[sezon 6] Spoilery
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 24, 25, 26 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy tylko mnie nie otwierają się powyższe zdjęcia?

Co do Cameron to fakt, nie przekupią jej niczym bo przecież to oni zdecydowali o jej odejściu. W takim przypadku to ona powinna im zapłacić w zamian za pozostanie w serialu, co jest oczywiście absurdalne.

Wielka szkoda, że to akurat ona odejdzie bo jak dla mnie już teraz coś jednak do serialu wnosi, choć na początku jej osobowość wydawała mi się nudna to teraz wiem, że będę odczuwała jej brak.

Zamiast niej kogoś innego wykluczyła bym z serialu :roll:



_________________
Niepełnosprawność może, choć nie musi twórczości przeszkadzać,
z kolei względnie pełna sprawność może, choć nie musi twórczości pomagać.

PostWysłany: Sob 11:34, 26 Wrz 2009
Juniuś
Terapeutka Anna
Terapeutka Anna



Dołączył: 04 Sie 2009
Pochwał: 30

Posty: 5789

Miasto: Opole/Ostrów Wlkp.
Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też nie widzę tych zdjęć :]

Zgadzam się zSarusią, wolę Chase'a niż Cameron :roll:



_________________

Następny sezon będzie nasz! Nawet "Marian" nam nie przeszkodzi! :mrgreen:
Gusia - moja Bratnia Dusza :wink: Danielek18 - mój młodszy, zÓy i ironiczny brat :mrgreen:

PostWysłany: Sob 11:42, 26 Wrz 2009
zaneta94
Grzanka
Grzanka



Dołączył: 16 Lut 2009
Pochwał: 30

Posty: 11695

Miasto: Dziura zabita dechami :P
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dla tych, którzy nie widzą, by zobaczyli ^^ :D



_________________
Jak sobie pościelisz, to mnie zawołaj. ;)

PostWysłany: Sob 11:56, 26 Wrz 2009
Ewel
Neskwikowa BiolKuleczka



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 72

Posty: 10183

Miasto: G.||Gdynia
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki Ewel, teraz już wszystko widać ;-) :*

ach, jak dobrze znów widzieć House'a w towarzystwie zespołu, tylko gdzie jest Cuddy? Tęsknię za nią już! :mrgreen:



_________________
Niepełnosprawność może, choć nie musi twórczości przeszkadzać,
z kolei względnie pełna sprawność może, choć nie musi twórczości pomagać.

PostWysłany: Sob 12:13, 26 Wrz 2009
Juniuś
Terapeutka Anna
Terapeutka Anna



Dołączył: 04 Sie 2009
Pochwał: 30

Posty: 5789

Miasto: Opole/Ostrów Wlkp.
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

forman w roli szefa,house zwyklym pracownikiem? n. zauwazyliscie ze house jakos niepewnie wchodzi do swojego gabinetu? może forman go przejał, mam jednak nadzieję , że nadal będziemy oglądać piłeczkę :).



PostWysłany: Sob 16:56, 26 Wrz 2009
offca123
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 12 Sie 2009

Posty: 53

Miasto: london/warszawa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem ale jakoś niektóre spoilery wywołują we mnie pozytywne emocje i napięcie, ale inne są jakieś takie z kosmosu :P To, że będzie Huk to super sprawa !! Ale niestety tak jak sobie o tym pomyślałam to Cuddy najpierw bedzie całować się z Housem a potem on dowie się, że jest z Lucasem ??!! :evil: Martwię się, że geniusz scenarzystów może ich przerosnąć i przekombinują na całej linii. Teraz powinni raczej skupić się na medycynie.

W zasadzie mam mieszane uczucia, a co do odejścia Cam...to wszystko mi jedno, bo jej nie lubię, ale mogłoby to się wydarzyć jakoś później, a nie wszystko od razu, taka bomba

House prędzej powie o swoich uczuciach do Cuddy Wilsonowi, jak bedzie nawalony, ale ta wersja, że bedzie gadał o tym z Lucasem jest dla mnie kompletnie nierealna :?



_________________

"Successes only last until someone screws them up. Failures are forever"
"People get what they get. It has nothing to do with what they deserve"

PostWysłany: Sob 17:26, 26 Wrz 2009
Bloody Mary
Rezydent
Rezydent



Dołączył: 14 Kwi 2009

Posty: 274

Miasto: Torino
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hm, a mnie to się bardzo niepodoba. Ale jestem w niestety w mniejszości. W sumie bardziej mnie boli to, że Jen odejdzie z serialu. Już w piątym i czwartym sezonie odczuwałem jej brak gdy nie była w zespole a teraz to już kompletna porażka.
Chociaż, nie należy ślepo wierzyć w spoilery. Być może chcą tylko zrobić mocny szum przed kolejnymi odcinkami. Jak to się mówi co ma być to będzie......



_________________

Banner pożyczony od Jeanne
Zamałżowiony kochanej Pauli :*

PostWysłany: Sob 17:49, 26 Wrz 2009
lesio
Starachowicki Magnat
Starachowicki Magnat



Dołączył: 31 Sty 2009
Pochwał: 15

Posty: 5489

Miasto: Starachowice
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja sądze że to NIE DO KOŃCA PRAWDA z tym odejściem Cam może odejdzie np w 4odc i wróci pod koniec sezonu wtedy to byłoby realne (ciąża albo jakieś szkolenie) ,ale na zawsze :shock: NIE to NIE MOŻE być prawda

co do całowania pod drzewem jestem WIELCE zadowolona :D :houselove:

Dodano 3 minut temu:


Cuddy in 6x03 Epic fail

źródło: fanpop.com



_________________
avek mój
"Jestem nieuczciwy i uczciwie możesz liczyć na moją nieuczciwość.To uczciwi są nieprzewidywalni ,zawsze mogą zrobić coś niewiarygodnie głupiego..."- Kapitan Jack Sparrow
Zazdrość to chyba najstarszy motyw morderstw na świecie.-Seeley Booth
:houselove: kliknij, jeśli jesteś fanem serialu Bones

PostWysłany: Sob 18:43, 26 Wrz 2009
poprostuxzjawa
Reumatolog
Reumatolog



Dołączył: 20 Maj 2009
Pochwał: 39

Posty: 2061

Miasto: Młodocin
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Juniuś napisał:
Co do Cameron to fakt, nie przekupią jej niczym bo przecież to oni zdecydowali o jej odejściu.

O ! Faktycznie ! Doczytałam dokładnie . Jednak jestem wzrokowcem (koleżanka mi dyktowała news przez komórkę w nocy) .

Ale i tak coś mi z tą sprawą śmierdzi .
Co do House i Cuddy - Pod drzewem , całujący się.. ach !

JA JUŻ MARZĘ O NASTĘPNYM ODCINKU ! :mrgreen: I czekam niecierpliwie !



PostWysłany: Sob 19:31, 26 Wrz 2009
ann
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 49

Posty: 7847

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a na zdjęciach widać że nie ściągnęli nazwiska Housa z gabinetu więc 4man długo szefem nie będzie xD



_________________

PostWysłany: Sob 21:19, 26 Wrz 2009
Alextasha
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 08 Wrz 2009

Posty: 86

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmmm...
Naprawdę w odejście Cam nie chce mi się wierzyć.
W sieci jest mnóstwo spoilerów i mnóstwo plotek.
Gdyby jednak te informacje się potwierdziły, powiem jedno:
szkoda mi fanów Hameronu (Chaseronu również)
Bo brak Cameron to tak, jak brak Cuddy dla Huddzinek (do których zresztą należę).



_________________
Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny.

PostWysłany: Sob 21:20, 26 Wrz 2009
LicenceToKill
Pulmonolog
Pulmonolog



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 11

Posty: 1292

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co prawda z opóźnieniem, ale wypowiem się na temat spoilera o odejściu Cam.

lesio napisał:
Hm, a mnie to się bardzo niepodoba. Ale jestem w niestety w mniejszości. W sumie bardziej mnie boli to, że Jen odejdzie z serialu. Już w piątym i czwartym sezonie odczuwałem jej brak gdy nie była w zespole a teraz to już kompletna porażka.

Mam tak samo.
Cameron była promykiem, która rozświetlała czwarty i piąty sezon. Gdy odejdzie dla mnie serial osiągnie szczyt dna (jeśli to możliwe). Nie tylko dlatego, że jestem Hameronką. Ta postać po prostu wiele znaczy, jest takim dobrym głosikiem, niekiedy sumieniem House'a.
Mam nadzieję, że to nieprawdziwa informacja. Albo przynajmniej, że Cam wróci po nieobecności.



_________________

,,People say: 'What do you think of people that only talk to you or like you because you're in Green Day?'
And I say: 'Well, I AM Green Day. That is me... that is my life.'"

PostWysłany: Nie 7:08, 27 Wrz 2009
Salamandra
Psychologiczny Iluzjonista
Psychologiczny Iluzjonista



Dołączył: 27 Gru 2008
Pochwał: 19

Posty: 7968

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi się wydaje, że trzeba spojrzeć na to ze strony producentów. Przecież po tym spoilerze, aż się zagotowało na forum, a Cameron może zniknąć z serialu tak jak Wilson w 5 sezonie poprostu na kilka odcinków. Ja osobiście za Cameron nie przepadałem szczegulnie w 4 i 5 sezonie. Jej wątki były poprostu nudne. Również wątki z jej chłopakiem/mężem nie były niczym szczegulnym tak jak np. to że wszystkie operacje które zlecił House robił Chase. Te dwie postaci były według mnie dołożone i sztuczne.



PostWysłany: Nie 9:27, 27 Wrz 2009
vardo
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 30 Sie 2009

Posty: 2

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też mi się wydaje, że jeżeli zniknie, to na kilka odcinków tylko. W 4 i 5 serii pojawiło się trochę postaci, które nie zostały obdarzone szczególną sympatią, gdyby mieli wyrzucić kogoś na stałe, to wydaje mi się ze bardziej opłacałoby się im kogoś z nich.
Nie dość, że jestem Hameronką, to lubiłam też nawet Chaseron i Cam "solo"... nie wyobrażam sobie jej odejścia



_________________
Mój Kochany małż Greg :*

my soulmate Hambarr :*:* córeczka Nemezis :*
maagdaa&sinaj spółka zóo z.o.o

- In fact, I hate you. - I've never hated anyone more. - Every nerve ending in my body is electrified by hatred. - There is a fiery pit of hate burning inside me, ready to explode. - So it's settled then? - We're settled.

PostWysłany: Nie 11:16, 27 Wrz 2009
sinaj
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 02 Maj 2009
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 35
Ostrzeżeń: 1

Posty: 3975

Miasto: Legnica/Radom
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kolejne spoilery o odejściu Morrison

Cytat:
According to our favorite frenemy, Jennifer Morrison's run as Dr. Allison Cameron on House will end midseason, and her exit was a creative decision on the part of the producers. (Meaning Morrison didn't quit; she was written out.)

OK, so that's the alleged behind-the-scenes situation—according to a rep, "The show does not have any comment" on reports of Morrison's exit—but forget the Hollywood drama. What drives Cameron to ditch her job at Princeton-Plainsboro after more than five years in House's orbit?

Read on for the exclusive scoop we got from insiders on why Cameron leaves her husband and the hospital...

Here's what sources spill about Cameron's departure: After Chase treads a thin moral line on a case involving an African dictator, he and Cameron both decide they should get out of Princeton while the getting's good. They plan to quit the hospital together and go somewhere else where they can focus on their relationship and on each other.

And then House gets involved. Because House (Hugh Laurie) is the devil. (Argh!)

House, who loves nothing more than to pour poison in the ears of his friends, starts talking to Chase about Cameron. House suggests that Cameron forgiving Chase for his misdeeds with the dictator is out of character for her.

Shortly thereafter, Chase has an inexplicable change of heart and decides he wants to stay with House after all. Cameron is understandably upset.

Harumph.

According to insiders, this all goes down around episode eight.

If nothing else, this certainly casts a new light on what Jesse Spencer told us at the House premiere party in Hollywood last week: "I've got a lot of storylines coming my way. There's a bit of dodgy doctoring going on. But dodgy doctoring is all we do on the show. Bend the rules a little bit—that's what House does. If House was practicing medicine [in the real world] he'd have lot his license on day one."

Long story short: Chase drank the boss' Kool-Aid, Cameron didn't and horrible, horrible House wins again.

What do you think about this major cast change? Does Jennifer's departure from House and the final destruction of Hameron ruin the show for you, or will you carry on in the company of Cuddy and Thirteen and not mind one bit?

Source : Watch with Kristin


znaleziono na spoilertv



_________________
Jak sobie pościelisz, to mnie zawołaj. ;)

PostWysłany: Nie 11:25, 27 Wrz 2009
Ewel
Neskwikowa BiolKuleczka



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 72

Posty: 10183

Miasto: G.||Gdynia
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 24, 25, 26 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92  Następny
Strona 25 z 92

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.15117 sekund, Zapytań SQL: 14