: Sro 0:12, 15 Wrz 2010
nimfka
Nietoperek
Nietoperek



Dołączył: 13 Sty 2009
Pochwał: 30

Posty: 11393

Miasto: HouseLand
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sajmon napisał:
U mnie jest teraz na termometrze w mieszkaniu 22 stopnie

Gdyby u mnie w domu też była taka temperatura, to nie miałabym nic przeciwko, niemniej jednak mój pokój jest jedynym nieodnowionym i okrutnie nieszczelnym pomieszczeniem... I przez to czasami temperatura w nim jest niewiele wyższa niż na zewnątrz.

Ech, oglądam ostatni odcinek, bo nie wytrzymam do jutra. Pewnie się rozczaruję, ale co tam, oby mi tylko męża nie zabili. ;)



_________________

In 30 years, kids as young as 6 or 7 will be sitting in classrooms hearing that women didn’t always have the rights to their own bodies and how boys couldn’t marry boys and girls couldn’t marry girls and they’re going to be as confused and disturbed as when we first learned about slavery and Black Codes.

PostWysłany: Sro 0:17, 15 Wrz 2010
Shitzune
Katalizator Zbereźności



Dołączył: 07 Kwi 2009
Pochwał: 47

Posty: 10576

Miasto: Graffignano
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miło mi widzieć, że impreza z okazji otwarcia nowego RwT mnie nie ominęła ;) A przy okazji - dzień dobry :D



_________________
Cudny Óbiór od siostry!
maybe_55 i nigide, mHroczne rodzeństwo! ;) Nettie, kuzynka któregoś tam stopnia! :]

PostWysłany: Sro 10:01, 15 Wrz 2010
BluePoliceBox
Kardiochirurg
Kardiochirurg



Dołączył: 14 Lip 2009
Pochwał: 6

Posty: 3274

Miasto: Wieliczka
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej agawa5. Dzień dobry nie mówię, bo czuję, że nie będzie za dobry :oops: Od wczoraj mam paskudną migrenę, nie spałam przez to całą noc, teraz ledwo funkcjonuję. Czekam, aż wybije upragniona 16:30 i będę mogła pójść do domku. Rozkłada mnie jakieś cholerstwo zwnae przeziębieniem czy inną grypą. Zimno mi i niedobrze. Ale koniec marudzenia. Zabieram się do roboty.



PostWysłany: Sro 10:11, 15 Wrz 2010
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Al, przykro mi to słyszeć... I pytanie - jest tutaj ktoś? 13 stron do końca tej edycji, powinien być ruch jak na wieczorze kawalerskim Chase'a! :]



_________________
Cudny Óbiór od siostry!
maybe_55 i nigide, mHroczne rodzeństwo! ;) Nettie, kuzynka któregoś tam stopnia! :]

PostWysłany: Sro 13:29, 15 Wrz 2010
BluePoliceBox
Kardiochirurg
Kardiochirurg



Dołączył: 14 Lip 2009
Pochwał: 6

Posty: 3274

Miasto: Wieliczka
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Otóż nie dzieje się nic, nie ma żadnej duszy.
Nigdy wcześniej nie modliłam się tak, żeby moja szefowa już wróciła. Chciałabym już pójść do domu, bo mało, że i tak nie ma tu ze mnie pożytku, to jeszcze ja się morduję. Mama krzyczy na mnie przez telefon, więc już wolę wrócić do domu, niech mi wygarnie wszystko w twarz, bo tak to robi na raty od wczorajszego popołudnia. Kopie leżącego, bo jest zdania, że tylko to mnie sprowadzi do pionu. Masakra, ręce opadają. A mi w tym stanie jest wszystko jedno, kto i co do mnie i o mnie. Nie mam siły myśleć, co dopiero się bronić. :roll:

Dodano 6 minut temu:

Właśnie sobie uświadomiłam, że zakochałam się w tym kawałku uda Lisy z mojego bannerka. Wprost oczu nie mogę oderwać. :P



PostWysłany: Sro 13:41, 15 Wrz 2010
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

alhambra napisał:
Właśnie sobie uświadomiłam, że zakochałam się w tym kawałku uda Lisy z mojego bannerka. Wprost oczu nie mogę oderwać

Kto by się nie zakochał :mrgreen:



_________________
Cudny Óbiór od siostry!
maybe_55 i nigide, mHroczne rodzeństwo! ;) Nettie, kuzynka któregoś tam stopnia! :]

PostWysłany: Sro 13:42, 15 Wrz 2010
BluePoliceBox
Kardiochirurg
Kardiochirurg



Dołączył: 14 Lip 2009
Pochwał: 6

Posty: 3274

Miasto: Wieliczka
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

agawa5, ale ten motyw z Twojego bannerka rozwala mnie od pierwszego momentu, kiedy zobaczyłam spojler :mrgreen: (mam na myśli rękę Hugh na tyłku Liska) :wink:



PostWysłany: Sro 13:43, 15 Wrz 2010
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ale ten motyw z Twojego bannerka rozwala mnie od pierwszego momentu, kiedy zobaczyłam spojler

Mnie też :) I maybe prawdopodobnie także, bo inaczej nie byłoby tego ubranka :D



_________________
Cudny Óbiór od siostry!
maybe_55 i nigide, mHroczne rodzeństwo! ;) Nettie, kuzynka któregoś tam stopnia! :]

PostWysłany: Sro 13:47, 15 Wrz 2010
BluePoliceBox
Kardiochirurg
Kardiochirurg



Dołączył: 14 Lip 2009
Pochwał: 6

Posty: 3274

Miasto: Wieliczka
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zupełnie nie wiem, dlaczego, ale rajcuje mnie dużo bardziej niż słoziutkie mizianie i całowanie. Lubię tę bezczelność doktorka i totalny brak taktu. :mrgreen:



PostWysłany: Sro 13:50, 15 Wrz 2010
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jest tu ktoś? Zagoncie mnie do nauki, please :?



_________________
Wyznaję Chaseronizm totalny :D
Każda Hambarr chaseronowa na pizzę zawsze gotowa
Ależ owszem, zgadza się – ona w schowku kryje się!
- by Chasper:*
Sinaj - my sweet soulmate :*:*
Moja zÓa maagdaa umilająca mi chwile w schowku :twisted: złota lista
Johnny, johnny, john--> http://johnnydepp.blox.pl/html

PostWysłany: Sro 13:51, 15 Wrz 2010
Hambarr
Psychiatra
Psychiatra



Dołączył: 30 Lip 2009
Pochwał: 30

Posty: 3852

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hambarr, dobra, ja Cię zagonię do nauki, a Ty mnie teleportujesz do domu, ok? :]



PostWysłany: Sro 13:52, 15 Wrz 2010
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

alhambra napisał:
Lubię tę bezczelność doktorka i totalny brak taktu.

No przecież za to go tak wielbimy!
Cytat:
Zagoncie mnie do nauki, please

Hambarr! Co ty robisz na forum?! I to jeszcze w Rozmowach w T(ł)oku?!?! Do książek! :mrgreen:



_________________
Cudny Óbiór od siostry!
maybe_55 i nigide, mHroczne rodzeństwo! ;) Nettie, kuzynka któregoś tam stopnia! :]

PostWysłany: Sro 13:54, 15 Wrz 2010
BluePoliceBox
Kardiochirurg
Kardiochirurg



Dołączył: 14 Lip 2009
Pochwał: 6

Posty: 3274

Miasto: Wieliczka
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Ostry Dyżur Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 623, 624, 625 ... 627, 628, 629, 630, 631, 632, 633, 634, 635, 636  Następny
Strona 624 z 636

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.77794 sekund, Zapytań SQL: 14