Rozmowy w t(ł)oku #2
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 1145, 1146, 1147 ... 1374, 1375, 1376, 1377, 1378, 1379, 1380, 1381, 1382, 1383  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Ostry Dyżur
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobranoc!
No to co, Raz3r - znowu sami zostajemy :P.



PostWysłany: Czw 0:49, 16 Lip 2009
Kalpana
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 23 Maj 2009
Pochwał: 22

Posty: 4292

Miasto: Mława
Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Branoc, branoc :)
Kalpana na to wygląda :D Obejrzałem wszystkie odcinki Wyspy Harpera dzisiaj :D I wracając do naszej rozmowy, to powinni tak aktorów z Mody na Sukces wpuścić xD o wiele szybciej by się skończyła :) (ale znając reżysera, to koleś przez 2 odcinki by upadał, następne 4 by go zabijali)



_________________

Kremówka, my sweet sister:* ~Forumowa Mapka Użytkowników~

PostWysłany: Czw 0:53, 16 Lip 2009
Raz3r




Dołączył: 24 Cze 2009
Pochwał: 36

Posty: 5711

Miasto: LbŃ
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proszę nie rozśmieszaj mnie, bo już sobie to wyobrażać zaczęłam xD. Ja dzisiaj zaczęłam drugą serię Ashes to Ashes, ale utknęłam na 2 odcinku, zaczęłam robić 1000 rzeczy na raz i stwierdziłam, że chyba jednak na forum posiedzę - nie chcę, aby mnie ciekawe rozmowy ominęły, a serial zawsze dokończyć mogę :P.



PostWysłany: Czw 1:01, 16 Lip 2009
Kalpana
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 23 Maj 2009
Pochwał: 22

Posty: 4292

Miasto: Mława
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A co to jest za serial, bo nie kojarzę?



_________________

Kremówka, my sweet sister:* ~Forumowa Mapka Użytkowników~

PostWysłany: Czw 1:07, 16 Lip 2009
Raz3r




Dołączył: 24 Cze 2009
Pochwał: 36

Posty: 5711

Miasto: LbŃ
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm... no to akurat jest spin off serialu, o którym wczoraj Ci wspominałam w naszej rozmowie - Life on Mars (jeden z moich ulubionych brytyjskich seriali) :). Ogólnie Life on Mars jest lepsze, ale obydwa seriale mają w sobie świetny klimat i genialną muzykę :D. Jest to takie pomieszanie s-f z dramatem policyjnym.
W Life on Mars policjant z roku 2006 (z tego co dobrze pamiętam) w wyniku wypadku przenosi się do roku 1973. Nie ma pojęcia co się stało, czy naprawdę przeniósł się w czasie, czy może nie żyje, jest w śpiączce itd. Na miejscu okazuje się, że tu również jest policjantem, został właśnie przeniesiony do Manchesteru i ma pracować pod dosyć... agresywnym szefem (już na powitanie dostaje od niego niezłe lanie), którego z czasem próbuje temperować. Metody śledztw w latach 70. są bardzo brutalne, agresywne, ale i zacofane - Sam Tyler (bo tak nazywa się główny bohater) próbuje podpowiadać i wprowadzać jakieś nowe rozwiązania (w wieku XXI już powszechnie znane). Poza rozwiązywaniem spraw bohater wciąż pragnie dowiedzieć się co się z nim dzieje, przy okazji mając dziwaczne wizje, które jakby łączą go ze współczesnością.

Ashes to Ashes ma podobną fabułę, tyle że główną bohaterką jest kobieta, samotna matka, psycholog kryminalny, która także przenosi się w czasie na skutek wypadku, tyle że do lat 80. i tam o dziwo, poznaje tych samych ludzi, co jej kolega z pracy - Sam Tyler.

Muzyka jest genialna - do każdego serialu specyficzna dla tamtego okresu - Dawid Bowie, Duran Duran... cudo dla moich uszu :D.

... ale się rozpisałam :P.



PostWysłany: Czw 1:21, 16 Lip 2009
Kalpana
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 23 Maj 2009
Pochwał: 22

Posty: 4292

Miasto: Mława
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Łaaałł. Zacznij gdzieś pisać recenzje filmów :D Może się skuszę kiedyś, i obejrzę :) A jak tam LOTR? Paczka doszła?



_________________

Kremówka, my sweet sister:* ~Forumowa Mapka Użytkowników~

PostWysłany: Czw 1:25, 16 Lip 2009
Raz3r




Dołączył: 24 Cze 2009
Pochwał: 36

Posty: 5711

Miasto: LbŃ
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A widzisz - uwielbiam pisać, zawsze mi się marzyło, żeby jakimś recenzentem zostać :P.

Paczka niestety jeszcze nie doszła - czekam do jutra. Jeśli nic się nie zmieni, to piszę do sprzedawczyni :P. Ale widzę, że kobita uczciwa - jak już wcześniej się dopytywałam, to powiedziała, że ma masę paczek do wysłania i w przeciągu poniedziałku i środy powinna wysłać już wszystkie :P. Zatem czekam niecierpliwie ;). Miło, że się dopytujesz.



PostWysłany: Czw 1:36, 16 Lip 2009
Kalpana
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 23 Maj 2009
Pochwał: 22

Posty: 4292

Miasto: Mława
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to nie gadaj, tylko zostań :) Przyjemnie się czytało :D
No pytam, bo rano wspominałaś, że czekasz, a dalej to nie wiem;p No to mam nadzieję, że dojdzie w najbliższym czasie :) Ja na allegro 2 razy w życiu coś kupowałem, ale na szczęście wszystko pięknie dochodziło :D

Haha znalazłem kolejny demotywator z House'm http://demotywatory.pl/22577/Mistrz-Cietej-Riposty



_________________

Kremówka, my sweet sister:* ~Forumowa Mapka Użytkowników~

PostWysłany: Czw 1:44, 16 Lip 2009
Raz3r




Dołączył: 24 Cze 2009
Pochwał: 36

Posty: 5711

Miasto: LbŃ
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No chciałabym, ale mnie jeszcze na dziennikarstwo nie przyjęli xP.
Heh... mam ochotę na lody, ale trochę późno już :P. Poza tym oglądam sobie ukryte kamery i umieram z beki xD.

Dodano 3 minut temu:

A demotywator bardzo trafny :D.



PostWysłany: Czw 1:57, 16 Lip 2009
Kalpana
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 23 Maj 2009
Pochwał: 22

Posty: 4292

Miasto: Mława
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przyjmą Cię zobaczysz:D Ja Ci to mówię;p Ja wyznaję zasadę na lody nigdy nie jest za późno:D Jedz, jedz, tylko się podziel trochę xD No to jak takie śmieszne, to dawaj, dawaj;p



_________________

Kremówka, my sweet sister:* ~Forumowa Mapka Użytkowników~

PostWysłany: Czw 1:58, 16 Lip 2009
Raz3r




Dołączył: 24 Cze 2009
Pochwał: 36

Posty: 5711

Miasto: LbŃ
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.joemonster.org/filmy/7086/Ukryta_kamera_Naga_sprzataczka - z tego się tak uśmiałam xD. Reakcje panów (i pani!) genialne!

Hmm... no nie wiem, co z tymi lodami. Wolę nie ryzykować nakrycia przez rodziców xD. Ale podzielić się podzielę:



PostWysłany: Czw 2:01, 16 Lip 2009
Kalpana
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 23 Maj 2009
Pochwał: 22

Posty: 4292

Miasto: Mława
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jedz, jedz:D na zdrowie :) dziękować, że się podzieliłaś :D A filmik świetny:D Najlepszych było tych dwóch co siedziało razem, i ta babka xD



_________________

Kremówka, my sweet sister:* ~Forumowa Mapka Użytkowników~

PostWysłany: Czw 2:09, 16 Lip 2009
Raz3r




Dołączył: 24 Cze 2009
Pochwał: 36

Posty: 5711

Miasto: LbŃ
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Taak, kobitka strzeliła niezły bulwers xD. Dla mnie wymiatała jeszcze ten facet, co tak usilnie chciał udawać, że gazetę czyta, przerzucał strony, mimo że patrzył się w wiadome miejsce :P. A potem, jeszcze się przesuwał xD. Prawdziwe życie - lubię takie spontaniczne reakcje ludzi :D.



PostWysłany: Czw 2:13, 16 Lip 2009
Kalpana
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 23 Maj 2009
Pochwał: 22

Posty: 4292

Miasto: Mława
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czasami nawet sami nie wiemy jak się podobnie zachowujemy xD Jak jeszcze coś fajnego masz, to nie krępuj się;D śmiechu nigdy za dużo:D



_________________

Kremówka, my sweet sister:* ~Forumowa Mapka Użytkowników~

PostWysłany: Czw 2:16, 16 Lip 2009
Raz3r




Dołączył: 24 Cze 2009
Pochwał: 36

Posty: 5711

Miasto: LbŃ
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.joemonster.org/filmy/12087/Twoj_stary_jest_mistrzem_drugiego_planu - zawsze na tym podłapuję bekę, chociaż już stare :P.



PostWysłany: Czw 2:50, 16 Lip 2009
Kalpana
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 23 Maj 2009
Pochwał: 22

Posty: 4292

Miasto: Mława
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Ostry Dyżur Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 1145, 1146, 1147 ... 1374, 1375, 1376, 1377, 1378, 1379, 1380, 1381, 1382, 1383  Następny
Strona 1146 z 1383

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 1.58998 sekund, Zapytań SQL: 15